Selülit Selülitlerimden Kurtuldum SİZ de Kurtulun :)

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
umarım mesajımı görürsün ben sabah erken kalktığım için sabahtan karışımı yapma şansım olmayacak sanırım.sence gün içine yaymadan sadece akşamları yapıp akşamları tüketsem 1 litreyi aynı etkiyi yapar mı? bi de zayıflattı mı bu karışım seni?

canım bana kalırsa bir litre akşam cok ağır gelir. bari 2 su bardağı ile başla canım. zayıflamadım ben ama cok tuvalete cıkarıyo :)

Bu karisimi birkac ay once kullanmistim, ortalama 10-13 gun filan,l' orealin perfectslim lifting pro urunuyle birlikte,haftada 3x basligini kullanarak.Hem icten,hem distan mudahale etmek adina ve cokta memnun kaldim(tamamen gecmedi tabi az bir sure kullandim ve masaji hergun yapmadim fakat) cogunun cogu gitti,az kaldi:-)
Tekrar deniycektim fakat hamilelikte kullanilir mi bilmedigimden baslayamadim.
Konu sahibine tesekkur ediyorum,burdan gorup denemistim.

Son düzenleme:
Dünyayı iç ye yararlı olan ne yaparsan yap hareket yapmadıkca gecmez bu selultler.Bol yürüyüş ha bende yürücek popo yok o ayrıı.Ah zor gelmese spor vücudum mukemmel de bu selultler olmasaaaa.boyum 1.75 kilom 62 daha neee seluliitt senden nefret edıyorummmm !

Sadece bitki çayı bana fayda etmez sanırım. Kalçamda basenlerimde bacaklarımın tümünde alt bacağımda bile var. Başka ne yapmalıyım?

Sadece bitki çayı bana fayda etmez sanırım. Kalçamda basenlerimde bacaklarımın tümünde alt bacağımda bile var. Başka ne yapmalıyım?[/QUOT

canımmm benimde myleydi inan bu çayla 1 buçuk ayda inanılmaaz yol kat ettim,hergün düzenli olarak sabah öğlen akşam aç karnına bol limonla tükettim hem iştah kesti hemde selülitler varla yok arası oldu,tek sorun sürekli tuvalete göndermesiii :) :) ama oda olsun artık tavsiye ediyorum kullan :)

cayimi hazirladim bugün 2.günüm ise yariycakmi merak icindeyim..bunun yaninda ayrica her gün pilates özellikle bacak bölgesini calistirmaya calisiyorum...vee dr.feridun kunak showda Buzun selülite karsi cok etkili oldugunu söylendi...her gün bacagimdaki sakatlik saolsun 3 gündür tüm bacagimda buz gezdiriyorum....arti bugün basliyarak yag sürüp bacaklarimi strecleyip öyle pilates yapmayi düsünüyorum 15 günde kaybolmus olurlarsa....paylasirim insallah:21:

cayimi hazirladim bugün 2.günüm ise yariycakmi merak icindeyim..bunun yaninda ayrica her gün pilates özellikle bacak bölgesini calistirmaya calisiyorum...vee dr.feridun kunak showda Buzun selülite karsi cok etkili oldugunu söylendi...her gün bacagimdaki sakatlik saolsun 3 gündür tüm bacagimda buz gezdiriyorum....arti bugün basliyarak yag sürüp bacaklarimi strecleyip öyle pilates yapmayi düsünüyorum 15 günde kaybolmus olurlarsa....paylasirim insallah:21:

canım bende feridun beyi dinledikten sonra kendim evde yaptım pek bişey olmadı gibi ama sonra frozen ile buz tedavisi uyguladım faydasını gördüm diyebilirim.Eğer bundan bi sonuç alamazsan denemende fayda var.

Benim selülitler pantolondan bile belli oluyor düşünün boyutunu :) bide doğum sonrası çatlaklar valla tatile gidesim gelmiyor 11sayfayıda okudum seneler gecmiş 2kişi süper demiş gerisinden ses yok ama genede denemek lazım acaba bi guzellik merkezinde bir iki seanslık tedavisi yokmudur

Benim selülitler pantolondan bile belli oluyor düşünün boyutunu :) bide doğum sonrası çatlaklar valla tatile gidesim gelmiyor 11sayfayıda okudum seneler gecmiş 2kişi süper demiş gerisinden ses yok ama genede denemek lazım acaba bi guzellik merkezinde bir iki seanslık tedavisi yokmudur

canım şu ürünü bi dene Frozen Selülit | Saver Frozen Cellulite Therapy

ya kızlar birşey sorcam selülite en etkili yöntem masaj diyorlar ya bende özel bi masaj aaeti yok sadece ayak için masaj aleti var titreşimli ben onu bacaklarıma ve kalçalarıma yapsam nasıl olur etkili olur mu böyle birşeyi deneyen var mı? bu karışımı da yapıcam acil kurtulmam lazım selülitlerden...

En etkili yöntemin masaj olduğu kesinde o masaj aletleri beş para etmiyor . Ona vereceğin parayla bir spa merkezine git iyice yağlan derim cep yaktığını düşünen çok arkadaş var önyargılarınızla hareket etmeyin. Ben sanitas spa merkezine gidiyorum.önermeden geçmiycem tabiki. :)

Geçen gece yine esti kafama girdim baktım forumda yazanlara üye oldum hemen ilk yazım da buraya kısmetmiş :KK3: Şimdiye kadar o kadar şey okudum ama bi faydasını gören olmamış bu topiği görünce ilk defa umutlandım inşallah boşa çıkmaz. yakında başlayacağım umutluyum bu defa kurtulacağımdan hadi hayırlısı :126:

Geçen gece yine esti kafama girdim baktım forumda yazanlara üye oldum hemen ilk yazım da buraya kısmetmiş :KK3: Şimdiye kadar o kadar şey okudum ama bi faydasını gören olmamış bu topiği görünce ilk defa umutlandım inşallah boşa çıkmaz. yakında başlayacağım umutluyum bu defa kurtulacağımdan hadi hayırlısı :126:

merhaba arkadaslar, ben 10 gundur g5 masajına gıdıyorum ayrıca aksamları bacak hareketlerı yapıyorum diyet ve gunde 2 lt.su ıle azalmaya basladı ve sıkılasmada oldu, devam edıcem..:KK1:

X