Sevgilimin annesi

mamamio

Tüm mal varlığım, çevremdeki malların varlığıdır😏
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2015
1.723
1.859
Uzun bir aradan sonra merhaba,

Erkek arkadaşımla çok uzun zamandır beraber olmasak da beraber yaşamaya başladık (ben evimi kapatmadım yine de).
Geçtiğimiz günlerde annesi şehir dışından ziyarete geldi. Öyle olunca ben de apar topar kendi evime geçtim. Sonuçta beraber yaşıyor olsak da tanışmamız için erken üstelik beraber yaşadığımızı bilmesine gerek yok.
Anladığım kadarıyla biraz geleneksel bir yapıda kadın.
Neyse evime apar topar geçince haliyle bir takım özel eşyalarım orada kalmış. Haftanın 8 günü orada olduğum için evin neresine ne bıraktım takip edemedim.

Annesi geldiğinin ertesi sabahı bunlardan bazısını görünce sevgilime sormuş bunlar kimin diye, o da kıvıramamış söylemiş, benden bahsetmiş. Beraber yaşadığımızdan bahsetmemiş ama annesi bir hışımla odaya kapatmış kendini birkaç saat sonra çıktığında beni aramasını ve yemeğe çağırmasını söylemiş.

Ben daha önceden ısrarla ailesiyle tanışmak istemediğimi söylediğim halde gelip bana bunları böyle böyle oldu diye anlatıp annesiyle tanışmamı istiyor.
Bahane bul, korona var falan de diyorum olmaz annem tanışmak istiyor seninle ailenle ne zaman tanışacağımızı konuşacakmış diyor.

Ağırdan alalım ilişkimizi dediğim adam şimdi gelecek muhabbeti yapıyor annesinin ağzıyla. Çıldıracağım ama annesine mi oğluna mı karar veremiyorum.

Kendini odaya kapatıp ne yaptı acaba orda cok merak ettim 🤔 bu arada 1 hafta 7 gün onuda belirteyim. İçinden gelmiyorsa tanışmak kesin bir dille reddet.
 

AbsolutPromise

perfectly imperfect
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2018
6.113
23.094

mavikelebek34

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2017
415
2.190
Bence yemeğe gitmeyin ve tanışmak için erken olduğunu söyleyin. Eğer yemeğe giderseniz hemen evlilik olayına bağlayacak konuyu belkide oldu bittiye getirecek. Ayrıca sevgilinizin annesi istediği için değil ortak kararınızla ailelerle tanışılması gerektiğini düşünüyorum.
 

Neyapsamkisimdi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2019
1.482
5.129
27
Başlarda ben lafı ağzına tıktığım için bir daha açmamıştı konuyu. Yine depreşti içi. Ay böyle yazınca çok komik geliyor evlilik meraklısı genç kız gibi sevgilim
Benimki de öyleydi. İlişki başlarken takılma olarak başlasa da sonraki süreç takılma serüveninden çıktı. 5 ay sonra annesi gelmeye calıstı sırf beni görmek icin.
İstemiyorum dedim. Bi şekilde getirtmedi.
O olayın üstünden de 5 ay geçince annesi arkadaşlarıyla geldi, e bi bakalım anası nasılmış diyip kendim görüştüm. Evlenene kadar da yüz göz olmadım. Yani bu örneği verdim çünkü geleceğiniz buna dönebilir :KK70: önce soguk bir su, sonrasında da bahaneleri hazırlayın derim.