sevgilim ve eski sevgilisinin cocuklari

neden düsünmeyim tam olarak anlamadim cünkü bende gecmisimde birisini cok sevdim ama bitti..
Sen sevmişsin bitmiş adam için öyle demiyorsun. Kadını çok çok sevmiş olmasına rağmen geri dönüşü yokmuş yazmışsın. Yani kalbinde onu bitirmemiş, mantığında bitirmiş. Seninle de onun gibi sevmese de mantık evliliği yapmak istiyor. Hâlâ kadının çocuklarını (!) takip etmesi onu unutmadığı anlamına geliyor. Bu senin için sorun değilse birşey diyemem. Ben sorun ederdim bunu.

evet cook sevmis ve cok fedakarlikta bulunmus, cocuklariyla cok ilgilenmis okula getirip götürmüs, harcliklarini vermis falan filan bu durumlar ama iliski bi saatden sonra tikanmis ve yürümemis.. daha fazla yipranmamak adina ayrilik karari alinmis.

Acaba iliski hangi saatten sonra tikanmis? Mesela adamin ailesi kadini istememis olabilir mi? Olmayan seyler degil burada bu konularla ilgili cok konu var.

Ayrica bu fedakarliklar sizi ne derece ilgilendiriyor ki bunlari size anlatiyor? Yetmiyor cok sevdigini de ilave ediyor. Yerinizde olsam bu kisiyle evlilik dusunmezdim. Cunku adam evlilik olgunluguna erisememis. Belki de iliskisi bu sebeple bitmistir.

Kusura bakna. Ben yanlis anlamisim. Sevgiliniz 2 cocugu olan bir kadinla beraber olmus gecmiste. Iliski bitmis ama cocuklara sosyal medyadan da olsa iletisimde oyle degil mi?

evet aynen öyle, iletisim varmi bilmiyorum ama takip ediyor cocuklarin ikisinide ve resimlerini videolarini begenmis ama cocuklari onu takip etmiyor

sadece anneleriyle olan resimleri begenmemis, baktim özellikle

ya aslinda cok iyi birisi, aile babasi olacak bir insan sorumluluk sahibi, ailesine düskün, caliskan, anlasiyoruzda ve seviyorum da herseyden önemlisi bunlari düsününce kestirip atmak zor geliyor acikcasi. ama ayrilmayi düsünmedim de degil.. kafam cok karisik
valla hayatım o zaman al adamı karşına açık açık sor
hatta rahatsız olduğunu yapmamasını istediğini söyle.
çok istiyosan çocuk ben sana doğururum onlara bakarsın de :KK53: :KK53: :KK53:

yani cocuklari takibe almasi, fotolarini begenmesi, videolarini izlemesi normal mi? benmi abarttim?

cocuklar bu arada onu takip etmiyor

yani biz bi gelecek kuracagiz ama kendisi gecmisteki kadinin cocuklarini merak ediyor? tuhaf geldi, taktim kafama uyayamadim
çocuklar onu takip etmiyorsa o niye elalemin çocuklarını takip ediyor ki
Çocuklarda onu takip etse uzun süreli beraberlik olsa çok şey paylaşmış çocukları sevmiştir derim bakar normaldir derim de çocuklar onu takip etmiyorsa tek taraflı takip edip beğenmesi çok abes geldi bana
Ya meraktan bakıyor ya da çocuklar üzerinden eski sevgilisini takip ediyor.
Masum bulmadım

Sen sevmişsin bitmiş adam için öyle demiyorsun. Kadını çok çok sevmiş olmasına rağmen geri dönüşü yokmuş yazmışsın. Yani kalbinde onu bitirmemiş, mantığında bitirmiş. Seninle de onun gibi sevmese de mantık evliliği yapmak istiyor. Hâlâ kadının çocuklarını (!) takip etmesi onu unutmadığı anlamına geliyor. Bu senin için sorun değilse birşey diyemem. Ben sorun ederdim bunu.

tam olarak mantik evliligi degil, seviyor beni ve deger veriyor biliyorum, hissediyorum, gösteriyor da bunu ama takip etmesi cocuklari kafami kurcaladi, sanirim aileleri isin icinde karistirmadan biraz beklemede kalmayi düsünüyorum, kestirip atarsam yazik olur sanki bilmiyorum iste üzüldüm baya..

Yani 5 yıllık ilişkiden sonra hemen unutamazsın zaten biraz kendine zaman vermek gerek. Adamın hemen yeni ilişkiye atlaması garip.

