Sevgilim makyajsız görünce..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben yazanlar gibi dusunmedim.Uzaktan geliyor ona ozen gostermedigini dusundu bence.yani heyecanla suslenip karsilamani bekledi.cunku uzaktan geliyor yilda bir defa geliyor.ozen gosterilmedigini kendisine onem verilmedigini dusu du belki de

Benim göz altım cok karadir. Asiri derecede yani. En iyi camouflagelar zor kapatır. Yolda tanıdık birinle karsilastigimda hep ama hep hasta misin sen diye sorarlar :KK53: Eskiden bozuluyordum. Simdi direk yooook makyajsızım diyorum $öyle pis pis sirtirarak. Hemen utanıyorlar. Sen takmayınca, kimse takmaz. Sevgilin ergence hareket etmiş. Gelecek sefer, sende hicccc caktirmadan onun bir yerine bir sey bul, yüzünün bozulduğunu izle.:super:

Bana pek garip Gelmedi bu durum benim eşimde makyaj yapmamı pek sevmez makyajsız daha güzel olduğumu söyler bende çalıştığım için hafta 5 gün sabah 8 den akşam uyuyana kadar makyajlıyımdır ve makyaj yapmayı da aşırı sevdiğimden haftasonu da ev işlerim bitince koştur koştur saçımla makyajımı yapar gezmeye gidecek gibi giyinir öyle gezerim evin içinde eşimde ilk zamanlar hep süslü olmama anlam veremiyordu nereye gidiyorsun felan diyordu artık alıştı sonuçta sen kendini nasıl güzel ve rahat hissediyorsan öyle ol zamanla alışır Erkek arkadaşında . Erkek milleti farklı birşey görünce aklından geçeni düşünce süzgecine indirgemeden söyleyiveriyor işte 🤦🏻‍♀️
Çok yorucu değil mi ya habire makyaj

Eşimle evlenmeden önce denize gitmiştik sonunda makyajın aktı gördüm korkmuştum bir an hiç makyajsız görmediğim için acaba neden hep yapıyor diye düşünüyorum demişti 🙄😄 sevgilini bilemeceğim konuşma üslubu nasıldı ama görüntülü konuşmada filanda laf Sokuyor ise düşün bu işi

Ay bu resmen ben 🤪
Aynı dondan var ve yıkana yıkana çekmesi bile aynı ahaha
Oturuşum bile aynı 😅

Konu sahibi keşke şey deseydin "bu sadece makyajsız halim. Evdeyken çoğu zaman salaş takılırım. Ev modunu seksi gecelik fönlü saçlar ve topuklu terlik mi sanıyorsun? Bu ara çok film izledin galiba. Neyse madem dan dan konuşuyoruz seninde saçların azalmış göz torbaların belirginleşmiş ve göbek yapmışsın ama ben nezaketen söylememiştim" falan
Bi dumur olaydı 😸

Ben 10 ton makyaj yapıyorum erkek arkadaşım kargocuydu bir kere işyerime Kargo getirdi sıfır makyaj vardı hiç bir şey demedi bigün ağzını aramak için beni makyajsız görsen korkarsın dedim gördümya normal dedi ( yüzümde lekeler var baya) bir başka flörtümle gece beraber kaldım sabah uyandı O halimi gördü doğal daha iyisin dedi yani sizinki öküz ayıp yaaa

Yerinizde olsam bi sonraki buluşmaya kedicik makyajıyla giderdim. Bu ne hal diye sorunca da pasparlak pembe ruj sürdüğüm dudaklarımı portlete portlete "begenmedin mi aşkom, sen makyajsız halimi beğenmedin niye makyaj yapmadın diye sorduğun için ben de boyle yaptım, bundan sonra yanına hep böyle gelicem" falan derdim. Densiz herif. Niye haddini bildirmediniz ki

Kendinizi söyle avutun: Makjay yapsada güzel olamayan kadinlar var.
En azindan makjay ile güzellesebiliyorsunuz.

Erkek arkadasiniz yaptigi sey saygisizlik. Böyle arsiz tipler cok var.
Sizde onun görüntüsündeki kusurlari yüzüne vurun.
Kendiside aynisini yasayinca daha iyi empati yapabilir belki.

