Şekersiz 21 gün--- 17 Mayıs - 06 Haziran

Slm kizlar. Bugün doktora göründüm ilac yazdirdim. Böbrek iltihabim vardi o nüksetmis. Sabah midem bulandigi icin kahvalti yapamadim. 12 de ögle yemegi yedim.

Slm kizlar. Bugün doktora göründüm ilac yazdirdim. Böbrek iltihabim vardi o nüksetmis. Sabah midem bulandigi icin kahvalti yapamadim. 12 de ögle yemegi yedim.

Gecmis olsun canim bobrek agrisi kötüdür belki yesillik iyi geliyor mu ,su icmek yoruyor mu bobreklerini

Kızlar işler yoğunlaştı her gün gelemiyorum ama rafine şeker tüketmemeye devamm

Bugünki menüm

Sabah yulaf kinoa keten tohumu ve bir tatlı kaşığı balla lapa
Ara 7 erik
Akşam 3 çizik zeytin, 2 kk süzme peynir, çeyrek lahmacun, 6 yk çoban salata
Su 2lt
Spor 10bin adım

Gecmis olsun canim bobrek agrisi kötüdür belki yesillik iyi geliyor mu ,su icmek yoruyor mu bobreklerini
Dün midem de cok hassasti suyu da ufak yudumlarla ictim susadikca. Bugüb daha iyiydim cok sükür. Gercekten böbrek agrisi cok beter bisey. Ecel terleri döktüm desem abartmis olmam.

Menuler guzel. Bu ara cok ugrayamadim hastane işlerimiz oldu

Bugünkü menüm

Sabah 9.00
Sucuklu yumurta
Yeşilçay
2 dilim ekmek
3 zeytin
Domates salata

Öğlen
Haşlama eti salcayla kavurdum 1 tabak yedim
Salata
1 dilim ekmek

Ara
Muz + 4 5 fındık

Akşam 18.30
Kabak sote

21.30
Turk kahvesi+ 3 incir 5 badem

Bugünki menüm
Kahvaltımı atmıştım
Ara
Türk kahvesi
1 muz, 4 çilek

ara
Avuç içi kadar çiğ kuruyemiş

17:30 akşam
1 tabak bezelye
Salata
1 dilim ekmek

19:30 ara
2 top dondurma. Biliyorum olmamalıydı

3 lt su
Yarım saat yürüyüş

Saati erken dondurmanın o kadar problem olmaz, menü güzel

Tartiyi etkilemez ama şekersiz i bozmuş oldun zaten kimse tam anlamiyla uyamiyor sende goruyorsundur. Olabildigince paketli şeylerden uzak durarak devam etmeye calisiyorum bende. Ve pilav makarna yemiyorum
Bende buna dikkat ederek ama bozdum diye yine şekere yüklenmeden devam ediyim bari
Ama baya bi şey var kendime nazar etmiyimde abur cubur kutusu dolu ama canım hiç çekmiyo ilk günler isterdi. Şuan böyle daha hafif ve mutluyum

Öyle oluyor zaten. 1 hafta epey zorlayici olabiliyor ama sonra alışıyorsun

Dun disardaydim doktor randvun vardi yazamadim
Sabah 1d.k,recel ,domates ,zeytin
Kahve
Aksamuzeri 4-5dilim patates acikmistim
Aksam levrek (yarisini yedim) slata,2kasik makarna
6.000 adim
Spor yapamiyorum sonuca gore diz bandaji alicam

Persembe ,pazar gunleri esimin izin gunleri agir yememeye calissamda menüm tam olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…