sevi'nin başarı öyküsü...

sevi84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2010
68
0
:enbuyukkk:merhaba kızlar :) ben 26 yaşındayım boyum 1.69 kilom da 62 tabi bu kiloya gelene kadar çok uğraştım 85 kiloydum sıkı bi rejim yapmadım ama hep dikkat ettim vazgeçtiğim şeyler ekmek,nescafe ve asitli içeceklerdi en son 60 ı gördüm. şuan ise 62 kiloyum ve hedefim 55 . bir çok yol izledim bu kilolardan kurtulana kadar:) sizlerle paylaşmak isterim banada önerileriniz varsa bekliyorumm :)))

resimlerim 3. sayfada mesaj sayım yeterli olmadığı için arkadaşım ekliyor olacak

Son düzenleme:
canım tebrik ediyorumkaydirigubbakcemile5 gerçekten ciddi bir kilo vermişsin :)
birebir seni görmüş birisi olarak gerçektenn süpeeeeerrr oldun

bu arada bizim pcde senin resmin var galiba abinin düğünüdeki orada kaç kiloydun????

bu kiloya gerçekten çok az yemek yiyerek geldim kızlarr dediğim gibi kesinlikle ekmek nescafe ve kola gibi şeylerden uzak durdum
bi ara her öğünümde yoyurt yiyordum bu ozgekrd arkadaşımın tavsiyesiydi ivereliniortak bir ara ne kadar ve neler yediğimi görmek için ne yesem bir deftere yazıyordum tabiki oraya daha az ve daha kalorisi düşük yiyecekler yazmak için daha fazla dikkat ediyordum bu yazma olayı beni acayip gaza getirmiştii guclubacismile yürüyüş yaptım hmm çikolatanın adını bırakın tadını unutmuştum tabi arada ozgeciğimin ofisinde yediğimiz bitter çikolataları saymıyorum :kedi: aklıma geldikce yazarım ama bende artık o hırs yok 7 kilo daha vermek istiorum bu yazdıklarımı uygulamaya geçirmem gerek ama beynim geri tepioo yeee yee dioo :teytey: bende sizden yardım bekliorum bu arada ozgekrd arkadaşımında sizlerle baylaşcağı çok etkili diyetleri olabiliryerimseniben

arkadaşlar birde kesinlikle yeşil çay için ben günde 3 fincan içiyordum bazen daha fazla tabi zararlı diyorlar ama siz yinede dikkat edin!

bu kiloya gerçekten çok az yemek yiyerek geldim kızlarr dediğim gibi kesinlikle ekmek nescafe ve kola gibi şeylerden uzak durdum
bi ara her öğünümde yoyurt yiyordum bu ozgekrd arkadaşımın tavsiyesiydi ivereliniortak bir ara ne kadar ve neler yediğimi görmek için ne yesem bir deftere yazıyordum tabiki oraya daha az ve daha kalorisi düşük yiyecekler yazmak için daha fazla dikkat ediyordum bu yazma olayı beni acayip gaza getirmiştii guclubacismile yürüyüş yaptım hmm çikolatanın adını bırakın tadını unutmuştum tabi arada ozgeciğimin ofisinde yediğimiz bitter çikolataları saymıyorum :kedi: Aklıma geldikce yazarım ama bende artık o hırs yok 7 kilo daha vermek istiorum bu yazdıklarımı uygulamaya geçirmem gerek ama beynim geri tepioo yeee yee dioo :teytey: Bende sizden yardım bekliorum bu arada ozgekrd arkadaşımında sizlerle baylaşcağı çok etkili diyetleri olabiliryerimseniben

merhabalr arkadasım gecmısını okudum tebrıkler basarın cok guzel ama san kızdım 60 dusup ıkısını gerı almana sakın yapma senın yerınd eolmak ısterdım ve benım gıbı bır cok kısı cok zor ben de 87 kg boy 1.65 sakın ama sakın alma yol yakınken 5 kg ver pes etme yoksa bırden verdıgının katını alırsın bana da dua et hedefınm 65 ınsalllah am abaslıyamırum 97 dustum ama sımdı baslayamıyorum

