Sevgilimin eski sevgilisini kıskançlıktan aradım

Kız benim varlığımı bile bile insanlara "o benden başkasını sevemez,beni istiyor,ben de onu bekliyorum" tarzı şeyler diyormuş. Ben ne yapabilirdim sizce
size bu lafları taşıyanlara, ben kendisiyle ilgili laf duymak istemiyorum der geçerdiniz. medeni dünyada ,nsanlar böyle yapıyor: ille çirkefleşmek gerekmezdi

Ben aradığımda da kız bana "ben onda bitmiş olabilirim belki ama o bende bitmedi.yine de onun kararı gibi laflar etti
Eski sevgilinizin ilişkisi neden bitmiş Bi çok karmaşa var anlattıklarınızın içinde karşı taraf bitirdiyse neden böyle konusuyo daha ortak arkadaşlara eğer sevgiliniz bitirdiyse neden resimler vs duruyo siz siliyorsunuz sorun en başta zaten erkek arkadaşınız bence tam anlamıyla bitirmeden sizinle Bi ilişkiye başlamış arada siz böyle kalmışsınız
Ama demeden de geçemicem nasıl dinlediniz yahu sex hayatını sus diyemediniz mi

Eski sevgilinizin ilişkisi neden bitmiş Bi çok karmaşa var anlattıklarınızın içinde karşı taraf bitirdiyse neden böyle konusuyo daha ortak arkadaşlara eğer sevgiliniz bitirdiyse neden resimler vs duruyo siz siliyorsunuz sorun en başta zaten erkek arkadaşınız bence tam anlamıyla bitirmeden sizinle Bi ilişkiye başlamış arada siz böyle kalmışsınız
Ama demeden de geçemicem nasıl dinlediniz yahu sex hayatını sus diyemediniz mi
Sevgilim bitirmiş öyle dedi ama halen onun eşyalarını saklıyor. Fotoğrafları ben sildim ve o kadar çok gezmişler ki... Beraber yaşıyorlarmis zaten. Benim kafamda bitti dese de ben inanmıyorum

Sevgilim bitirmiş öyle dedi ama halen onun eşyalarını saklıyor. Fotoğrafları ben sildim ve o kadar çok gezmişler ki... Beraber yaşıyorlarmis zaten. Benim kafamda bitti dese de ben inanmıyorum
İnanmadığınız güvenmediğiniz Bi ilişkiyi sürdürmeyin onu bunu arayıp da kendinizi küçük düşürmeyin bence

Hayatına devam eden insanları bu şekilde resmen taciz ediyorsunuz. Ne hakkınız vardı ki o kadını rahatsız edip huzurunu kaçırmaya? Çok yanlış yaptığınız. Ne basiretsiz sevgiliniz varmış. Yarın ayrılsanız başkasına da sizin özelinizi detaylı şekilde anlatsa ne hissederdiniz?

Hayatına devam eden insanları bu şekilde resmen taciz ediyorsunuz. Ne hakkınız vardı ki o kadını rahatsız edip huzurunu kaçırmaya? Çok yanlış yaptığınız. Ne basiretsiz sevgiliniz varmış. Yarın ayrılsanız başkasına da sizin özelinizi detaylı şekilde anlatsa ne hissederdiniz?
O kız da benim varlığımı bildiği halde halen sevgilimi istediğini iki farklı kişiye demis. O beni rahatsız etmiyor mu?

O kız da benim varlığımı bildiği halde halen sevgilimi istediğini iki farklı kişiye demis. O beni rahatsız etmiyor mu?
İlk mesajınızda bu detay yok ya da ben gözden kaçırdım. Böyleyse bile sevgilinizin ona gereken haberi göndermesi gerekirdi. Sizin aramanız doğru değil

Kızı arayıp sevgilimin peşini bırak ne allah aşkına sevgilinizin peşinde olsa siz hayatında olmazdınız ben takılmazdım eşiminde benden önce 3 sene konuştuğu biri olmuş evlilik aşamasında ayrılmışlar ki cinsel ilişkileride olmuş inanın gram umrumda değil ben eşimi seviyorum oda beni seviyor geçmişi beni ilgilendirmez size tavsiye geçmişe çok takılmayın üzülen siz olursunuz

Eski sevgilinin bu kadar ilişki içinde olması hiç mantıklı değil. Sevgiliniz onu unutmamış gibi geldi bana da. Bence ayrılmak en iyisi, sizin ruh sağlığınız bozulacak yoksa

Ben de bir defa kendim kafamda kurup hic olmayan bir sey icin eski sevgilimin eski sevgilisine yeter pesimizden ayril biktim senden falan yazmistim. Kizin sevgilisiyle kavga etmistim biktim senin sevgilinden biraksin pesimizi demistim.

Aklima geldi kendime hem kiziyorum hem gülüyorum😅

Benzer bı olay yaşamış biri olarak bin pişman oldum yaptığıma ben de aynı şekilde bı sebeple iletişime geçmiştim şu anki eşim o zaman sevgiliydik bayağı burnumdan getirmişti. Sonrasında da pişman olan ben olmuştum eşeğin aklına karpuz düşürmek bu. Geçmişi silemiyorsan evlenme kesinlikle ilişkini tezden bitir. Benim de vardı takintilarim eğer Nisan öncesi kabullenemeseydim kesinlikle evlenmezdim.

X