Tam unutamadığını sanırım konu sahibesi de görüyor, belli ki adamın aklında diğer kadın var ki ondan bahsediyor. gerçekten unutup başkasını sevmeye hazır biri eskiyi düşünmez. En az 6 ay gerek unutmak, devam etmek için o da içinde kalan bir şeyler yoksa. Şimdiki flörtüm boşanmadan 3 yılda iyileşmiş ortada çocuk olmadığı halde. Kaldı ki sizinkiler bir arada yaşamış ortada çocuk var, aile olmuşlar yani. Yeni ilişkiye hazır olmak için %100 ileri bakmaya da hazır olmak gerekiyor. Sizin adam hala geriye bakıyor, eskiyi düşünüyor hatta sizinle de konuşuyor. Gerçekten eskiyi unutmuş erkekler neden ayrıldın diye srunca max 2 cümlelik cevap veriyor duygusuz bir şekilde. Misal, hayatta farklı yerlere gittik boşandık. Geçinemedik, boşandık. Bu kadar. Sizin adam basbayağı kalan duygularını anlatıyor.

Sizinle diğer kadını konuşması zaten saçma, siz sevgilisiniz yarabandı veya psikolog değilsiniz. Ben olsam şöyle bir şeyi kabul edemezdim.

Adam düşünüyor, o da şöyleydi böyleydi diye dillendiriyor. yarabandı yazmış diğer yorum yapanlar ne yazık ki katılıyorum.

Son düzenleme:
Bir başka mesele de hem adamı hem kadını çok sorumsuz buldum.

Madem adam çocuk seviyordu, hayali! vardı kör değil ya 2 çocuklu zaten o kadın baştan soracaksın sen 3. çocuk istiyor musun diye. kadın da baştan söyleyecekti, bak sen bekarsın çocuksuzsun ben başka çocuk istemiyorum diye.

Şimdi o çocuklara yazık değil mi?? İlk 5 yaşlarını bu adamla geçirip onu baba biliyorlar ama adam gitti şimdi bebeler babasız kaldı. Saçmalık yani. Bunlar ne biçim insanlar, hiç mi bu çocukları düşünmemişler? Bebelere acıdım.

Bana çok tuhaf gelmedi, çocukları okula götürmüş, belki aynı evde yaşadılar illa ki bir duygusallık olmuştur. Yine de çok rahatsız olduysanız sevgilinize açık açık ifade edin bu durumu şeffaf olun. Ben böyle bir durum yaşasam çok da kafama takmazdım, kaldı ki 8 yaş aradaki fark da pek de büyük bir fark değilmiş. Evlenseler evlenirler iş, demek ki aradaki duygusallık bitmiş. Üzmeyin kendinizi.

Merhaba Kizlar,

isin icinden cikamiyorum lütfen düsüncelerinizi ve yorumlarinizi yazarmisiniz:

5 aydir beraber oldugum sevgilimin gecmiste bosanmis ve 2 cocukla bir beraberligi olmus 5 sene kadar, cocuklarin babasi yurt disinda yasiyormus.
Cesitli nedenlerden dolayi ayrilmislar 1 sene önce kadar ve geri dönüsü yokmus cok cok sevmis olmasina ragmen kadini, kendisi 32 yasinda kadin da 40.

Gece sosyal medaydan ögrendim ki sevgilim bu cocuklarla hala iletisim halinde, resimlerini begenmis videolarina bakmis daha cok yeni olaylar..
sevgilimin cocuklari takipte ama cocuklar onu degil.. Cocuklarin yasi 13 ve 10

ben aslinda ailemle tanistirmak istiyorum ciddi adim icin kendim 27 yasindayim ama bu durum kafami baya karistirdi..

siz olsaniz naparsiniz lütfen bir akil verin..
Vazgeç bu sevdadan.

yani cocuklari takibe almasi, fotolarini begenmesi, videolarini izlemesi normal mi? benmi abarttim?

cocuklar bu arada onu takip etmiyor

yani biz bi gelecek kuracagiz ama kendisi gecmisteki kadinin cocuklarini merak ediyor? tuhaf geldi, taktim kafama uyayamadim
Bence burada asıl tuhaf olan bir zamanlar iki çocuklu kadınla (kocası yurt dışında dediğine göre evliymiş) sevgili olmuş olması. Bu kabul edilemez.
Ama siz bunu kabul etmişsiniz simdi videoları begenince sabaha kadar uyuyamamışsınız.konuya nasıl yorum yapacağımızı sasırdım.

Bence takip etmemesi gerekir,çocuklara da bakmamasi gerekir. Geçmiş geçmiştir, eskide kalmalı. Siz ailenizle tanıştırmak için acele etmeyin biraz daha bekleyin.
Evet bende öyle düsünüyorum, kendiside öyle söylemisti ama tam olarak gecmiste kalmamis onunn icinn sanirm :KK43:

Bence burada asıl tuhaf olan bir zamanlar iki çocuklu kadınla (kocası yurt dışında dediğine göre evliymiş) sevgili olmuş olması. Bu kabul edilemez.
Ama siz bunu kabul etmişsiniz simdi videoları begenince sabaha kadar uyuyamamışsınız. Kadınlar klubü olarak konuya nasıl yorum yapacağımızı sasırdık

Kadin bosanmis cocuklarn babasi yurt disinda yasiyormus

X