Sevgilim askere giderken 2.plana atılmış gibi hissettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
E ZATEN ASLAN GİBİ SEVGİLİM SİZENE KARDEŞİM? NE BATTI BU KADAR?
Sen iyimisin twrbiyesizles me bana ne senin aslan sevgilinden
Batan sana batmış ki konu actin hayret

Tamam aslan senin sevgili kaplan senin sevgili

Hatta ultra ASLAN ..

lion-lions.gif

Sen iyimisin twrbiyesizles me bana ne senin aslan sevgilinden
Batan sana batmış ki konu actin hayret

Tamam aslan senin sevgili kaplan senin sevgili

Hatta ultra ASLAN ..

lion-lions.gif
Evet bak çok iyi oldu zaten Galatasaraylıyız teşekkürler hadi Allah a emanet olun, yazmayın.

Bedelli de olsa sevgilimden ayrı kalacağım. O bir emir altında olacak, konfor alanı değişecek, streste olacak. Bu süreçte ne yaşarız bilemem.
Ayrıca bedelli parasını biriktirmek için ek iş yaptı ve devletine parasını aslanlar gibi yatırdı. Bu sebeple bedelli diye küçümser tarzda yaklaşmaya gerek yok bence.
Ya benim erkek arkadaşımda 6 ay kadar önce bedelli yaptı, o da parasını devletine aslanlar gibi(!) yatırdı ama kendi de dahil hepimiz bordo bedelli diye dalga geçtik bi süre 🤣 kasmayın bu kadar ya gerçekten bedelli askerlik yani alt tarafı 🤣

Ya benim erkek arkadaşımda 6 ay kadar önce bedelli yaptı, o da parasını devletine aslanlar gibi(!) yatırdı ama kendi de dahil hepimiz bordo bedelli diye dalga geçtik bi süre 🤣 kasmayın bu kadar ya gerçekten bedelli askerlik yani ç.
Biz de kendi aramızda dalga geçiyoruz zaten kastığım yok, sevgilimi özleyeceğim aslan sevgilimi sadece o kadar :)

Insanlar bence çevresinde ailesi ve arkadaşları varken sürekli vıcık vıcık olmamalı ya. Benim midem kalkıyor. Evet sevgi ve saygı insan içerisinde belli edilir de böyle yapış yapış öpüşmeli bir veda beklentisi de olmamalı . Sonuçta kültür belli .

Biz de kendi aramızda dalga geçiyoruz zaten kastığım yok, sevgilimi özleyeceğim aslan sevgilimi sadece o kadar :)
BBabababshshdh 🤣🤣 eee o kadar özleyecektin gitseydin onla beraber kışlanın kapısına kadar, o şehirden de ev kiralasaydın😉 ha ama şunu söyleyim bedellileri komutanlar pek sevmiyo, aslan sandığın kendin dönüşte süt dökmüş kedi olur 🤣🤣

12 ay yapınca ekstra maaş alıyorsun o parayla düğünümüzü yapar evimizi düzeriz dedi ben kabul etmedim
İyi de bu sizin tercihinize bırakılmış bir şey değil ki. 12 ay maaşlı askerlik herkese çıkmıyor zaten. Eşime, yakın arkadaşlarıma falan çıkmadı. 6 ay maaşsız yaptılar. Boşuna gündem etmişsiniz bu mevzuyu.

Paçanızdan fena halde eril enerjilik akıyor.
Askerden dönünce sevgilinizi istemeye gidersiniz tam olur 🥲
Yok tatlım nerede ne yapacağımı iyi bilirim bazı ortamlar ve bazı kişiler onu gerektiriyorsa eril de olurum :)

BBabababshshdh 🤣🤣 eee o kadar özleyecektin gitseydin onla beraber kışlanın kapısına kadar, o şehirden de ev kiralasaydın😉 ha ama şunu söyleyim bedellileri komutanlar pek sevmiyo, aslan sandığın kendin dönüşte süt dökmüş kedi olur 🤣🤣
Kedim de olur sıkıntı yok :) Giderdim de canım üşendim biliyor musun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X