Serenay'ın Bayrama Kadar En Az 5 kilo Verme Günlüğü

ayy bende sahurda sadece bi tane poğaça yedim bi bardak çay içtim.çok açım şuann.menüde yaprak sarma patlıcan dolması çorba ve cacık var.kendimi tutamayacağım bugün galiba....1 saat kaldı sadece ohh allahım..

ayy bende sahurda sadece bi tane poğaça yedim bi bardak çay içtim.çok açım şuann.menüde yaprak sarma patlıcan dolması çorba ve cacık var.kendimi tutamayacağım bugün galiba....1 saat kaldı sadece ohh allahım..
Ayyy aynı menü bizde de vardı sarma, dolma, cacık ,çorba ,hoşaf :KK70:
5-6 tane sarma yedim
çorba
3 kaşık hoşaf
3 kaşık cacık
2 bardak su
2 dilim tatlı :26:

Canım benim ya ilk günler biraz daha çok yiyordum çok rahatsız ediyordu beni tekrar yattığımda uyuyamıyordum su da içince bir hayli şişkinlik oluyordu.2 gündür böyle yiyorum alıştım sanırım acıkmıyorum daha rahatım namazı kılıp yatışa geçiyorum öğelene kadar :KK1:

günaydın canım.acıkmıyorsan sorun yok canım.:KK9:sen kendini daha iyi tanırsın tabiki.:KK34:

ayy mervecim bende poğaça yesem doymuyorum nedense.onun yerine çavdar ekmeği ye bence,daha tok tutar canım.:KK42:

Ayyy aynı menü bizde de vardı sarma, dolma, cacık ,çorba ,hoşaf :KK70:
5-6 tane sarma yedim
çorba
3 kaşık hoşaf
3 kaşık cacık
2 bardak su
2 dilim tatlı :26:

sen bu gidişle bayrama kadar kesin 5 kilo verirsin ayşencim.:KK9:
keşke bende az yiyebilsem.:KK50:şu bir haftadır maff olmuş durumdayım ben yaa.resmen pisikolojim bozuldu benim.:KK76:bugün akşamda misafirlerim geliyor 1 gün kalacaklar.akşam onlarla yemesem olmaz.:KK53:offf yandım ben.pazartesi çok sıkı başlamam lazım.yoksa veremiycem kilo.:KK5:

Bende dun iftarda zeytinyagli barbunya,zeytinyagli yaprak sarma ve karpuz yedim :)
İftarda corba icmezsem daha fazla yiyorum bunu farkettim.corbayi eksik etmeyecegim aksamlari.
Vee dun iftar oncesi tartildim 68.7 inanamiyorum.69 u gormak bile cok mutlu etmisti :))
Su bir ay icerisinde 3 kiloda versem benim icin cok iyi.
Egzersiz vs. Yapamiyorum hic enerjim kalmiyo.uykumuda tam alamiyorum kizim sagolsun.ama ramazan sonunda sıkı spor yapicam :KK66: kararliyim.

bende varım 15 eylulde tatıle gıdıcem ınsallah 60'a düşme yolundayım =) hadı basarılar spor ve dıet yapıyorum..

sen bu gidişle bayrama kadar kesin 5 kilo verirsin ayşencim.:KK9:
keşke bende az yiyebilsem.:KK50:şu bir haftadır maff olmuş durumdayım ben yaa.resmen pisikolojim bozuldu benim.:KK76:bugün akşamda misafirlerim geliyor 1 gün kalacaklar.akşam onlarla yemesem olmaz.:KK53:offf yandım ben.pazartesi çok sıkı başlamam lazım.yoksa veremiycem kilo.:KK5:
Arada kaçamaklar oluyor hayatım bozma moralini motive et kendini çok önemli ben güveniyorum sana :KK34: kolay gelsin canım :KK71::KK71:

