Doğal Saç Bakım Kürleri sarımsaklı zeytinyağıyla gürleşme ve uzama :))))

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
tüh yazık olmuş. ben nescafe kavanozunu yarıya kadar doldurup 5 diş sarmısak koyuyorum. 2 ay falan da kullanıyorum ama hiç küflenme yapmadı.

yaptigim zeytinyagi sarimsak kavanozum küflendi :KK43: kavanoz hazirladim 500 ml lik zeytinyagina 15 dis sarimsak rendeledim ve o cöpe gitti cok yazik oldu yapmicam bidaha yaparsam bi kaselik her uygulamaya taze yapicam :KK14:

tüh yazık olmuş. ben nescafe kavanozunu yarıya kadar doldurup 5 diş sarmısak koyuyorum. 2 ay falan da kullanıyorum ama hiç küflenme yapmadı.

yazikki ne yazik :KK43:( ille bakimimdan oldum diye degil ama has zeytinyagi koca kavanoz ya bosa gitti en degerli yag olan koca kavanozu yarisina bile daha getirememistim her cuma uygulyuordum bugundee yapmak istedimki sibi küf olmustu :KK43:( sen kahve kavanozunu iyi akil etmissin canim :KK43:

cok faydası var kızlar ben bunu sampuanıma uyguluyorum her banyoda sadece bu sampuanımı kullanıyorum benım kafamda sac kalmamıstı resmen saf zeytınyaglı sabun +kendı uyguladıgım sampuan sonuc belkı sayıdan sacım dökülur oldu ve sacım nasıl gürleşti anlatamam

bende zeytinyağında sarımsak hazırlayıp beklettim.şimdi uygulamadan önce saç için yine çok faydalı olan bepanten,evigen,bemiks ampüller,çörek otu yağı ve susam yağı ekledim saçıma sürdüm.akşam sürüp sabah yıkasam bir zararı olurmu acaba.yani yaklaşık 7 saat.

Bunu deneyeceğim mutlaka, koksada umrumda değil br tutamcık saçım var :KK43:
Doğal zeytin yağı bulmayı denicm. siz hangi zeytinyağının içine katıyosunuz?

benim en memnun kaldığım maskedir bu :KK16:

ama bir yerde okudum en az 3 ay kullanılmalı ...bende hazırladım şimdi...

yaza kadar her hafta ...durmak yok :KK1::KK1:

şampuanıma da rendeliycem şimdikk:KK76::KK76:

Son düzenleme:
bende küçük bir kavanoz saf zeyitinyagına 8 diş sarımsak koydum 1 ay kapalı güneş almayan yerde beklettim. sonra saçıma sürmeye başladım özellikle diplere sürdüm. yeni saçlarım gelmeye başladı. kokusu kötü ama bence buna değer.

Son düzenleme:
kızlar bende salı başlıyorum.. 2tane kocaman sarımsağı ezdim 1 fincan saf zeytinyağı ile karıştırdım.. normalde çam terebentinle ayda 3 cm saç uzattım, ama nedense yetinemiyorum:KK53: şubata kadar belime yaklaşması lazım.. hadi bakalım inşAllah sonuç alırımm:KK50:

arkdaşlar

ufak bi kavanozun içine 4-5 diş sarımsağı ufak ufak doğruyorus;2 gün kadar bekliyo ve sarımsaklar kendi özsuyunu bırakıo zeytinyağına..ve kullanmaya hazır oluo..ama zeytinyağını kavanozun yarısına kadar dolduruyorus..yaparken de bu karışımın kullancağımız kadarını ısıtıoruz..

haftada 1 kez yapıorus ve sonuçta hem elinize daha fazla gelen aynada daha dolgun parlak görünen hemde çok daha çabuk uzayan saçlara kavuşuorus..

bunu sinamekili tarif ile yaparsak uzama açısından çok daha hızlı sonuç alınıo

uygulamak isteyenler haftada 1 kez yapsınlar 2-3 saat yeterlidir yerimseniben

:dance:

çok faydalı bir kür. teşekkürler canım.

3 ay kadar kullandım canım düzenli olarak. saçlarım ince telli olduğundan çabuk kopuyordu. inceliğine bişi yapmadı ama artık daha dayanıklı. ki boyalı olmasına rağmen saçlarım.

3 ay kadar kullandım canım düzenli olarak. saçlarım ince telli olduğundan çabuk kopuyordu. inceliğine bişi yapmadı ama artık daha dayanıklı. ki boyalı olmasına rağmen saçlarım.
ilk denemede dökülme falan oldu mu çok ? hazırladım yarın uygulayacaktım ama vazgeçmeyi düşünüyorum...

Kızlar ben bekletmeden direkt uyguluyorum. Zeytinyağına bir kaç diş sarımsağı rendeleyip içine de bir yumurta kırıp iyice karıştırıp saç diplerime uyguluyorum. Zaten kafamda ısınıyor karışım:KK70: dökülme hala az da olsa var ama saçlarım yumuşacık ve dolgun oldu sanki.

X