Sedaecrin'in Başarı Öyküsü 6 kilo Verdi

sedaecrin

“Kırarlar diye hayal kurmaktan vazgeçilmez.”
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2011
7.800
1.834
yaza girmeden önce başlamıştım bir aylık süreçte 6 kilo verdim neler yaptığıma gelince beşi bir yerde çayını düzenli bir şekilde tükettim gündde 2 litre su içtim akşam 6 dan sonra hiç yemek yemedim zaten çaydan dolayımıdır nedir bilmiyorum pek acıkyordum acıkırsam da naidr olarak oluyor du bu durum tabi meyve yiyordum düzenli spor yapmasam da nadir olarak spor yapıyordum kimi zaman aşrkı açıp müzik eşliğnde harekt yapıyordum bir günde de sadece iki dilim ekmek yedim. sonuç ise ortada 1 ayda 6 kilo verdim yakın zamanda tekrar devam edeceğim çünkü hedefim 55 olmak ideal kilom çünkü :)

vallahi maşallah bravoo sana peki bu süre zaafında ne gibi şeyler yedin içtin 5 1 teydeden hariç yani bende vermek istiyorum ama bebişimi emziriyorum zararlı o çay içemem ben aslenda çok severim onu çocuk yokken içiyodum faydasını da gördümde en ufak detayına kadar bilgi istiyorum sabahları nene yedin öğlen akşam vs. anlat bakemm:))):KK9:

vallahi maşallah bravoo sana peki bu süre zaafında ne gibi şeyler yedin içtin 5 1 teydeden hariç yani bende vermek istiyorum ama bebişimi emziriyorum zararlı o çay içemem ben aslenda çok severim onu çocuk yokken içiyodum faydasını da gördümde en ufak detayına kadar bilgi istiyorum sabahları nene yedin öğlen akşam vs. anlat bakemm:))):KK9:

teşekkür ederim canım :) hemen anlatıyorum o zaman :) kahvaltıyı kesinlikle çok sıkı bir şekilde yapıyordum kahvaltı cidden önemli çünkü günde sadece iki dilim ekmek yiyordum bir günde 2 litre su tüketiyordum bir de öğle akşam arası yemek yiyordum yani günde iki öğün yemek yemee başladım zaten çaydan dolayı yemek yiyemiyordum çok fazla öğle yemeğinde de zaten genllikle sebze ağırlıklı yemeye çalışıyordum tabi etli yemekler de yediğim oldu o zamanlarda ikidilimlik ekmeği bir dilime düşürüyordum :) bir de maydonoz çok tükettim maydonuzun kendisini çok yiyordum sapalrını da kayantıp suyunu içiyordum bir de bazen iki öğün yediğim yemekte ikinci öğünümü sadece salata ile geçirdiğim bile olmuştu bunları yaptım genel olarak :)

tebrik edrim.... çayı nasıl demliyodun???
teşekkür ederim canım çayı 1 litre suyu kaynattım önce sonra 1 tatlı kaşığı mate yaprağı biberiye kekik funda yaprağı 2 tatlı kaşığı da yeşil çay ekledim 20 dakika demlenmesini bekliyorsun sonra süzüyorsun bir günde onu tüketiyorsun ben sabha öğle akşam tüketiyordum ister soğuk istersen sıcak tüket o da fark etmiyor

tebrik edrim.... çayı nasıl demliyodun???
1 litrelik suyu kaynatıyorsun sonra kaynadıktan sonra 1 tatlı kaşığı biberiye kekik funda yaprağı mate yaprağı 2 tatlı kaşığı da yeşil çayı ekliyorsun 20 dakika demlenmesini bekliyorsun sonra da süzüyorsun onu gün içerisinde tüketiyorsun ister soğuk ister sıcak tüketiliyor fark etmiyor ve ben bir günde üç öğüne bölüştürüm öyle içiyordum

X