sevi'nin başarı öyküsü...

Kızlar göbekleri nasıl eritiyorsunuz

sende çok azimlisin pes etmee :)) şişman kadın mutlu kadın diyorlaryaa o kocaa bi yalannnnnn :)) en kısa zamanda fotoları eklicemm bu benide motive edicek sanırım. bu arada 1 haftadır daha dikkat ediyorum 2 kilo verdim :))

süpersin ya :KK70: evet bende bu sefer azimliyim gerçekten bırakmaya niyetim yok :KK70: fotolarını koymayı unutma sakın lütfen ya cok merak ettim valla :KK70:

kızlarr msj sayım uygun olmadığından fotolarımı arkadaşım ozgekrd sizinle paylaşıcak :))

Son düzenleme:
85 kiloluk hali

75436465.png

60 kilo
10011166.png

muazzam değişiklik:))) ya insanın gerçekten yaşı küçülüyor... darısı başıma :KK43:

muazzam değişiklik:))) ya insanın gerçekten yaşı küçülüyor... darısı başıma :KK43:

ahhh bide sen bana sorr :)) doğru söylüyorsun resmen 10 yaş daha küçük duruyorumm daha belirgin fotolarımda var onlarıda paylaşıcam inş sende istediğin kiloya ulaşırsın tatlım

siz birde yakından görseniz farkı:) gerçekten çok güzel benim arkadaşım
hem güzel hem azimli

kızlarr msj sayım uygun olmadığından fotolarımı arkadaşım ozgekrd sizinle paylaşıcak :))

selam kardes gercekten cok ama cok deyısmıssın helel olsun yaaaaaaaaa nasıl yaptın anlatırmısınız puf noktalarını yazarmısın bende 60 kg olmakıstıyorum 86 kg nekader zamanda verdın anlatırmısını artık tombıs olmak ıstemıyorum bı topluma gırınce rahat olmak ve rahat yemek yemek ıstıyorum bende sen ne kadar zamanda verdın

selam kardes gercekten cok ama cok deyısmıssın helel olsun yaaaaaaaaa nasıl yaptın anlatırmısınız puf noktalarını yazarmısın bende 60 kg olmakıstıyorum 86 kg nekader zamanda verdın anlatırmısını artık tombıs olmak ıstemıyorum bı topluma gırınce rahat olmak ve rahat yemek yemek ıstıyorum bende sen ne kadar zamanda verdın

merhaba güldencim.. teşekkür erderim. Püf noktaları öncelikle kesinlikle hayatından ekmeği, gece geç saatte yemeyi,aburcuburu, ayak üstü atıştımayı çıkarıcaksın. ben yürüyüş yaptım, kalorisi düşük yiyecekler yedim az ve sık olarak. özel olarak hemen hemen her öğünde yoğurt yedim ve günde 4_5 fincan yeşil çay içtim. inş sende istediğin kiloya ulaşırsın benim yolculuk devam şuan 62 kg hedef 55 :)

Tebrik ederim canım... Çok hoş olmuşsun.. Kilo herkesi daha yaşlı gösteriyor, devamını da getireceğine eminim... Sağlıklı zayıflamalar...alkisalkisalkis

X