Sevgilim Zorba mı korumacı mı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Madem erkek arkadaşinizdan yardim, duruma mudahele etmesini istemeyecekdiniz ne diye soyluyorsunuz? 'Kiskandirmak' mi amaç? Bu size ders olmuş olur herhalde. Ozunde çok iyi biri olsa bile kendiniz halletmişsiniz bilmese de olur yani.
Erkek arkadaşiniza gelince malesef 3.cu sayfa haberlerine çikan erkeklerin genel karakterine benzedi. Manyak insan her zaman kendini belli eder. Akilli insan bu tür tehlikeli insanlardan uzaklaşir. Çunki hayati ve gelecegi degerlidir. Bazilariysa bu gibi durumlarda tutucu, baskici, kiskanc, genelde iyi biri, sevdiginden yapiyor gibi saçma behaneler bularak hayatiyla kumar oynuyor. Sevgiliniz normal degil, zorba ve çok tehlikeli biri. Bu durumda size akilli davranmaniz düşer. Çunki bu gibi olaylar gelecege yonelik bir sinyaldir.
Düzelmez mi yani bu yüzden ayrılınır mı evet gözü görmüyor yapıyor böyle şeyler siniri geçince gönül alıyır

Düzelmez mi yani bu yüzden ayrılınır mı evet gözü görmüyor yapıyor böyle şeyler siniri geçince gönül alıyır
Evet bal gibi ayrılık sebebi, kızın peşini bırak. Her yazdığına böyle yazarım asla üşenmem.
Kızın peşini bırak. Git tedavi ol. Elin kızı senin rehabilitasyon merkezliğini yapamaz. Bizi de ana doğurdu. Biz böyle davransak, hayatı size dar etsek kaç günde kaçarsınız merak ediyorum.

Şu erkek cinsinin eskiden elinde kadınlara olan üstünlüğü vardı başka ne maddi ne manevi bir halt beceremedikleri için hanzo hanzo davranarak kadınları bastırıyorlardi, şimdi kadınlar yemiyor artık bu hanzoluklari, onlarda çırpınıyor ne yapsınlar. İster isteyin ister istemeyin kadınların sizlerden daha başarılı, akıllı ve becerikli olduklarını kabul edeceksiniz. İster seve seve ister ...

Ona ağzının payını verdim. Bunu erkek arkadaşımla paylaştım
Erkek arkadaşınızın huyunu bildiğiniz halde işinizi kendiniz halletmişken neden hayatınızın tüm detaylarını paylaşıyorsunuz?
aşırı korumacı ve baksın biri
Yazdıklarınızda korumacı bir tavır göremedim ben.
Sevgiliniz durdurak bilmeyen sizi ve ailenizi yok sayan saygısız biri olarak geldi bana.
Üstelik malesef sizi rezil etmiş.Duyulmasını istemediğiniz konu duyulmuş
Diğer yandan hırsızın hiç mi günahı yok diyelim eğer servis şoförünün işten çıkarılmasını isteseydiniz gayet sizde gidip servis sorumlusu ile konuşabilirdiniz. ama buna gerek kalmadan halletmissiniz
İşgüzarlık yapmasına gerek yoktu sevgilinizin.
Ne diyeyim Allah kurtarsın böyle biri ile yaşamak idare etmek zor.
Ben yapamazdım

Illa size şiddet uygulamasi, kufur etmesi ya da aldatmasi mi lazjm ayrilmak için? Şiddete meyilli biri hizini alamayip ilerde size de çocuğuna da vurur. Ki evlendikden sonra boyle canim cicim olunmuyor. Enn mukemmel çiftler bile ayni evin içinde uyumsuzluk ve sorunlar yaşarken boyle sorunlu insan neler yapmaz. Eli yumruk tutan biriyle yola çikilmaz. Yine de hayat sizin. En azindan sinirlerini kontrol ede bilmesi için psikolok destegi alsin.

İnanın şirkette arandığımda çok zor bir duruma düştüm yüzüm kızardı nişanlım değil eşim değiş düşünsenize sizi idari işler veya İk arayıp erkek arkadaşınız gelmiş böyle bir talebiniz oldu mu sizi rahatsız etti mi diye soruluyorsunuz ve ondan saklasam hiç anlatmasam yarın bir gün iş ilerlese ona mahçup olurum baştan deseydin ben ona haddini bildirirdim der söylersiniz bu şekilde kendisi halletmeye çalışır ki ben kaç yaşınd abine bireyim neredeyse 30 olacağım hayatımın bir noktasında o olmaya bilir kendimi koruyamaz mıyım yani
Iste bunun icin hayatiniza alirken o boyle diye herseye dahil etmeyin. Ve ay isyerinde duyulur diye kendinizi pasif duruma dusurmeyin. Belki de hayatta pasif oldugunuz icin sevgiliniz bu kadar yetki goruyor kendinde .Bu adamla omur gecmez korumacilik degil zorbalik. Servis soforune gelecek olursak gidip siz sikayet etmeliydiniz ben olsam agzinin payini versem bile rahatsiz olurum. Ki birimimin farkli oldugu evli biri ayni seyi yaptiginda direk sikayet ettim. Belki yaptirimi olur akli basina gelir diye ve isten cikardilar. Coluklu cocuklu adamlar laf atacak ben mi dusunup vicdan yapacagim .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X