Serenay'ın Bayrama Kadar En Az 5 kilo Verme Günlüğü

Bu hafta tarti yuzumu guldurmedi :KK43: yarindan itibaren iftarda kendime hakim olcam.bol su ve cay icersem tatli vs yer almaz:KK19: egzersis ve yuruyus yapsam supper olacak ama nerdeee. Kizimla ugrasmktan sacimi taramaya vakit kalmiyor. Neyse kilo veremesemde almamakta iyi bisey :KK34:

ayy hiç kimsecikler uğramaz oldu burayada yaa kızlar ben hiç verememişim ya insan bi gram bilenem veremez mii
hala 65 65 65 im.neyse almadığıma şükrettimm

güzellik bencedeamadığına şükretmelisin.... ben yıllar sonra istediğim kiloya indim ama ramazanda hepsini geri aldım ne yazık ki...aslına bakarsan nerede yanlış yaptığımı da biliyorum ya bu yanlıştan vazgeçmem gerek... bir arkadaş kilo verdiğinde yaaa nasıl verdin demiştik de insanca yiyorum artık demişti.. kilo verdiğim dönemde nasıl olduysa iştahım kesildi ve o kadar düzenli ve az yiyordum ki hmm demek insan böyle de yaşayabiliyormuş demiştim kendimce...öyle olunca hem de daha zinde de hissediyorsun kendini yeniden mideyi küçültme çalışmaları içerisindeyim ben de

selam kızlar

şuraya gelipte birşeyler yazamaz oldum.:26:eek:ysaki bu hafta şu kadar kilo verdim demek isterdim.:KK69:
vücudum inanılmaz bir şekilde direniyor, yerimde sayıyorum.çakıldım kaldım resmen yaa.:84:
birde regl olacam onunda şişkinliği var biliyorum.bakalım şu reglim bir gelsinde belki çözülür vücudum.
bayrama kadar kilo verme hayallerim suya düştü resmen,kendimi çok kötü hissediyorum.:KK14:

bende hiç kilo verememişim nie böyle oluyoki üstelik az yiyiroum kendimi tutuyorum ekmek cok az yiyorum bi tasbak corba bi tabak yemek bol su tatlı vs hiç yemiyorum sahurdada ekmek az yemeye calısıyorum ama spor yok acaba ondanmı kaynaklanıyo off off

ben de bayrama kadar 4 kilo verme hedefindeyim.. ve tabi bayramda verdiğim kiloyu geri almamam şart :) birbirimize destek olalım hepimize kolay gelsin..

Son düzenleme:
bende hiç kilo verememişim nie böyle oluyoki üstelik az yiyiroum kendimi tutuyorum ekmek cok az yiyorum bi tasbak corba bi tabak yemek bol su tatlı vs hiç yemiyorum sahurdada ekmek az yemeye calısıyorum ama spor yok acaba ondanmı kaynaklanıyo off off

canım spor şart mutlaka ben kilo veremedim ama sıkılaştım yani 65 kiloyum fakat herkes kilonu göstermiyorsun daha zayıf gösteriyorsun diyor.

Spor sart katiliyorum merve :KK66:
Ben toplamda 2 kilo vermisim :) kiyafetlerimin bel kismi cok bol geliyo.gene biseyler almam gerekecek.goren herkes boyle iyisin daha verme diyo ama ben en az 65 olmak istiorum.basenlerde bir beden kuculse supper olacak.ramazanin son haftasi hadi bakalim 1 kilocuk daha fena olmaz :)

Kizlar artik kimse ugramiyor.hep birden pes mi attiniz :)
Bende fazla kismadim kendimi daha dikkat etseydim 3-4 kilo verebilirdim.ne yapali saglik olsun.ramazandan sonra egzersiz ve pilates yapacagim duzenli olarak.kilo veremesekte mevcudu koruyabilmekte buyuk basari :KK66:

Kizlar artik kimse ugramiyor.hep birden pes mi attiniz :)
Bende fazla kismadim kendimi daha dikkat etseydim 3-4 kilo verebilirdim.ne yapali saglik olsun.ramazandan sonra egzersiz ve pilates yapacagim duzenli olarak.kilo veremesekte mevcudu koruyabilmekte buyuk basari :KK66:

merhaba cnm bende size katilmak istiyorum destege ihtiyacim var bende bi haftada 5 kilo verdim dikkat ederek bayrama kadar 60 olmak istiyorum simdi 65 im insallah basaricam en azindan 62 olicam :KK66:

ben pes etmicem bayramdan sonrada devam edicem ya kilo cizelgesini kaydedemiyorum anlarmisiniz yardim edin bana lütfen:nazar:

1 haftada 5 kilo biraz fazla ama inss fazlasiyla geri almazsin.
Kontrol panelinde profili duzenle, imza kismina yapistiracaksin. Pek anlatamadim ama kk ilk sayfada cizelgenin nasil yapilacagi detayli anlatiyor.

1haftada 5 kılo nasıl verdınız bende cok kılo aldım zayıflamak ıstıorum bır turlu basaramıorum sımdıde oruc tuutorum ayy ne bılım bayramda gelıor gobek cıkmıs popm cıkmıs ölmek ısıtıorum yaa :KK43:( offf

ramazanın başında 73 kiloya kadar düşmüştüm.şimdi ise tam tamına 76 77 lerdeyim:KK43:(.....kocaman göbek,kuçular gibi sarkan bi gıdık.kocaman bi mide. ensem erkek ensesi gibi kat kat oldu:KK43:((((8

Istersen verirsin kilolari.once istek sonra azim sonra elveda kilolar :) soylemesi cok kolay tabii.. uygulamak zor.
Ben subattan mayisa kadar 8 kilo verdim. 2 kiloda ramazan ayi icerisinde verdim. Azmin zaferi :KK66:

bayramdan sonra başlııyorum artık kendime yediklerime içtiklerime çeki düzen vereceğim başta dikkat ediyordum ama son günlerde sapıttım iyice yedim de yedim.olmaz böyle.pilatesime başlayacağım inş.hadi bakalım

Selam kızlar uzun zaman oldu gelmeyeli bugün tartıldım iftardan önce 3 kilo vermişim hedef 5ti ama napalım bayramdan hemen sonra spora başlıyorum daha dikkatli olacağım inşallah .Herkese iyi bayramlar..

X