Sevgilim evlatlık ya da babası farklı

Ben hatta yukarida da yazmıştım kaçırıldı diye mi supheleniyorsunuz diye. Hemen araştırmacı gazeteci kimliğiyle googleda kan uyumlarina bile baktım. Bir ara hastaneden çocuk kaciriliyordu falan ya eskiden. Bir de adam değil de adamlar olunca gözümün önüne direkt silahlı bir grup adam geldi. Üç beş kisi geliyor ucu kapıda bekliyor falan. Kırk yıl düşünsem benim de aklima diğeri gelmez. Herkes konu sahibine neden yukselmis diye şaşırarak okuyordum bende . Bu ara çok polisiye izliyorum ben.

Bizim kadim(!) Anadolu kulturu eve birtakim adamlar girip cikiyordu cumlesini direkt fuhus / zina adina ne diyorsaniz oyle yorumlar halbuki. Sizinkisi cok fazla kahrolasi aynasizlar hikayesi izlemekten olmus biraz :)

Bizim kadim(!) Anadolu kulturu eve birtakim adamlar girip cikiyordu cumlesini direkt fuhus / zina adina ne diyorsaniz oyle yorumlar halbuki. Sizinkisi cok fazla kahrolasi aynasizlar hikayesi izlemekten olmus biraz :)
Beynim sulandı demek ki, bir de çözülmemiş olaylar realty programlarina sardım. Ben çok teori üretmeden kaçayım başlıktan. :))

Zaten çok saçma diyelim ki evlatlık konu sahibine ne ?

Bi de bisürü kardeşi varmış adamın, evlatlık çocuk alanın bi evladı olur.

Zaten çocuğu olmadığı için alınır ya evlatlık :)

Adamı manipüle edecek bak sana evlenirken kese açmıyorlar demek ki evlatlıksın diye
Evlatlik demiyor zaten, nerenizle okuyorsunuz
Mustakbel kaynananin evine degisik degisik adamlar gelirmis zamaninda, kaynana baskasindan yapmis cocugu diyor

Konu sahibi valla senin . Gibi gelinlerdeen korkulur, bilmeden etmeden iftira etmek agir
Cezasi gelir sana allah tarafindan.

Nasil insanlarsiniz ya sana ne aileye girmeden ne namius biraktin ne tip insanlarda

Mustakbel kaynananin evine degisik degisik adamlar gelirmis zamaninda, kaynana baskasindan yapmis cocugu diyor

Edepli konuş. Başlıkta bile evlatlık yazıyor. Konu içeriğinde de evlatlık vs yazıyor. Siz farklı yerleriniz ile görüyorsunuz herkesi öyle sanıyorsunuz.

Eklentiler

• D852CFC7-D9B2-4F2E-B018-6B42D82C79D0.jpeg
    D852CFC7-D9B2-4F2E-B018-6B42D82C79D0.jpeg
    122,5 KB · Görüntüleme: 47
Okuduğunu anlayamayan siz için kırmızı ile çizdim, yazık kimin çocuğuysanız vah vah
Siz konu sahibinin demek istedigini anlamiyosunuz demek istedigim bu tamda.

linc yememek icin evlatlik yada babasi baska diyor,
asil demek istedigi anne eve degisik degisik adamlar aliyormus sulaleyede benzemiyormus adam. Baba baska diyor

Yurt disinda dogmus biri olarak bazen yurdum insaninin zekasina yazip okumasina
sasiyorum cidden. 3. sinif terk galiba 🤣

Siz konu sahibinin demek istedigini anlamiyosunuz demek istedigim bu tamda.

linc yememek icin evlatlik yada babasi baska diyor,
asil demek istedigi anne eve degisik degisik adamlar aliyormus sulaleyede benzemiyormus adam. Baba baska diyor

Yurt disinda dogmus biri olarak bazen yurdum insaninin zekasina yazip okumasina
sasiyorum cidden. 3. sinif terk galiba 🤣

Anladım ben,annesini eve erkek alması hakkında da yorum yaptım zaten, siz bana kafayı takmadan okusanız o yorumu da görürdünüz.

Sizi aşağılayınca gülecek kadar ‘şey’ olmanız da karakterinizi belli ediyor.

Yurtdışında olup ülkemizi utandıran tiplerden olduğunuz belli.

Bunu anlayacağınızı sanmıyorum ama muhattabım değilsiniz yazmayın.

Anladım ben,annesini eve erkek alması hakkında da yorum yaptım zaten, siz bana kafayı takmadan okusanız o yorumu da görürdünüz.

Sizi aşağılayınca gülecek kadar ‘şey’ olmanız da karakterinizi belli ediyor.

Yurtdışında olup ülkemizi utandıran tiplerden olduğunuz belli.

Bunu anlayacağınızı sanmıyorum ama muhattabım değilsiniz yazmayın.
Muhattab mi? Kahkaha attim
Asil sen yazma

Valla daha evlenmeden evladimin evlatlık olduğunu düşünen bir hanım kıza yada bir oğlana denk gelmiyim kötü olur sonu..Umarım ailesine bu fikirleri acmadiniz.Birde eve erkekler gelip gidiyor derken bu sevgiliniz annesini birşey ilemi itham ediyor .Kan gruplarını nasıl öğrendiniz bilmiyorum ama ikiside 0 onların çocuğu değil olmaz Erkek arkadaşınız test yaptırsın anlasın.Fazla samimi olmuşsunuz hicbirsey değilsiniz sevgiliden başka ya nasip Allah istemezse evlenemezsiniz de.Hic beğenmedim tavrinizi düşüncelerinizi.Aile de böyle düşünüyorsa sizi istemedikleri için böyle davranıyor olabilirler

