Serenay'ın Bayrama Kadar En Az 5 kilo Verme Günlüğü

iyi akşamlar
1 kilo vermişim çok mutluyum :) ilk sizlerle paylaşıyorum.ay sonu - 4 kiloyu görsem daha ne isterim.
bu sayfayı takip etmeye devam edicem ramazan rehaveti çökmeye başladı.iftardan sonra 1 saat yürüyüş yapabilsem keske cok iyi olurdu.

iyi akşamlar
1 kilo vermişim çok mutluyum :) ilk sizlerle paylaşıyorum.ay sonu - 4 kiloyu görsem daha ne isterim.
bu sayfayı takip etmeye devam edicem ramazan rehaveti çökmeye başladı.iftardan sonra 1 saat yürüyüş yapabilsem keske cok iyi olurdu.

tebrikler canım:KK19::KK19:

günaydın bayanlar,nasılsınız?:KK71:

geçen hafta berbat bir hafta oldu benim için:104:yediklerime hiç dikkat edemedim.inşallah bu hafta güzel geçer.:26:

durusucum tebrikler canım.:KK16:kadınlar isteyince başaramıyacağı şey yoktur hayatım.devam et bırakma sakın.:80:

Merve ,seranay tesekkurler.inss Hepimiz idealimizdeki kiloya ulasiriz. Istek ve azim olduktan sonra basaramayacagim hicbisey yok :KK66:

slm bende ramazanın sonunda bi 4-5 kilo vermek istiyorum 59 ile başladım şimdi aç tartıldım 57 geliyorum birde yemeği yiyince bakıcam
bugünden itibaren daha dikkat edicem iftardan sonra plates hareketleri ve egzersiz hareketleri yapıyorum bi 30 dk birde tatlı yersem sütlü tatlılar yiyorum kızlar okulun açılmasına az kaldı durmak yok

merhabalar:KK3:
nerdesiniz kızlar,kimse gelmez olmuş:KK25:.
benim dün güzel geçti,bugünde öyle iyi gidiyor.:KK76:yediklerimi akşam yazayım artık.
herkes oruçken ben yediklerimi yazmak istemiyorum çünkü:KK50:

benimde iyi gidiyor çok şükür yaa.fazla kaçırmıyorum iftar ve sahurda.sporumuda yapıyorumm

Bende de herşey yolunda bu sabah 58.8 i gördüm:KK19: akşam iftara davetliydik biraz fazla kaçtı gibi :KK14:
küçük bir kase çorba
7 kaşık mantı
1 kaşık pilav
3 kaşık taze fasulye
salata ve su :44:

Günaydın kızlar:KK71: nerelerdesiniz yahu :44:
sahurda 2 dilim elma bir bardak su içtim
çünkü tok hissediyordum kendimi iftardan olsa gerek :KK1:
şimdi iyiyim ama açlık yok
iyi günleeer...

Merhabalar.

Sizler için kolaylık olması açısından yeni bir bölüm açılmıştır.
Diyet günlükleri bölümü..
Bu bölümde günlük olarak konu açıp, rahatlıkla takip edebileceksiniz..

Ve konunuz bu bölüme taşınmıştır.
Keyifli paylaşımlar:)

günaydın kızlar.:109:nasıl gidiyor kimse gelmez oldu ben dahil.:82:

birkaç gündür hiç yazmaya fırsatım olmadı.şimdilik iyi gidiyor bakalım bayrama kadar ne olacak.:106:

sizler ne yaptınız?

Kimsecikler ugramiyor nerelerdesiniz kizlar? Gelin birbirimizi motive edelim..
Bu hafta malum donemimdeydim o yuzden yazamadim hic.bu aksam tartilmayi unuttum.yarin iftar oncesi tartilip cizelgemi degstiririm inss.
Ramazani yariladik ilk haftaya gore daha fazla yemege basladim.sahurda standart hep ayni miktarda yiyorum ama iftari abartmaya basladim.yemek sonrasi tatlilarda cabasi

hedeflerimiz yakınmış ben 6 diyodum sen 5 kilo demişsin bayrama kadar. kusura baklma o kadar sayfaya dönüp bakamadım ama merake ttim ne alemde kilo durumların ?

ben 64 kiloda çakıldım kaldım,inmiyor birtürlü anlamadım.:44:
sürekli hareket halinde olmaya çalışıyorum ama nafile.halılarımı yıkatmaya verecektim spor olsun kendim yıkayayım diye vermedim.dün saat 12 den saat 6 ya kadar bütün evin halılarını yıkadım.haşatım çıktı resmen.:KK37:buna rağmen sabah tartıldım 100 gr. bile gitmmemiş.yuhhh yani dedim yaa.:KK53:

ben 64 kiloda çakıldım kaldım,inmiyor birtürlü anlamadım.:44:
sürekli hareket halinde olmaya çalışıyorum ama nafile.halılarımı yıkatmaya verecektim spor olsun kendim yıkayayım diye vermedim.dün saat 12 den saat 6 ya kadar bütün evin halılarını yıkadım.haşatım çıktı resmen.:KK37:buna rağmen sabah tartıldım 100 gr. bile gitmmemiş.yuhhh yani dedim yaa.:KK53:

bende 2 gündür şoklardayım. spor ekledim ve durdu kilo vermem 2 gündür , günde 100 gr falan gidiyordu normalde :KK14: üstüne de 300 gr almışım. nasıl oluyosa :S

X