Şekersiz 21 gün--- 17 Mayıs - 06 Haziran

__busra__ paketli gıda fena olmuş o zaman, ama en azından en az şekerli bi çikoydu budur tesellim

Bugünki menüm

12.30 1 porsiyon patatesli yumurta, 2 kk süzme peynir, 1 dilim ekmek, 4 çizik zeytin, 1 tk acuka

16.00 8 erik

19.30 4 yk pilav, 2 yk et kavurma, 8 yk kuru fasulye

Su 2.5 lt
Spor dorisle kol çalışmalı 2000 adım

Görüldüğü üzere bugün çiko da yimediim, şekersiz bi gündü.pilav yemiyeydim iyiydi ama kuru fasulye olunca dayanamadım bi 4 kaşık yedim. Bakalım Allah kerim

Görüldüğü üzere bugün çiko da yimediim, şekersiz bi gündü.pilav yemiyeydim iyiydi ama kuru fasulye olunca dayanamadım bi 4 kaşık yedim. Bakalım Allah kerim

Merhaba ama sekersizde bunlarin cogu yok malesef ,patates ,pilav ,ekmek hepsi bigun için cok fazla

Senin kilonda kg vermek zorlayici olabilir. Menulerini biraz duzenlemen lazim. Mesela patatesli yumurta yemiyorum ben cok sevdigim halde kizartma çünkü, aynı gün pilavda pek iyi olmamış. Yani kg vermek zorlaşır bu şekilde. Birde hiç salata ya da yogurt yok menunde

Merhaba ama sekersizde bunlarin cogu yok malesef ,patates ,pilav ,ekmek hepsi bigun için cok fazla
Ya ben yanlış mesaja mı bakıyorum? İlk mesajda göremedim bunları tekrar okuyayım. Açıkçası grubu görünce hemen katılmak istedim çünkü rafine şekeri hayatımdan çıkarmak istiyorum asıl amacım buydu. Ama haklısın bu kadar karbonhidrat almasam iyi olacak, yine de düşük karbonhidrat diyeti yapmadığımdan sıkıntı yok, kalori ve karbonhidrat protein alımım normal değerlerde. Ben sanırım bu grubu yanlış anlamışım

Akşam yemeğinde yoğurt vardı aslında ama et yiyince onu yemedim. Teşekkürler dönüş için

Cok normal hepimiz sasiriyoruz bazendehic farketmedigimiz seyler aslinda bize engel oluyor , patates ekmek ikisine bayilirim mesela ama ne zaman ekmegi fazla yesem ardindan daha cok o aciktigimi fark ettim yedikce acikiyorum lafi tam oluyor o gun sekeri azaltmanin bile farki cok oluyor keske kalici olabilsek

Yeni basladigin icin adapte olman kolay degil. Bende ilk zamanlar oyleydim. Ama şöyle düşün akşam buraya menü yazacaksin ve diyet sayfasina yazabilecek menüm olmali diye düşünceksin

Sağolun kızlar, inşallah daha iyi olacak zamanla menülerim şu kilo verme işine başlamadan önce bu yediklerimin 2 3 katını yediğim için şu menü bile benim için başarı tablosu

Yeni basladigin icin adapte olman kolay degil. Bende ilk zamanlar oyleydim. Ama şöyle düşün akşam buraya menü yazacaksin ve diyet sayfasina yazabilecek menüm olmali diye düşünceksin
selammmm ben geldimmmm
ilk sayfayı okudum. emeğine sağlık. çok güzel yazmışsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…