Sevgilimin Bana Attığı Kazık(Lütfen yardım edin)

Ben burada bir kazık göremedim, adam tabi ki tusa hazırlanacak o kadar tıp okumuş uzmanlık istiyor sizin istediğiniz gibi sevgili olamıyor vakit ayıramaz.
Siz de alışmışsınız ilgiye ilgi azalınca kavgalar da çıkmaya başlamış.
Şu noktada hatalı, tusstan sonra bu işlere bulaşsaymış.
Ben de olsam tuss varsa sevgili olayına girmem.
Siz de hastalığı yenmişsiniz hasta insana bu yapılmaz psikolojisinden çıkın, yaşanmış bitmiş kazık falan yok ortada, ex olmuş boş yapıyor salla gitsin önüne bak
Bakin ben ilgi konusunda hicbir sey soylemedm lutfen duzgun okuyun. cok az konusuyorduk her turlu destegimi verdim. elbet hazirlanacak bunda hemfikiriz. ama ne istese vermis olmam cepte hissettirmeme sebep oldu suyu cikti. bana ilgi ayirmiyorsun tarzi kavgamiz olmadi durduk yere uzaklasan o oldu.

Bence başkası var o yüzden bu kadar çabuk bitirebildi. Senin hastalığını bildiği ve üzülmemeni istediği içinde böyle iyi bir şekilde bitirmeye çalışıyor. Bence sen engelle mesaj atarsa bi daha asla konuşma. Sanki sen onu silmişsin ve hayatına başkasını almışsın gibi yap hiç bi mesajına cevap verme atarsa
Baskasi yok buna eminim saatlerce whatsappa bile girmiyor 7 24 kutuphanede ama olsa da sorun yok kendi tercihi ve adiligi olur

Bakin ben ilgi konusunda hicbir sey soylemedm lutfen duzgun okuyun. cok az konusuyorduk her turlu destegimi verdim. elbet hazirlanacak bunda hemfikiriz. ama ne istese vermis olmam cepte hissettirmeme sebep oldu suyu cikti. bana ilgi ayirmiyorsun tarzi kavgamiz olmadi durduk yere uzaklasan o oldu.
Biz düzgün okuyoruz saçımı okşuyordu tişörtümü kokluyordu diye saymışsınız buradan yola çıkarak yorum yapıyorum o da ilgi düzeyinin suyunu çıkarmış. Bir de aşırı agresif cevaplar veriyorsunuz ilişkide de böyleyseniz zor sizin işiniz biraz sakin ve pozitif olmakta fayda var kimse agresifliği sevmez

Biz düzgün okuyoruz saçımı okşuyordu tişörtümü kokluyordu diye saymışsınız buradan yola çıkarak yorum yapıyorum o da ilgi düzeyinin suyunu çıkarmış. Bir de aşırı agresif cevaplar veriyorsunuz ilişkide de böyleyseniz zor sizin işiniz biraz sakin ve pozitif olmakta fayda var kimse agresifliği sevmez
Agresif degilim aksine cok hayat doluyumdur o da bunu seviyordu ama gergin ve uzgunum iliskim dun gece bitti haliyle. Evet oyle yapiyordu ama bu cok ilgi sevdigim anlamina gelmiyor. Ilgim azalacak cok az konusucaz yanimda olur musun dediginde de oldum yani ilgin azaldi diye kavgam olmadi zaten ders calistigini biliyordum

Ciddi ilerleyecek olsa zaten ayrılmazdım benzeri bir cümle kurmuş. Bu cümle çok adice olmuş. Ben hep aşırı ilgi gösteren tiplerden korkarım. Samimiyetsizlik ihtimali yüksek diye. Size hem hastalığınız, hem ilişkiniz için geçmiş olsun diyorum. Yaşam enerjinizi, mutlu yüzünüzü böyle bir bencille paylaşmayın kesinlikle.

