Şaşırdım kaldım ne olur yardım edin

Bence neden bilmiyorum ama esin hakli.
Kiz kardesinin psikolojisi bozuk ve ayriligini esindem biliyor.
Bazilari demis " eger kizkardesin niyeti bozan kisi olsaydi sana soylemezdi olayi basbasa kalmak icin" demis.
Mevzu burda " ikisini yakaladim, acaba hangisi hangisini yurudu" degil.
Mevzu burda kardesinin enisteye yuruyup yurumedigi degil, mevzu enistenin yuruyup yurumedigi.
Eger kizkardesin ortaya atiyorsa bu iddiayi o zmn kanitlar. Whatsapptan olsun, ses kaydi olsun.
Kanitlayamazsada ortaya cikar yalan soyledigi. Dikkatli ol akil saglini yerinde gormuyorum whatsapp konusmalarinda fotosop yapabilir kiz kardesjn.

Ben sahsi gorusum
Kiz kardesin yalan soyluyyor
Kocana de ki namusun serefin ustune yemin ettir kurana el bassin
Ben eşimin yemininede inanmıyorum daha önceki
Bu cok mantikli
Ses kayit cihazi alin
Ve odadan cikin
Ben eşime söyler söylemez yok öyle bir şey dedi kardeşimi aradı baldızım ben n semi çok severim herhalde bazı şeyleri yanlış anladın dedi konuştu pazar günü de yüzleştiricem

Ben eşimin yemininede inanmıyorum daha önceki

Ben eşime söyler söylemez yok öyle bir şey dedi kardeşimi aradı baldızım ben n semi çok severim herhalde bazı şeyleri yanlış anladın dedi konuştu pazar günü de yüzleştiricem
Eşim önceki normal tartışmalarımızda da çok boşuna yeminler etti

Yüzleştirmek burada bir işe yaramaz eşin yalan der kardeşin iddiasını söyler bi şey elde edemezsin. Ama burada ispat kardeşine düşüyor.
Eşin bunu duyunca baldızım bazı şeyleri yanlış anladın demiş demek ki yanlış anlaşılmaya mahal verecek şeyler söyledi. Ayrıca suçsuz bir eşe bu suçlama yineltilince normalde kıyamet kopmalı bunu nasıl ciddiye alıp bana sorarsın diye. Artı kardeşiniz neden durdu durdu da bunu size yeni söyledi olay olunca söylemeliydi.

