Sevgiliniz / eşiniz çok inatçı inadını kırmak için ?

E

EU1

Ziyaretçi
Sevgiliniz ya da eşiniz çok inatçı ve siz inat yapmasını bu kadr direnmesini istemiyorsunuz.
İnat yapmaması için ne yaparsınız?

Mesela; İnadını kırması için siz de zıt inat mı yaparsınız yoksa boyun eğip ne istese yapar inat yapmamasına mı çalışırsınız? VEya inat yapıyorsa yapsın mı çekerim ben mi der veyahut bilerek inat yapması için tuzaklar mı kurarsınız :jeyyar:

Hoş bişey değil aslında ama, inatlaşırsa benim inadım baskın çıkar :roflol:

Önce kendi inadımı kırmak için yöntemler bulmalıyım :nazar:

Biri benimle inatlaşınla tutamıyorum kendimi :roflol:

Ben bi çözüm bulamadım ama illede benım dediğimi yapmıyorsa kavga edıyorum delikafadulden yaşasın kötülük :nazar:

inat bi erkekle anlaşmak gerçektn zor, kavga bile edilmiyo. eski sevgilim bayaaa inattı hiç çekilmiyodu valla. inadını kırmaya gelince. kıramadım:KK70:

benkide de inatcıdır hemde çok. önceleri çok zorlanıyordum. eğer bişeyi söylediysem inadına onu yapmazdı. Zaman gecti şimdi artık huyunada alıştım. Cümlelerimle damardan giriyorum hayır diyemiyor artık lülülülülülü. Erkeğinizin damardan girme konuşma yöntemini çözerseniz emin olun herşey yoluna giriyor zamanla kötükedihüso
bide bende çok inatcıyımdır:dilcikar:.aşkım da bu huyumu iyi biliyor. benim inadım tuttumu, asla vazgeçmeyeceğimi de iyi bilir. o zamanda sevgilim alttan alır. inadım inattır cünkü :asigim::nazar:

ben başta tartışıyorum inatlaşıyoruz sonra birden susuyorum konuşmuyorum hiç üzülmüş gibi yapıyorum sakinleşince de ama hayatım diye lafa başlıyorum gerisi geliyor zaten :lepi:

bir erkeğin inadını kırmakmı:1no2:çözümünü bulanı plaket vermek gerek benceşakkıdı

ben başta tartışıyorum inatlaşıyoruz sonra birden susuyorum konuşmuyorum hiç üzülmüş gibi yapıyorum sakinleşince de ama hayatım diye lafa başlıyorum gerisi geliyor zaten :lepi:

siziki genede iyiymiş,siz üzülünce kendı ınadını kırabılıyor... :içelim:

badem gözlümde inatçıdır
bende suygu sömürüsü yöntemini kullanırım

eşimde inattır bende birbirimizle başa cıkamadığımızdan inatlaşmıyoruz artık

her konuya ayrı bir yöntem uygularız:)

ben genelde inatlaştığı şeyi yapmaktan vazgeçerim. ve onunla hiçbir konuda kolay kolay inatlaşmam.

zaten çizgimiz bellidir kesinlikle yasak olanlar ve yapılması gerekenler. ayrıca bir inatlaşacak birşeyimiz yoktur.

bende inatlaşırım genellikle konuyu uzattığım için benle pek inatlaşan olmaz zaten :roflol:

benimkinin inadı kırılcak gibi değil anam ben böyle bi inat görmedim çok inatçıdır

bende onun inat etçeği şeyi yapmam o da benim ki ni yapmaz gül gibi geçiniyoruz

allaha şükür:asigim::nazar:

tamda benlik bir soru.Allah benim eşime bir inat vermişki sormayın gitsin..ilk zamanlarda bende çok inatlaşıyordum onunla.tam köprüden geçemeyen iki keçiyi oynuyorduk şimdi o inat yaptımı ben ılımlı davranıyorum,ben yapıncada o alttan alıyor.bazen ikimizde inatlaşıyorsak kavga edip birkaç gün küs gibi oluyoruz.15 senelik evli olunca her zaman bi çare bulunuyor.

aynen benimki de çok inatçı
ama ben de öyle asla taviz vermem inadımdan:dilcikar:

bende inatlaşırım genellikle konuyu uzattığım için benle pek inatlaşan olmaz zaten :roflol:

ahahahahah, süper yaa konuyu mu uzatıyon
hee sen durmadan aynı konudan bahsedıyosun bıktırıncaya kadar ahauhuauauha ınat yapacak hali mi kalmıoooo :tomato: :roflol: :roflol: :roflol: oof koptum hehehe cok komıkmişşşş :teytey: helal walla

X