Sevgilimin Bana Attığı Kazık(Lütfen yardım edin)

Zaten onun yazcagini sanmam. Eski sevgilisi de terketmis acisindan ölmüş de yazmamis. Bana da yazmaz. Kendim de engeli acmam. Yazsa bile cevap vermem. Sen gelecek diye bir sey var mi saniyordun dedigi dakika kalbime 1000 bicak sapladi sanki. Evlilik derdim yok ama boyle de denmez bir insana
İşte zaten orada samimiyetsizliği anlaşılıyor. Denmez ama kişinin sözü karakterinin özetidir. Bu yüzden bu insanın ne yaptığı ya da yapacağı önemsiz olmalı. Ruh eşinizi bulmanız dileğiyle :KK66: iyi geceler

inanın kazık attı. bunu en başta da yapabilirdi. her seferinde ciddi düşündüğünü söyledi. kendimden taviz verdim, aylarca yanında oldum. çok üzgünüm çok. kimseye iyilik yapmamak lazım
Çok gençsin ve daha neler neler göreceksin.şunu asla unutma kimse için kendinden taviz verme.vereceksende karşılığını alamazsan pişmanlık yaşama.Sen neler yapıyorsun peki okuyormusun,çalışıyormusun?ne mezunusun?ilgi alanın bir hobin yada yapmayı düşündüğün,hayalini kurduğun bişey varmı?bence o konulara eğil,erkek arkadaşını düşünme.Inan çok gençsin en güzel yılların,çok mutlu olacağın insanlar çıkabilir karşına.Takılıp kalma asla olmayab şeylere önüne bak

Çok gençsin ve daha neler neler göreceksin.şunu asla unutma kimse için kendinden taviz verme.vereceksende karşılığını alamazsan pişmanlık yaşama.Sen neler yapıyorsun peki okuyormusun,çalışıyormusun?ne mezunusun?ilgi alanın bir hobin yada yapmayı düşündüğün,hayalini kurduğun bişey varmı?bence o konulara eğil,erkek arkadaşını düşünme.Inan çok gençsin en güzel yılların,çok mutlu olacağın insanlar çıkabilir karşına.Takılıp kalma asla olmayab şeylere önüne bak
Ben sosyologum, sosyal hizmetler diplomam ayni zamanda felsefe formasyonum var tedavim biteli bir sene oldu saclarim falan yeni yeni kendine geldi tam mezun olcakken son senemde hastalik vurdu. Eylulde bir sirkette ise baslayacagim insallah ogretmenlik zor cunku trde. Tabi atanmak icin de ugrasiyorum

Bana denk gelmiyor canim hayir gercekten guzel de bir kizim ovmek gibi olmasin 😂 bicir bicirimdir da hayat doluyumdur eglenceliyimdir hastalik bile hayat enerjimi alamadi ama sansim yok sanirim
Unutma iyi şeyler hep zaman alır.
Ama iste onun bunun manyaklariyla ugrasmakta zor ,😞 Sen hep güçlü ol!!!

Kesinlikle...... Sen çok çok iyilerine layıksın sirf ezberberden demiyorum heee bir kere kovasin🤗🤗🤗
evettt...:) bence tüm kadınlar öyle. şurda kerzine kerzine yorum yapanlar hariç. biri hasta oldun diye seni pohpohlıycak mı gibi bir şey demiş. Allah insanlara biraz vicdan versin, gerçekten şaka gibi. ben stresin yasak olduğunu söylemeye çalıştım hastalık atlattıysam nüks ihtimali de var. kaldı ki ben sevgili istemezken ona da yüz kez söylemişken hayatıma zorla dahil oldu. tıpçı olarak stresin bu hastalıkta risk faktörü olduğunu bilir... kan kusturdu 3 aydır resmen