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım derdim büyük kafayı yemek üzereyim ne olur yardımcı olun açık konuşmayı sevdiğim için herşeyi açık açık yazacağım. 6 yıllık evliyim eşşm ile birbirimizi çok severek evlendik ama zaman içinde çok yıprattık birbirimizi ama benim asıl konum ve soracaklarım bunlar değil. 32 yaşında kız kardeşim var 14 yıllık da sevgilisi vardı kedi ve köpek gibilerdi anlaşamıyorlardı bir ayrılıp bir barışıyorlardı ayrı kaldıkları zamanlarda ikiside hemen hayatlarına başkalarını sokuyorlardı. Biz çok iyi bir aileyiz ailemiz bizi çok güzel yetiştirdi lakin yıllar önce kardeşimin başına çok acı bir şey geldi tecavüze uğradı sevgilisi onu herşeyi ile kabul etti ama dedim ya ayrıldıkları zaman ikisi de hayatlarına başkalarını soktu özellikle kız kardeşim çok hatalar yaptı hayatına her giren kişi ile birlikte oldu ve bunları barışınca sevgilisine anlatmış kız kardeşim çok saftır neyse çocuk yıllardır sustu sonra dayanamayıp kız kardeşimin yaptığı hataların hepsini bana anlattı hiç biri yenilir yutulur cinsten değildi. Neyse bunlar yine ayrıldı kız kardeşim çok üzülüyordu eşimde o insan ile birde ben konuşayım mı dedi bizde konuş dedik ben ne bileyim kocama rezil olacağımı o şerefsizin kardeşimin yediği her haltı kalkıp da eşime anlatacağını nerden bile bilirdim. Anlatmış ama tabi eşim taki bugüne kadar bana hiç birşey söylemedi yine söylemezdi de kardeşimin ortaya attığı birşeyden dolayı yine ayrıntılı değilde üstü kapalı bir şekilde bana anlattı o an yerin dibine girseydim dah iyiydi eşim kardeşim ve kardeşimin sevgilisi bunları yaşarken ben herşeyden habersizdim o zamanlar yani 2 yıl önce yeni doğum yapmıştım. Neyse şimdi asıl kafayı yediğim konuya geliyorum. 10 gün önce şehir dışına çıkacaktım annem vefat ettiği için annemlerde kalıyorum eşimde yemeğini yiyip eve uyumaya gidiyor şehir dışına çıkmadan bir gün önce kız kardeşime benim anahtarı eniştene bırakayım gelip karnını doyurur uyumaya yine eve çıkar dedim kız kardeşim hayır anahtarı verme istemiyorum yemeğini de dışarıds yesin dedi neden diye sordum açıklama yapmadı ben ısrar edince de eniştem ile aynı evde tek kalmak istemiyorum dedi ve bende neden bugüne kadar neyini gördün enişten seni mi bilmem ne yapacak dedim bu sever bana beni zorla konuşturuyorsun eniştem bana uygunsuz teklifte bulundu dedi nasıl yani dedim. Eşim bunun erkek arkadaşı ile konuştu ya konuştuktan sonra ben senin istediğini yaptım sende benim istediklerimi yapacaksın demiş nasıl olsa o kadar kişiyle yatmışsın ha bir eksik ha bir fazla demiş tabi ben şok eşimden hiç beklemediğim birşey çünkü eşim öyle birşey düşünseydi eşimin yanında kız kardeşim de bende sarhoş olduk sızdık eşim kız kardeşime birşey yapsa o zamanlar yapardı diye düşündüm. Eşimi aldım karşıma sordum öyle birşey yok dedi senin kardeşinse benim de kardeşim ven baldızımı çok seviyorum dedi. Acaba dedim eşime kız kardeşimin sevgilisinin sana ankattıkarından şeytana mı uydun çünkü dedim erkek milleti şerefsizdir duyduklarından sonra kardeşime karşı düşüncelerin mi değişti dedim saçmalama dedi ve kuranın üstüne ve çocuğumuzun üstüne yemin etti. Doğru söylediğine de inandım eşimin çünkü eşimden öyle bir şey beklemem ama kız kardeşimden de beklemem neden kız kardeşim durduk yere kocama iftira atsın ki ikisi arasında seçim yap deseniz kız kardeşimi seçerim neden iftira atsın ki derim eşim için el oğlu derim. Ama acaba diyorum kardeşimin yaşadıklarından dolayı psikolojisi bozuldu da olmayan birşeyi oldu gibi mi zannediyor çünkü eşim ve kardeşim çok iyi anlaşırdı. Offff bilmiyorum ne yapacağımı şaşırdım lütfen yardım edin böyle bir konuyu eşe dosta akrabaya da anlatamıyorsun ki offff yorumlarınızı bekliyorum
Yaprak dokumu

Saf misiniz? Gercek misiniz?
Ben esime boyle bir sey soyleyecegim esim de yok oyle bir sey deyip kardesimi arayacak sen beni anlamadin diyecek ba ba ba. Ben de once konu acip sonra onlari yuzlestirecegim bir de pazar gunu sabir tasi ve zeka kupuyum ya pazara kadar beklenecek! Yoksa hepiniz normalsiniz ben mi anormalim. Esime boyle bir sey desem kiyametin koptugu gibi ikimizi de siler. Ayrica 14 yillik sevgili mi olur ya ben mi anlamadim gece gece. Senaryo mu gercek mi bilemedim! Ayrilip ayrilip hayatlarina birilerini sokmalar bilmem ne normal bir sey goremedim konuda saglikli dusunen goremedim.

Son düzenleme:
Bunun çözümü çok basit. Kızkardeşin tlf acacak senin kocaya, çaktırmadan konuşturacak o an ses kaydı yapacak. Bu kadar.

Benim arkadaşımın eniştesi de böyle bir teklifle gelmişti.