Bazi insanlarda en ufak bir dokunus bile fark yaratiyor. Zamaninda okulda hic makyajsiz gormedigim bir arkadasim vardi. Gorunuste o da sadece allik maskara kullaniyordyu. O gun hasta oldugu icin makyajsiz gelmisti okula. Masada yanima gelene kadar baktim kizi taniyamadim sanki gibi birsey oldu. Yanima gelince hasta oldugu icin makyaj yapmadigini soyledi. O zamana kadar makyajin insani bu kadar degistirebilecegini hic dusunmezdim ama bazilarini degistiriyor. Sevgilinizinki talihsiz bir cumle olmus. Ama bu halinizi de gormesi iyi olmus. Kadinlar her zaman makyajli olmak zorunda degiller. Iyi gunumuzde var kotu gunumuzde. Sizi her sekilde sevmesi gerekir karsinizdaki insanin. Ki bu bir kusur falan degil. Ben olsam bu konuyu konusurdum. Icinizde tutmanizdan iyidir.

1,5 yıldır süren bir ilişkim var. Sevgilim işi dolayısıyla Hollanda'da yaşıyor. Yılda birkaç kez iki ay gibi bir süre burada kalıyor. Bu süreler içinde zaten az görüşüyoruz süsleneyim gideyim kafasında olduğum için hep makyajlıydım. Son geldiğinde biraz rahatsız olduğum için sıfır makyajla yanına gittim. İlk önce her şey normaldi tabi sonra muhabbet ederken "neden makyaj yapmadın?" dedi. Bende halimin olmadığını ve gerek duymadığımı söylediğimde keşke yapsaydın ya deyip gülümsedi. Tüm kızlar makyajsız böyle mi oluyor dedi, bunları gülerek söylüyor. İnanılmaz bozuldum. Beğenmediği belliydi.

Maskara ve göz altı kapatıcısı kullanıyorum hafifte allık. Bu kadar. Gerçekten bu malzemeler beni çok çok değiştirmiş olabilir mi? Şaşkınlığına mı vermeliyim patavatsızlığına mı? O günden sonra ona gıcık olur gibiyim, dedikleri batıyor. Sonra bu konu açılmadı ama evlenince neler der tüm halimi görecek sonuçta diyorum. Ben mi çok abartıyorum? Siz ne düşünüyorsunuz?
Eşimle çıkarken sadece göz kalemi çekip giderdim doğalsın ve bu beni mutlu ediyor derdi ki öyle çok makyaj yapan bir insan hiç olmadım
Sevgiliniz patavatsızmış

1,5 yıldır süren bir ilişkim var. Sevgilim işi dolayısıyla Hollanda'da yaşıyor. Yılda birkaç kez iki ay gibi bir süre burada kalıyor. Bu süreler içinde zaten az görüşüyoruz süsleneyim gideyim kafasında olduğum için hep makyajlıydım. Son geldiğinde biraz rahatsız olduğum için sıfır makyajla yanına gittim. İlk önce her şey normaldi tabi sonra muhabbet ederken "neden makyaj yapmadın?" dedi. Bende halimin olmadığını ve gerek duymadığımı söylediğimde keşke yapsaydın ya deyip gülümsedi. Tüm kızlar makyajsız böyle mi oluyor dedi, bunları gülerek söylüyor. İnanılmaz bozuldum. Beğenmediği belliydi.

Maskara ve göz altı kapatıcısı kullanıyorum hafifte allık. Bu kadar. Gerçekten bu malzemeler beni çok çok değiştirmiş olabilir mi? Şaşkınlığına mı vermeliyim patavatsızlığına mı? O günden sonra ona gıcık olur gibiyim, dedikleri batıyor. Sonra bu konu açılmadı ama evlenince neler der tüm halimi görecek sonuçta diyorum. Ben mi çok abartıyorum? Siz ne düşünüyorsunuz?
Bende olsam tabi ki gıcık olurdum.. Ama hafif makyaj yapan biri için de bu kadar apır sapır konuşması 🙄🙄 bilemedim.. Gereksiz abartmış saçmalamış yani.. Bundan sonra makyaj yapmayacağım istersen görüşmeyi keselim deyin..

uzun mesafe ilişkisi çok az görüşme var.ben sevgilim bile diyemezdim bu ilişkiye araya soğukluk girmiş makyaj da bahanesi bence

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X