Şekersiz 21 gün--- 17 Mayıs - 06 Haziran

Merhaba canım gezinirken rastladım topiğine ben de sana katılabilirim kilolarımız yakınmış doğumdan sonra aldıkça aldım 😔 1aydır diyet yapıyorum 105.9 ile başladım 7kilo verdim bende 98.8 çıktım bu sabah dbakalım bu sefer kararlıyım inş yaza versek ne güzel olur 🤲🏻
Ben kahvaltımı yapalı oldu bugunluk böyle olsun yarın listedekine uyarım inş
bir çay bardağı süt ve 3 yemek kaşığı yulaf 1çay kaşığı pekmez ve 1tane çilek
Hoşgeldiniz. Bende 111le baslamistim. Ben biraz kaplumbağa hizinda ilerledim 😂
O yuzden artik hizlanma vakti

Bu kahvalti da uygun zaten. Onemli olan paketli gida, seker ve pirinc makarna hamur işi olmamasi :)

Selam bende varım. Aranıza katilabilir miyim?
36 yaşında 168 boy 81.7 kilo . Benim kilo almamda evledikten sonra basladi dogumlarla arttı şimdide inmiyor 1 hafta sıkı diyet yapıp 4 kilo veriyorum diğer hafta hop geri geliyor bu daha yapılabilir geldi listeler seçenekler çok iyi çünkü evdekilere ayrı bana ayrı yapınca olmuyor bir yerde ipin ucu kaçıyordu.
Hosgeldiniz. Eve ayri yemek yapmak zor geliyor ama yapmadikca da maalesef onların yediklerin yedikce en kötü yerimizde sayiyoruz ya da uzerine ekliyoruz

Oglusun beyazinida yiyim dedim ama huylandim 😅 yesil cay .detox auyuda hazirlamistim geceden yesil elma limon ve kabuk tarcinli
O kadar beyazdan birsey olmaz canim afiyet olsun ekmek yedin mi? Ben bu sabah ekmeksiz geçirdim. Detoxunda harika 🌺💓

Eklentiler

• IMG_20210315_103413.jpg
    IMG_20210315_103413.jpg
    139,7 KB · Görüntüleme: 48
Çorekotlu görünen lor peyniri. Dün az roka zeytinyagi ve baharatla harmanladigim icin oyle şekil aldi kaşikla 😊

Hayırlı uğurlu olsun canım. Bende baslamak ıstyormda emzik bitsin diye bekliyorum. Spor bile yapamıyorm vucut direnci azaldığı ıcın sütun kalitesi dusuyormus. Zaten 1 yıl doldu sutün değeri ilk zamanlarkı kadar degıldır diye dusunuyorum.ıyıce dusurmıyeyım.

Hayırlı uğurlu olsun canım. Bende baslamak ıstyormda emzik bitsin diye bekliyorum. Spor bile yapamıyorm vucut direnci azaldığı ıcın sütun kalitesi dusuyormus. Zaten 1 yıl doldu sutün değeri ilk zamanlarkı kadar degıldır diye dusunuyorum.ıyıce dusurmıyeyım.
Bende emziriyorum sorun yaşamadim şimdiye kadar. Ben kilomdan memnun olmadığım için yapmak zorundayım 🤗

Bende emziriyorum sorun yaşamadim şimdiye kadar. Ben kilomdan memnun olmadığım için yapmak zorundayım 🤗
Anladım kuzum... Bende vermek istiyorum bir 5 kilo daha. Bide vucudumun toparlanması lazım. Emzik bitsin heyecanla bekliyorum valla o gunu. Cunku suan da istediğim hıcbıseyi yapamıyorm. Saç uzatma teknıgım var onuda yapıcam emzik bıtsın. Neyse bebem bol bol emsın daha en az 1 sene 😍

Anladım kuzum... Bende vermek istiyorum bir 5 kilo daha. Bide vucudumun toparlanması lazım. Emzik bitsin heyecanla bekliyorum valla o gunu. Cunku suan da istediğim hıcbıseyi yapamıyorm. Saç uzatma teknıgım var onuda yapıcam emzik bıtsın. Neyse bebem bol bol emsın daha en az 1 sene 😍
İnşallah emsinler de biz ağırdan almış olalım 🥰

Ben de kahvaltımda;

1 haşlanmış yumurta
7 top peynir
3 zeytin
1 havuç yedim.
Ben pek ekmek yemem, ekmek yerine havuç yedim nişasta bazlı karbonhidrat olarak

Geç yediğim için öğle yemeği yemeyeceğim ara öğün yaparım 1 saate hurma ve şekersiz kahve ile :KK68:
Sporumu da yaptım bu arada Squatgirl'den dün attığım videoyu yaptım hamlıktan kesin yarın bacaklarım ağrır. :KK70:

Ben de kahvaltımda;

1 haşlanmış yumurta
7 top peynir
3 zeytin
1 havuç yedim.
Ben pek ekmek yemem, ekmek yerine havuç yedim nişasta bazlı karbonhidrat olarak

Geç yediğim için öğle yemeği yemeyeceğim ara öğün yaparım 1 saate hurma ve şekersiz kahve ile :KK68:
Sporumu da yaptım bu arada Squatgirl'den dün attığım videoyu yaptım hamlıktan kesin yarın bacaklarım ağrır. :KK70:
İlk başlarda zorluyor ama ilk giden kglarda iyi gidiyor. Afiyet olsun

Konun hayırlı olsunn canım🌸 çok açıklayıcı yazmışsın herşeyiyle❤️ Bende başlasammı acaba diye düşündüm. 🙂

selamlar canım günlüğün hayırlı olsun ben de şekersiz 21 gün yapsam diyordum başlığı görünce anında damladım :KK53:

Ben 15.40 gibi bir ara öğün daha yaptim annem yine buskuvi ile geldi yemedim. Bugun turk kahvem bittigi icin içemedim. 2 nescafe olmuş oldu. Şimdi akşama ancak normal bitki çayı iceriz belki ıhlamur demlerim.

Meyve porsiyon hakkimi 3 hurma az kuru üzüm ve az önceki muz ile tamamladim. Daha meyve turevi tuketemem.

Bu tarifi çok seviyorum. Kurabiye gibi tat veriyor.

Muzu dilimleyip kapakli bir kaba kaliyoruz az kakao ekleyip kapagi kapatip kavanozu salliyoruz. Ben uzerine 1 çkdan az pekmez gezdirdim ve ceviz attim

Eklentiler

• IMG_20210315_155736.jpg
    IMG_20210315_155736.jpg
    154,3 KB · Görüntüleme: 26
bence ben cumartesi başladım :KK53:
çikolata krizim gelmişti ama ustalıkla atlattım demin bi kaç kuru erik yemiştim listeye baktım listede varmış bir derin ohh çektim :KK71:
O zaman cok güzel bizden öndesin 🤩 hiç bozma devam et.
Günlük 1 tk bal ya da pekmez, 2 porsiyon meyve hakkimiz var. Meyve yerine kuru meyve de olabilir ve miktarlari yaziyor

X