Maddi konularına laf etmiyorum, evlatlık vs diye ayrım yapılıyor gibi. Bu noktada ya açıklasınlar ya da çocuğa hem yük olup hem de hayatını mahvetmesinler diye. Ön yargılarınızla konuşmayın

Sen olsan aşık olduğun adamın hem hiç değer görmemesini hem de bu denli kullanılmasını izleyebilir misin
Yerinizde olsam ailesiyle arama mesafe koyarım evlerine gidip gelmem, ileride evlenirseniz sınır koymadığınız için çok pişman olursunuz.
Diğer konuya gelince evlatlık veya değil, evlat ayırımı yapıyorlar ya da yapmıyorlar bu meseleye karışmayın çünkü ailesi tarafından maddi manevi mağdur edildiğini düşündüğünüz sevgiliniz evlenince 180 derece döner, annem de annem babam da babam, canım kardeşlerim der, siz ama senden maddi beklentileri var evlenirken hiç yardım etmediler dersiniz, bir anda sizi ailesinin düşmanı ilan eder.

Belki çocuğun şuan baba bildiği adam kadını pazarladı? Belki kadına tanıdıkları biri tecavüz etti. Şaka mısınız cidden. Direkt tanımadığınız kadını suçluyorsunu bir şey bilmeden.

Kız onu o anlamda mı demiş adamlar gelip gidiyordu diye. Ben şey anlamıştım. Bir grup mafya takim elbiseli kara gozluklu silahlı adamlar grup halinde eve gelip gidiyordu . Belki sevgilimi bebekken onlardan biri kaçırdi diyor sandim, ailesi de işin içinde diye supheleniyor. Kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi öyle şey yapmak için eve erkek almak için kastettigini... e yuhhhhhhhhh diyorum
evet sevgilisi bariz o anlamda söylemiş
ben öyle anladım
hatta ve hatta, eve farklı adamlar gelip gidiyordu derken babam belli değil hani o kadar çok aday var ki belli değil bak annem de böyle böyle yapıyordu anlamı bile çıkıyor, çıkmıyor değil
evlatlık alıp verme muhabbetleri oluyor bazen bazı insanlarda, para karşılığı falan ama
bunlarda o durum var mıdır bilemedim
kanıtlanmadığı sürece bu bi iftiradır
diyelim ki gerçekten çocuğun düşündüğü gibi gerçekte de. e insan sevgilisine söyler mi böyle ?
gider ailesiyle yüzleşir onlarla konuşur. sevgiliyi bu kadar detaylı konuya karıştırmak saçma

Sen zaten mukemmelsin sinocum. Her xaman da en dogrusunu yaparsin. Akilli davranmak lazim bu konularda. Ben bile burda anneme kizip bir konu acmistim. Herkes anneme kizip laf edince sinirlendim ustune. Hani ben soyleneyim ama insanlar sadece dinlesin geçsin modu oluyor aile söz konusu olduğunda. Annen de ne bicimmis öyle dendiği an sen kendi annene bak diyesim gelmisti. Aile konusu hassas gerçekten de. Herkes şikayet eder ama biseyler tekrar düzelince sen de benim anneme şunu demiştin kalır sadece.
valla bana çok şerefsizliği dokundu
her lafı söyledim ama asla annesiyle ilgili bişi demedim. istesem bir tek cümlemle darmadağın ederdim onu
ama asla yapmadım çünkü biliyorum o konudan üstüne gidersem inanılmaz koyar ona
çünkü biliyorum ki onun annesiyle alakalı zaten bi yarası vardı. ben bi yara daha açmak istemedim
gerek yok
dediğin gibi aile hassas

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır bir ilişkim var. Ve sevgilimin ailesiyle akrabalarıyla tanısıgım. Sevgilimin ailesinde gördüğüm kadarıyla çirkin ve baskın genlere sahipler. Fakat erkek arkadaşım hem ten hem saç hem göz vücut her şeyiyle ailesinden akrabalarından çok ayrılıyor. Karakter olarakta çok farklılardı. Ve bana bir keresinde evde babası yokken küçüklüğünde eve adamların gelip gittiğini gördüğünü söylemişti ama baya küçükmüş o nedenle çok sonradan fark edince de bir şey dememiş kimseye. Bende çok önemli bir detay fark ettim. Anne 0+ baba 0+ kan grubuna sahip fakat sevgilim A+ grubundan. Yani ya babası değil ya da evlatlık. Şu anda da biz ileriye dönük kararlar almaya çalışıyoruz ama ailesi hiç destek olmuyor hatta ondan beklentileri var bu yüzden de biz kendi hayatımızı kuramıyoruz. Diğer çocuklarına hiç para hesabı yapmıyorlar ama sevgilime gelince hep bir para hesabı. Hiç yardımcı olduklarını da görmedim. Bu durumda da haliyle artık gidip gelmek de istemiyorum içten içe. Aramda kötü olmaya başladı, ne yapacağımı bilmiyorum siz ne tavsiye edersiniz
Kan grubunu bilemem de ben karayim kocam kara .pek şahane de değiliz ama çocuğum sarı ,renkli gözlü ,düz saçlı .bizim dalgalı falan. Valla çocuk kocamdan :))) şaka yollu da olsa ilk başlarda takılıyorlardi yakın arkadaşlarım DNA diye tuttumustum ki sezeryan doğum değildi .yanj dogurur doğurmaz gördüğüm benden çıkan evladımdan şüphe ettirdiler lohusayken. Bunu da niye anlattım bilmiyorum 😁

X