Sevgiliye yil donumu hediyesi olarak para vermek?

kızzz bunu ben de düşündüm ya ama hayal ettiği arabayı bilmiyorum

ay bi dk biliyorum

mercedes ama çeşidini bilmiyorum

beğendi mi peki seninki

benımkı eskıye hasret bir tip.
begenmek ne demek bayıldı
seri yaptım ona kurtacımdır eskı arabalar benım

ve kaktusu de çok seve aklıma estıkce alırım

benımkı eskıye hasret bir tip.
begenmek ne demek bayıldı
seri yaptım ona kurtacımdır eskı arabalar benım

ve kaktusu de çok seve aklıma estıkce alırım

ben hediye seçeneğimi tüketiyorum artık ya
kravat aldım, saat aldım, gömlek aldım, kazak aldım
ha bi de ilginç bişey bebek almıştım

ay dur ben ağzını arayayım ya bakalım kaç lira oluyor ki onlar

dipnot: ben de kaktüs çok severim. ama sulamayı unutmuşum öldü

Son düzenleme:
Para yerine çeyrek altın ve ya gram altın hediye edebilirsiniz

Sen ufakta olsa bir hediye al yada hic hediye falan almasanda parayi yildonumunden once yada sobra ver.yildonumu hediyesi yerinede sayma.....

Bence hiç hediye almayın daha iyi..gerçekten çirkin bir durum..gerçi siz tamamen iyi niyetten ona yardım amaçlı söylemişsiniz .Belki özel bir gün olmasaydı dediğiniz gibi bir katkıda bulunmanız çok şirin kaçabilirdi ancak özel günde hediye yerine para vermek çoook uygunsuz.. Don't even think about it :)

kaktüsü ayda yılda bır sula bısı olmaz
benımkıler öyle 50 den başlıyor fıyatlar boyutuna göre değişiyor. pahalı da degıller aslında
fazla buyuk almaya gerek yok
orta boy al 50- 100 arası bişi

valla kaç ay sulamadıysam artık sen düşün
sorumsuzluğun dibi

güneş gözlüğünden ucuz be iyi fikir

başka önerin olursa buralardayım bebişim. ya bir de ben özel günden ziyade böyle arada bi esiyor bişey almak istiyorum öyle daha hoş sanki

daha küçük boylarını düşünürsen 10-20 arası bende benımkıne buyuklerden almadım zaten
en son bunların benzerını almıstım

görüntüyü kafamda canlandırınca bile utandım.. alınmayın ama çok odunsunuz
(cidden alınmayın, şaka yaptım)

Aranızdaki diyalog bunu kaldırır mı bilemem ama en nihayetinde bir erkek için pek de hoş bir durum olmayacaktır bu, bence ihtiyaçları belirleyip ona göre bir hediye almak ya da illaki tercih yapamam diyorsanız mağazalarda hediye kartları var örneğin 100 Liralık hediye kartı alırsınız o kendisine uygun birşeyler alır

Sevgiler,

para vermek çok yanlış olabilir.eğer hediye işinden anlamam diyorsanız ağzını arayın neye ihtiyacın var gibisinden.eğer onu da yapamam diyorsanız açık açık konuşun bensenin ihtiyacın olan bişi almak istiyorum birlikte alışverişe çıkalım mı fln deseniz bile bence daha güzel olurdu.

ne münasebet

ne kadar ayıp küçükte olsa bir hediye olmalı

Olmaz bence. Yildönümünün anlami romantik bir kutlama degil midir? Hediye almak istemiyorsaniz bence onu bir konsere, sinemaya falan götürün, arkadasindan da güzel bir aksam yemegi. Daha özenli olmaz mi?

Esimin yorumu: cok mantikli

Diger arkadaslar karsilarinda bir erkek degil kadin var gibi dusunmusler bence :)

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…