Günaydın güzel bayanlar :80:
Sahura kalkamadım malesef ezan okunmasına 5 dakika vardı bir bardak su içebildim.
Şuan açlık hissetmiyorum umarım dayanabilirim :KK14:
sabah tartıldım bu arada 59.1 başladığımda 61'e kadar çıkıyordum :KK19:

Günaydın güzel bayanlar :80:
Sahura kalkamadım malesef ezan okunmasına 5 dakika vardı bir bardak su içebildim.
Şuan açlık hissetmiyorum umarım dayanabilirim :KK14:
sabah tartıldım bu arada 59.1 başladığımda 61'e kadar çıkıyordum :KK19:

tebrikler canım.:KK9:sahura kalkamaman kötü olmuş.hoş sen kalksanda çok az yiyiorsunda olsun.:KK34:

Bende dun iftarda zeytinyagli barbunya,zeytinyagli yaprak sarma ve karpuz yedim :)
İftarda corba icmezsem daha fazla yiyorum bunu farkettim.corbayi eksik etmeyecegim aksamlari.
Vee dun iftar oncesi tartildim 68.7 inanamiyorum.69 u gormak bile cok mutlu etmisti :))
Su bir ay icerisinde 3 kiloda versem benim icin cok iyi.
Egzersiz vs. Yapamiyorum hic enerjim kalmiyo.uykumuda tam alamiyorum kizim sagolsun.ama ramazan sonunda sıkı spor yapicam :KK66: kararliyim.

tebrikler durusucum,yavaşta olsa gidiyor ne güzel kiloların.:KK9:

1,60 boy kilomu tartılmaya korkuyorum 58 sanırsam 8 kilo vermem gerek bu akşam bende mekiğe başlıyım bari .. sabah çorba içerim 2 dilim ekmek öğlende ekmek yemem az yağlısından yemek akşamlarıda yemem aklımdaki diyet şekli böyle off off

yanlış bir diyet şekli yanlış anlama ben dersini aldım yağ ölçümleri falan beden eğitimi öğretmeniyim. sabah kahvaltını çoook güzel yiyeceksin daha sonra 4 öğün daha yemen lazım az ve sık yanii. ekmek yeme ve akşam 8 den sonra yememeye çalış. ama sakın akşam yemem öğle az yerim gibi diyet yapma hem sağlığından olursun hem kiloda versin 5 katını geri alırsın. en iyisi sağlıklı yemek.bu arada sakın yemekten sonra meyve yeme veee yemek arsında su içme tavsiye ederim

Son düzenleme:
ben dersini aldım yağ ölçümleri falan beden eğitimi öğretmeniyim. sabah kahvaltını çoook güzel yiyeceksin daha sonra 4 öğün daha yemen lazım az ve sık yanii. ekmek yeme ve akşam 8 den sonra yememeye çalış. ama sakın akşam yemem öğle az yerim gibi diyet yapma hem sağlığından olursun hem kiloda versin 5 katını geri alırsın. en iyisi sağlıklı yemek.bu arada sakın yemekten sonra meyve yeme veee yemek arsında su içme tavsiye ederim.

bugün yemeğe davetliydik.yarım kase çorba içtimküçük bi dilim kadar tavuk garnitürlü 1 kaşık pilav 1 dilim de etimek tatlısı yedim ve çok hafifim..sahurdada az yedimmi paçayı sıyırdım sayılır bugün..

İftarda;
Hurma
1 bardak su
Küçük bir tabak erişte çorbası
5-6 tane patates kızartması
Kavun
Teravih namazı :)
sonra bir dilim tatlı
2 bardak limonata
3 gibi sahur yapacağım
iyi geceler herkese :KK70:

İftarda;
Hurma
1 bardak su
Küçük bir tabak erişte çorbası
5-6 tane patates kızartması
Kavun
Teravih namazı :)
sonra bir dilim tatlı
2 bardak limonata
3 gibi sahur yapacağım
iyi geceler herkese :KK70:

iyi geceler tatlımm..sen iyi gidiyorsun maşallah iradelisin:)

X