Şahsen ben kardeşine inandım.

Ben konuya inandim
Kimsenin hakkina girmem ama bana gore esiniz suclu. Kardesiniz aranizi bozmak istese siz anahtar konusu acmadan cok cok once soylerdi. Hatta soylemek istememis, soylemesi icin israr etmissiniz. Kardesinizin soylememesi icin 2 sebep ola bilir
1. Ailenizin dagilmamasini istemistir
2. Ya da ona inanmamanizdan korkmustur.
Aslinda 2si de ola bilir
Kardesiniz istediyi kadar erkekle bulusa hatta yata bilir. Bu kimseni ilgilendirmez. Kendi hayati kendisi bilir ve kimse de onun yaşadiklarina hata diyemez. 14 yil uzun bir sure. Sevgilisinin cok olmasi normal.
Esinizin yemin etmesine de inanmadim. Ablamin eltisinin kucuk kizi vardi. Kadin cok dedi-koducuydu. Bi keresinde bir ortamda (ben de ordaydim) ablamin arkadasini pislemisti. Ablamin arkadasi da duymus gelmis hesap sordu kadina. Kadin yalandan kizinin uzerine yemin etti oyle bir sey soylemediyini. Kulagimla duydugumu, gozumle gorduyumu inkar etti. Hem de kizinin uzerine. Şok olmustum. Ondan sonra cocugun uzerine yeminlere bile inanmiyorum .

Ya bi çıkın artık şu “kemalim yapmaz!” kafasından. Erkek dediğimiz canlı öz evladına sapık pis duygularla bakabiliyor, baldızına mı bakmayacak?!

14 yıllık sevgililik hmmm...
iftira karşısında eşinin aşırı sakin tutumu hmmm.

Kız kardeşiniz tecavüze uğramış ve siz her şeyiyle sevgilisi onu kabul etti mi diyorsunuz. Lütfetmiş! Kardeşinizin yaşadığı hiçbir şeyden de ne olursa olsun utanmanıza gerek yok çünkü onun hayatı onu bağlar. İlk düşünce olarak neticede kocanızın elin adamı yani kardeşinize inanın derdim ama neler duyuyoruz. En iyi siz tanırsınız kardeşinizi de kocanızı da. Değerlendirmeyi yapabilecek olan kişi sizsiniz ama durup dururken kardeşiniz neden böyle bir şey söylesin bilemedim ki. Neticede kardeşiniz onun sizde önceliği olmalı diye düşünüyorum

Eşiniz ve kızkardeşinizi bir araya getirip yüzleştirin ikisiyle ayrı ayrı konuşmanız kafanızı karıştırmak ve ruh sağlığınızı bozmak dışında bir şeye yaramaz

kocanızın tepkisi pek bir manidar. Ortalığı yıkmadı mı , Bu soruyu soran size ve kardeşinize kurana basarak mı tepki verdi.