Ciddi ilerleyecek olsa zaten ayrılmazdım benzeri bir cümle kurmuş. Bu cümle çok adice olmuş. Ben hep aşırı ilgi gösteren tiplerden korkarım. Samimiyetsizlik ihtimali yüksek diye. Size hem hastalığınız, hem ilişkiniz için geçmiş olsun diyorum. Yaşam enerjinizi, mutlu yüzünüzü böyle bir bencille paylaşmayın kesinlikle.
Burdaki bazi insanlar da yaraladi beni cok vicdansizca yorumlar var. Sanki kariyerin ya da ben dedim de adam tusu secer normal diyorlar. Biz duzgun konusmuyorduk gayet dersini calisiyordu hep yaninda oldum destek verdim...

Burdaki bazi insanlar da yaraladi beni cok vicdansizca yorumlar var. Sanki kariyerin ya da ben dedim de adam tusu secer normal diyorlar. Biz duzgun konusmuyorduk gayet dersini calisiyordu hep yaninda oldum destek verdim...
Ben durumunuzu anladım. Ben o yorumlar için bir şey diyemem. Çünkü pek çok konuda görürsünüz o yorumları. Yerinizde olsam, bazı yorumları gözardı ederim. O kadar büyük bir rahatsızlığı atlatan insana bunlar ne ki? :KK200:

Ben durumunuzu anladım. Ben o yorumlar için bir şey diyemem. Çünkü pek çok konuda görürsünüz o yorumları. Yerinizde olsam, bazı yorumları gözardı ederim. O kadar büyük bir rahatsızlığı atlatan insana bunlar ne ki? :KK200:
Ya cok tatlisiniz cogu insan beni anladi zaten💕 2 3 insan ego tatmini yapmasin uzerimden. Zaten uzgunum daha dun gece bitmis...

Ya cok tatlisiniz cogu insan beni anladi zaten💕 2 3 insan ego tatmini yapmasin uzerimden. Zaten uzgunum daha dun gece bitmis...
Ama işte şöyle bir düşünce var. Buraya konu açan insanı bir hırpalayayım da stresimi atayım gibi :dondurma: sosyal medya burası her kesimden gani gani... Bu arada kesinlikle cevap bile vermeyin. Dön dese dönmeyin. Hakettiğiniz hayatı ve davranışı veren bir insan eminim karşınıza çıkacaktır. Daha azıyla avunmaya gerek yok. :KK66:

Ama işte şöyle bir düşünce var. Buraya konu açan insanı bir hırpalayayım da stresimi atayım gibi :dondurma: sosyal medya burası her kesimden gani gani... Bu arada kesinlikle cevap bile vermeyin. Dön dese dönmeyin. Hakettiğiniz hayatı ve davranışı veren bir insan eminim karşınıza çıkacaktır. Daha azıyla avunmaya gerek yok. :KK66:
Zaten onun yazcagini sanmam. Eski sevgilisi de terketmis acisindan ölmüş de yazmamis. Bana da yazmaz. Kendim de engeli acmam. Yazsa bile cevap vermem. Sen gelecek diye bir sey var mi saniyordun dedigi dakika kalbime 1000 bicak sapladi sanki. Evlilik derdim yok ama boyle de denmez bir insana

bana pek kazıklık bi durum varmış gibi gelmedi, zaten 6 ay gibi bir sürede ilişki ancak başlar, rayına girer. Dengesiz tavırları hep varmış, bu tarz başarı odaklı insanların duygusal zekası biraz kıt oluyor. Bir öyle bir böyle adamla ömür yıpranır. Yıllarını aldıktan sonra böyle olmasındansa baştan olması daha az yıpratıcı olur. Önemli olan sağlığınız üzülmeyin.

Ah ahhhh kuzum kova değil mi , mantigina yatmadığı için hep merak icindesin.

Yine bi doktor yakinim demisti ama bu dürüst bi kisilik😁 iki mükemmel insan bazen birbirleri için mükemmel olamayabiliyor bunda neden aramamali. Bazen bir iliski tıpkı bir aşkın sebepsizce başladığı gibi sebepsizce bitebiliyor.

