sevgiliyi babayla özdeşleştirmek

Kesinlikle değil

Baba ile sevgiliyi karıştırıyorsunuz

Genelde babasız büyüyen kız çocuklarında çok oluyor bu

Baba bahane .
Yok öyle bişey
Bu sizin kisiliginiz
Pek çok insan özellikle hanımlar böyle oluyor 18-24 aralığında

O tarz insanlara yöneliyorsun evet cok aşikar.

Ama defne-28 in de dedigi gibi terapistim de bunun ask olmadigini savunuyor. Ha bana sorsan duygular şelale, yanıyorum bitiyorum adamin askindan ölüyorum. Ama o diyor ki hayir en cok ihtiyac duydugun, en zayif yonunu tatmin ettigi icin cok yogun duygular yasiyorsun, yıllardir eksik kalan yanin tamamlandi adeta ucuyorsun ve bu durumda bunu aşk sanma yanilgisina düsüyorsun.

Baba bahane .
Yok öyle bişey
Bu sizin kisiliginiz
Pek çok insan özellikle hanımlar böyle oluyor 18-24 aralığında
aa süpersiniz siz baya profosyonel tespit yaptınız, psikolog parası da cebimde kalmış oldu iyi oldu.
yaşadıklarımı eğer çevremde herhangi bir insanda görmüş, duymuş olsaydım size hak verirdim, ergen triplerindeyim diyip geçerdim. ben aylarca depresyonda kaldım. depresyon da sizin düşündüğünüz gibi battaniye altında nutella yemekle geçmiyor biliyor musunuz, çok tehlikeli bir süreç. kendimce sebeplerini araştırıyorum, kişiliğim böyle olsaydı bu durum beni rahatsız etmezdi.

tabii bence de aşk değil, aşk tek taraflı bile olsa bu kadar zarar vermez. size ne önerdi peki biraz bahsedebilir misiniz sakıncası yoksa

Aynen böyle tam ifade edemedim ama bu durum tam olarak

Mesela babasız büyümüş bir kız çocuğunun genel olarak hep kendinden büyük kişileri eş olarak seçmesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…