evettt...:) bence tüm kadınlar öyle. şurda kerzine kerzine yorum yapanlar hariç. biri hasta oldun diye seni pohpohlıycak mı gibi bir şey demiş. Allah insanlara biraz vicdan versin, gerçekten şaka gibi. ben stresin yasak olduğunu söylemeye çalıştım hastalık atlattıysam nüks ihtimali de var. kaldı ki ben sevgili istemezken ona da yüz kez söylemişken hayatıma zorla dahil oldu. tıpçı olarak stresin bu hastalıkta risk faktörü olduğunu bilir... kan kusturdu 3 aydır resmen
Ne yapcan o tiplerinde elinden gelen bu, herkes karakteri kadar!!
Böyle biriyle iliskiye baslayan bazı şeyleri göze almalıydı. Ama maalesef 🤨 sen takma canım inşallah tekrarlamaz... Sen pozitif oldukça o seni yenemez🤗

Ne yapcan o tiplerinde elinden gelen bu, herkes karakteri kadar!!
Böyle biriyle iliskiye baslayan bazı şeyleri göze almalıydı. Ama maalesef 🤨 sen takma canım inşallah tekrarlamaz... Sen pozitif oldukça o seni yenemez🤗
canım şimdi aramış beni ama engelli olunca meşgule düşmüş. sonra da smsten yazdı. cevap vermiyim dimi?

KIZLAR BENİ ARAMIŞ AMA ARAMADAN FALAN ENGELLİ OLUNCA MEŞGULE DÜŞMÜŞ, SONRA DA SMS ATMIŞ NASILSIN DİYE. HİÇ CEVAP VERMİYİM DİMİ? YARDIM ETSENİZ

başkası olduğunu sanmıyorum çünkü kütüphanede 7 24. buna da şahitim. tamamen ders delisi, kariyer delisi. hırs küpü. ama beni dersle aldatmış olabilir evet:)
Öncelikle sağlığınıza kavuştuğunuz için çok mutlu oldum.Kendinizi üzmeyin vardır bunda bir hayır.

Oğlak erkeği tam bir işkoliktir.Eşim de oğlak .
Flört döneminde işinden dolayı bana zaman ayiramiyordu ben de ayrılmıştım.
Tabi çok seviyordum ama yaşımda biraz küçük olduğu için aşırı gurur yapmıştım.
Sonra beni bir şekilde buldu tabi 8 ay sonra.. Tabi artık daha ilgiliydi bende çok sevdiğim için tekrar başlamıştık.

Öncelikle sağlığınıza kavuştuğunuz için çok mutlu oldum.Kendinizi üzmeyin vardır bunda bir hayır.

Oğlak erkeği tam bir işkoliktir.Eşim de oğlak .
Flört döneminde işinden dolayı bana zaman ayiramiyordu ben de ayrılmıştım.
Tabi çok seviyordum ama yaşımda biraz küçük olduğu için aşırı gurur yapmıştım.
Sonra beni bir şekilde buldu tabi 8 ay sonra.. Tabi artık daha ilgiliydi bende çok sevdiğim için tekrar başlamıştık.
şuanda size karşı iyi mi peki? kafam çok karışık bana mutluluk veremiyor güvenim de kalmadı. bu arada çok tatlısınız teşekkür ederimm:)

şuanda size karşı iyi mi peki? kafam çok karışık bana mutluluk veremiyor güvenim de kalmadı. bu arada çok tatlısınız teşekkür ederimm:)
Kesinlikle çok iyi bir daha bana öyle bir duyguyu yaşatmadı fakat hala İskolik işinden dolayı yemek yemeyi bile unutuyor.

Çalışmaya başladığımdan beri onu daha iyi anlıyorum tabi..

Kesinlikle çok iyi bir daha bana öyle bir duyguyu yaşatmadı fakat hala İskolik işinden dolayı yemek yemeyi bile unutuyor.

Çalışmaya başladığımdan beri onu daha iyi anlıyorum tabi..
bana mutluluk veremiyor hep üzüyor. oysaki ben onun hep yanında oldum. kendi dertlerimi unuttum...
birkaç kez daha aramış meşgule düşüyor. kaçtı tren.

X