😡

Merhaba. Eski sevgilimle bundan 7-8 ay once tanistik. Kanser tedavisi atlattigim ve 1.5 yil oldugu icin hayatima erkek arkadas almak istemiyordum. Kendisine de geçirdiğim tedaviyi anlattım. Buna rağmen peşimden çok koştu. Zamanla onu tanıdıkça ısındım, karsimdaki insan cok naif saygili ve masum geliyordu bana. Diger erkeklerden farkliydi sanki. Misal sacim daha hizli uzasin diye uzuldugum icin yurtdisindan organik yaglar getirmeler, organik tatlilar getirmeler. Cok ince dusunuyordu. Kendisi tip okuyordu yasi 26, benimse 24. Eski sevgilisi onu nedensizce bir anda terkedip gitmis aci cekmis baska da sevgilisi olmamis. Zaten utangacti da. Ona ben cesaret verdim, elimi tutmasi olsun opmesi olsun. Ilk kez boyle duygular hissediyorum dedi bana. Trafikte donup yuzumu izlemeler elimi opmeler. Kucagına alıp sıkı sıkı sarılmalar. Tshirtümü isteyip gece kokumu içine çekip uyumalar, benimle telefonda konuşurken fotoğrafımı açıp dakikalarca öpmeler. Meger hepsi sanirim yalanmis. Bundan 3 ay once bana gelip tip okudugu icin tusa hazirlandigini ailesi de yurtdisinda oldugu icin eger turkiyede istedigi bransi kazanamazsa yurtdisina gitme ihtimali oldugunu soyledi. Yalnız bunun en kötü senaryo olduğundan bahsetti. Ayrılalım da demedi. Bu süreçte çok az konuşucaz sana çoğu zaman vakit ayıramıycam çünkü TR'de kalmak için ders kasmam lazım, bu süreçte sineye çeker misin dedi. Ben de kabul ettim, yanında oldum. Kendini denemek için mezun olmadan önce tus'a da girdi, istediği puanı da yaptı. Şuanda hala daha şubat tus'una çalışıyor. Henüz yeni mezun oldu çünkü. Ama buna rağmen çok fazla gel gitleri vardi. Ailesi amerika'da çalış diyordu. Ama bana biz oylesine takiliyoruz demedi. Hep senle ciddi dusundugum icin bir plan yapmaya calisiyorum dedi. Kac kez bitme noktasina geldi karsimda agladi. Karakterim bu olmamasina ragmen sineye cektim, zor zamanlar idare et dedim ve ettim. Ama ona yetmedi. Cok bencildi ve tek derdi kariyerdi. Yazliga gitti gitmeden beni her hafta en az 2 kez görmeye gelen insan, gelip gormedi aramiz zaten ondan dolayı catirdadi, sonra geldi bulustuk once annesi yurtdisina gidecegi icin emrivakiyle esyalarini alalim dedi ben de daha once hic gorusmedigim icin rahatsiz oldum ve kabul etmedim. Cok israr etti ama tanismadim. Arabayi kenara cekip esyalari gidip aldi. Sonra bu gel gitler yüzünden kafası boş olmadığı için mecburiyetten ayrılmak zorunda olduğumuzu, bu ilişkide bana zarar verdiğini, hakettiğim değeri gösteremediğini ama beni kaybetmek istemedigini annesinden babasindan bile sakladigi cogu seyi benle paylastigini aramizda cok farkli bir bag olustugunu ve bunun evlenip, aile kurmaktan bile cok daha degerli oldugunu soyledi. Her şeyin gideceğini bu duyguların baki kalacağını söyledi. Daha şubat tus'una çok olmasına rağmen full ders çalışacağını ve hak ettiğim değeri gösteremeyeceğini söyledi. Ben de salak gibi kabul ettim. Peki dedim. Ama bunu cidden mecburiyetten yapti sandim. Donerken bile yolda surekli yuzumu oksayip seviyodu. Bu konusmadan sonra bidaha gorusmedik ama mesajlasiyorduk. 2 gun once son mesajimi gorup cevap vermedi. Ama whatsappta cevrimiciydi. Ben de onu her yerden engelledim sinirden cunku artik aylarin birikimi vardi ve kaldiramiyordum. Sonra neden engelledin dedi tartistik. Saatlerce tele bakmadigini hep ders calistigini bir ara sinavla ilgili bi arkadasiyla konustugunu soyledi. Biz arkadas degil miyiz neden boyle inceliyorsun dedi. Senin icin bu kadar basit mi hemen bitirmek dedim. Ben bitirmedim ama asil sevginin yok olmamasi icin boyle olmasi lazim dedi. Ben de sen bencilsin hep kendi gelecegin kendi hayatin bir kez benim duygularimi onemsemedin dedim. Ben bencil olsam sana amerika durumunu demem gunu gelince turkiyeyi kazanamazsam giderdim dedi. O zaman neden hayatima girdin dedim. Kac kez ayrilma asamasina geldik agladin birakmadin dedim. Bizim bir gelecegimiz olsa senle o konusmalari yapar miydim dedi bana. Sok oldum. Dune kadar kendisi senin gibi belkide kimseyi sevemem diyordu. Sen benim için farklısın beni insanlığa inandırdın diyordu. Ya insan sunu hastalik gecirmis birini gec dusmanina yapmaz. Ona cok fedakarlik yaptim kendimden odun verdim. Dun aradi vedalasalim dedim kabul etmedi arkadas olarak kalmamiz icin cok israr etti eger bana boyle lanet okuyup gidersen kaybeden ben olurum ben sana gercekten cok deger veriyorum dedi. O an gecistirdim ama gece ani kararla tekrar her yerden engelledim acmayi da dusunmuyorum. Tip olarak yanima yakismayan bir tipti herkes hayret ediyordu karakterini kalbini sevdik ama o da fos cikti. Ben çok eğlenceli ve her şeye rağmen gülebilen biri olduğum için ona neşe veriyordum sanırım. O yüzden hayatından tamamen çıkarmak yemedi. Bu arada oglak burcuydu.. bana akil verin lutfen kendimi enayi gibi hissediyorum