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım derdim büyük kafayı yemek üzereyim ne olur yardımcı olun açık konuşmayı sevdiğim için herşeyi açık açık yazacağım. 6 yıllık evliyim eşşm ile birbirimizi çok severek evlendik ama zaman içinde çok yıprattık birbirimizi ama benim asıl konum ve soracaklarım bunlar değil. 32 yaşında kız kardeşim var 14 yıllık da sevgilisi vardı kedi ve köpek gibilerdi anlaşamıyorlardı bir ayrılıp bir barışıyorlardı ayrı kaldıkları zamanlarda ikiside hemen hayatlarına başkalarını sokuyorlardı. Biz çok iyi bir aileyiz ailemiz bizi çok güzel yetiştirdi lakin yıllar önce kardeşimin başına çok acı bir şey geldi tecavüze uğradı sevgilisi onu herşeyi ile kabul etti ama dedim ya ayrıldıkları zaman ikisi de hayatlarına başkalarını soktu özellikle kız kardeşim çok hatalar yaptı hayatına her giren kişi ile birlikte oldu ve bunları barışınca sevgilisine anlatmış kız kardeşim çok saftır neyse çocuk yıllardır sustu sonra dayanamayıp kız kardeşimin yaptığı hataların hepsini bana anlattı hiç biri yenilir yutulur cinsten değildi. Neyse bunlar yine ayrıldı kız kardeşim çok üzülüyordu eşimde o insan ile birde ben konuşayım mı dedi bizde konuş dedik ben ne bileyim kocama rezil olacağımı o şerefsizin kardeşimin yediği her haltı kalkıp da eşime anlatacağını nerden bile bilirdim. Anlatmış ama tabi eşim taki bugüne kadar bana hiç birşey söylemedi yine söylemezdi de kardeşimin ortaya attığı birşeyden dolayı yine ayrıntılı değilde üstü kapalı bir şekilde bana anlattı o an yerin dibine girseydim dah iyiydi eşim kardeşim ve kardeşimin sevgilisi bunları yaşarken ben herşeyden habersizdim o zamanlar yani 2 yıl önce yeni doğum yapmıştım. Neyse şimdi asıl kafayı yediğim konuya geliyorum. 10 gün önce şehir dışına çıkacaktım annem vefat ettiği için annemlerde kalıyorum eşimde yemeğini yiyip eve uyumaya gidiyor şehir dışına çıkmadan bir gün önce kız kardeşime benim anahtarı eniştene bırakayım gelip karnını doyurur uyumaya yine eve çıkar dedim kız kardeşim hayır anahtarı verme istemiyorum yemeğini de dışarıds yesin dedi neden diye sordum açıklama yapmadı ben ısrar edince de eniştem ile aynı evde tek kalmak istemiyorum dedi ve bende neden bugüne kadar neyini gördün enişten seni mi bilmem ne yapacak dedim bu sever bana beni zorla konuşturuyorsun eniştem bana uygunsuz teklifte bulundu dedi nasıl yani dedim. Eşim bunun erkek arkadaşı ile konuştu ya konuştuktan sonra ben senin istediğini yaptım sende benim istediklerimi yapacaksın demiş nasıl olsa o kadar kişiyle yatmışsın ha bir eksik ha bir fazla demiş tabi ben şok eşimden hiç beklemediğim birşey çünkü eşim öyle birşey düşünseydi eşimin yanında kız kardeşim de bende sarhoş olduk sızdık eşim kız kardeşime birşey yapsa o zamanlar yapardı diye düşündüm. Eşimi aldım karşıma sordum öyle birşey yok dedi senin kardeşinse benim de kardeşim ven baldızımı çok seviyorum dedi. Acaba dedim eşime kız kardeşimin sevgilisinin sana ankattıkarından şeytana mı uydun çünkü dedim erkek milleti şerefsizdir duyduklarından sonra kardeşime karşı düşüncelerin mi değişti dedim saçmalama dedi ve kuranın üstüne ve çocuğumuzun üstüne yemin etti. Doğru söylediğine de inandım eşimin çünkü eşimden öyle bir şey beklemem ama kız kardeşimden de beklemem neden kız kardeşim durduk yere kocama iftira atsın ki ikisi arasında seçim yap deseniz kız kardeşimi seçerim neden iftira atsın ki derim eşim için el oğlu derim. Ama acaba diyorum kardeşimin yaşadıklarından dolayı psikolojisi bozuldu da olmayan birşeyi oldu gibi mi zannediyor çünkü eşim ve kardeşim çok iyi anlaşırdı. Offff bilmiyorum ne yapacağımı şaşırdım lütfen yardım edin böyle bir konuyu eşe dosta akrabaya da anlatamıyorsun ki offff yorumlarınızı bekliyorum
yaa bırakın bu işleri :halay::halay::halay: Şu kk da gördüğüm inandırıcılıktan en uzak konu, saçmasapan bi anlatım. Önce bi türkçenizi düzeltin de sonra milleti yemeye eğlenmeye kalkın :rapci::rapci::rapci:

Bence siz zaten seçiminizi yapmışsınız kardeşimi demişsiniz ama eşinizi suçsuz buluyorsunuz. Ben kardeşime inanırdım erkek bu bir eksik bir fazla ne fark eder ki onlar için ayrıca eşiniz içen biriyse ettiği yeminlere de kanmayın çok kolay yemin edebiliyorlar..

X