DUZENLEME:ARKADASLAR BEN KARIYERIN YA DA BEN DEMEDIM ILGI GOSTEREMEDI COGU ZAMAN DARLAMADIM HEP DESTEK OLDUM 2 3 ARKADAS COK VICDANSIZCA YORUM YAPIMIS EMPATI KURAMAYAN LUTFEN KONUMA YAZMASIN

Belkide gercekten sevmistir. Ve gelecek kaygisindan o da sasirmis ve size gercekten bir iyilik yapmistir. Kismetiniz biraradaysa zaten elbet bulusursunuz. Ama yurtdisina gider ya da siz devam edemezseniz kurtulmus olursunuz. Bahsettiginiz gibi bir kac ay degilde senelerinizi verip ayrilmista olabilirdiniz. Boyle bir seyi devam ettirebilme gucu yoktu belkide korktu. Engelleme isini bilemem de siz halinize sukreden. Bi muddette konusmayin o da hayatini yoluna koysun. Gelirse sizin gelmezse zamaninizdan da calmams olur. Sizin de karsiniza daha iyileri ciksin insallah :)

Ah ahhhh kuzum kova değil mi , mantigina yatmadığı için hep merak icindesin.

Yine bi doktor yakinim demisti ama bu dürüst bi kisilik😁 iki mükemmel insan bazen birbirleri için mükemmel olamayabiliyor bunda neden aramamali. Bazen bir iliski tıpkı bir aşkın sebepsizce başladığı gibi sebepsizce bitebiliyor.

😡
Ah birtanem bu sebepsiz bir bitis degil kendi buhranlarinin acisini benden cikarmak:) bir tus der bir usml der bir eylulde sinava gircem der bir subatta giricem der bir turkiye der bir amerika der bir seni seviyorum der bir arkadas olalim der. oyle git gelli ki yordu beni. ben hep net oldum. pes ettigimde beni en iyi sen anlarsin tek icimi actigim kisi sensin anneme babama bile anlatmiyorum diye acitasyon yapiyordu.

Belkide gercekten sevmistir. Ve gelecek kaygisindan o da sasirmis ve size gercekten bir iyilik yapmistir. Kismetiniz biraradaysa zaten elbet bulusursunuz. Ama yurtdisina gider ya da siz devam edemezseniz kurtulmus olursunuz. Bahsettiginiz gibi bir kac ay degilde senelerinizi verip ayrilmista olabilirdiniz. Boyle bir seyi devam ettirebilme gucu yoktu belkide korktu. Engelleme isini bilemem de siz halinize sukreden. Bi muddette konusmayin o da hayatini yoluna koysun. Gelirse sizin gelmezse zamaninizdan da calmams olur. Sizin de karsiniza daha iyileri ciksin insallah :)
Cok haklisiniz bu konuda. Senelerimi verdigim iliskimin de bittigi oldu hicbiri beni boyle zorlamadi. Cunku kavga yok aldatma yok hakaret yok. Karsimdaki sadece kendisini dusunen biri. Belkide benim enerjimle nesemle bir nefes buluyordu. Rahatliyordu. Ki belki demeyeyim net oyle bunu kendisi demisti. Dun de sen hayatimdan cikarsan kaybeden ben olucam cikma diye diretti ama arkadaslik isi cok sacma geliyor bana...

bana pek kazıklık bi durum varmış gibi gelmedi, zaten 6 ay gibi bir sürede ilişki ancak başlar, rayına girer. Dengesiz tavırları hep varmış, bu tarz başarı odaklı insanların duygusal zekası biraz kıt oluyor. Bir öyle bir böyle adamla ömür yıpranır. Yıllarını aldıktan sonra böyle olmasındansa baştan olması daha az yıpratıcı olur. Önemli olan sağlığınız üzülmeyin.
Evet haklisiniz kaziktan kastim beni zorla hayatinda tutmasi oldu yoksa ben 3 ay once ayrilmistim ama agladi vicdanima oynadi ben de gercekten cok seviyor ama bana kasitli olmadan vakit ayiramiyor sandim yaninda oldum ve 3 ayda duzgun ilgi alakasi olmadi mutlu degildim sevdigimden katlandim sirf uzuldugum nokta bu

Ah birtanem bu sebepsiz bir bitis degil kendi buhranlarinin acisini benden cikarmak:) bir tus der bir usml der bir eylulde sinava gircem der bir subatta giricem der bir turkiye der bir amerika der bir seni seviyorum der bir arkadas olalim der. oyle git gelli ki yordu beni. ben hep net oldum. pes ettigimde beni en iyi sen anlarsin tek icimi actigim kisi sensin anneme babama bile anlatmiyorum diye acitasyon yapiyordu.
Amaannn ne yormustur seni... Sanki dert babasiyiz 😠 Cocukluklarina inip bi guzel dovesim var... Kendini fazla yipratma canım... Disarda ne guzel kalpli insan evlatları var 🤗🤗🤗

Amaannn ne yormustur seni... Sanki dert babasiyiz 😠 Cocukluklarina inip bi guzel dovesim var... Kendini fazla yipratma canım... Disarda ne guzel kalpli insan evlatları var 🤗🤗🤗
Bana denk gelmiyor canim hayir gercekten guzel de bir kizim ovmek gibi olmasin 😂 bicir bicirimdir da hayat doluyumdur eglenceliyimdir hastalik bile hayat enerjimi alamadi ama sansim yok sanirim

X