öncelikle teşekkürlerr güldencim :) kiloları geri almayı düşünmüyorum vericem 5 kiloyuda vericem sende önce beyninde bitir başlayamıyorum deme sana destek olmaya hazırım mesela yediklerini hergün yaz dene bakalım nasıl olacak kilolu fotolarımla şimdiki fotolarımıda eklicem farkı gör. inan sende yapabilirsin 10 kilo vermişsin zaten ama bir 10 daha hatta bir 10 daha verebilirsin :lepi:

merhabalar.öncelıkle bende tebrık ediyorum azminizden ötürü.benimde sorum olacak. sadece yedıklerınıze mi dikkat ettiniz yani bunun dışında spor yaptınız mı ..? ve ne kadar sürede bu kiloya düştünüz..? bunları merak ediyorum. :)

tebrik ederim.fakat neskafe kilo mu yapıyordu sizde,yani 3 ü 1 arada mı içiyordunuz da,kahveyi kesince kg verdiniz?

merhabalar.öncelıkle bende tebrık ediyorum azminizden ötürü.benimde sorum olacak. sadece yedıklerınıze mi dikkat ettiniz yani bunun dışında spor yaptınız mı ..? ve ne kadar sürede bu kiloya düştünüz..? bunları merak ediyorum. :)

teşekkürlerr :) yediklerime dikkat etmekten çok yediğim bir çok şeyi yemedim. mesela ekmek yemedim,cips, çikolata ve asitli içeceklerden kesinlikle uzak durdum. geç saatlerde yemek yemedim ara öğünlerimde meyve yedim. günde 2_3 fincan yeşil çay içtim. spor olarakda işe yürüyerek gitim geldim yani günde toplam 30dk yürüyüş yaptım yaklaşık 3 ay içinde 60 kg gördüm :) şuan 62 kiloyum hedefim 55 ama yeşil çay dışında bunların hiç birini yapamıyorum :KK43: sıkıldım artık rejim yapmaktan. tekrar motive olmak için KK üye oldum :)) yakında fotolarımıda eklicem aradaki fark inanılmaz gerçekten. sen ne durumdasın peki? :)

tebrik ederim.fakat neskafe kilo mu yapıyordu sizde,yani 3 ü 1 arada mı içiyordunuz da,kahveyi kesince kg verdiniz?[/QUO

teşekkürler cnm :) neskafeyi şekersiz içemiyorum ve şekerde kilo yaptığı için içmedim bu arada da selülitlerin ortadan kalktığını gördüm. diyetim boyunca uzak durdum şimdi arada içiyorum. kilo vermek için bir çok yol izledimm ayrıntı istersen yazabilirim :))

teşekkürlerr :) yediklerime dikkat etmekten çok yediğim bir çok şeyi yemedim. mesela ekmek yemedim,cips, çikolata ve asitli içeceklerden kesinlikle uzak durdum. geç saatlerde yemek yemedim ara öğünlerimde meyve yedim. günde 2_3 fincan yeşil çay içtim. spor olarakda işe yürüyerek gitim geldim yani günde toplam 30dk yürüyüş yaptım yaklaşık 3 ay içinde 60 kg gördüm :) şuan 62 kiloyum hedefim 55 ama yeşil çay dışında bunların hiç birini yapamıyorum :KK43: sıkıldım artık rejim yapmaktan. tekrar motive olmak için KK üye oldum :)) yakında fotolarımıda eklicem aradaki fark inanılmaz gerçekten. sen ne durumdasın peki? :)

bende şuan 85 kg. :KK43: ama diyetisyene gittim. bugun 3. günüm herşey yolunda gidiyor. senin anlattığın gibi geç saatlerde yemek yemiyorum bana zararlı olan herseyden uzak tutuyorum artık kendimi. diyet listemin dışında da hiçbirşey yemiyorum.günde 5 kupa bardağında yeşil çay içiyorum.evde hareketsiz kalmamaya çalışıyorum kendiğimi temizliğe verdim iyice:)) akşamlarıda yarım saat yürüyüş yapıyorum.bende hedeflediğim kiloya düşeceğim inşallah..buarada fotoğraflarını koyman bizi daha da motive edecek.en kısa zamanda görmek istiyoruz.

sevi tebrik ederim arkadaşım
ama lütefen geriii alma lütfeeeeeeeeeeeen
çünlü ben o hatayı yapanlardanım
önce 69 dan 61 e indim
sonra 61 den 70
sonra 70 den 66 ya
şimdide 66 dan 74 e
inanamıorum kendime
tabi bu saydıklarım yaklaşık 1.5 yılda oldu ama
şuan kendimi nie tutmadım die çok kızıorum:eek:lmaz:

bende şuan 85 kg. :KK43: ama diyetisyene gittim. bugun 3. günüm herşey yolunda gidiyor. senin anlattığın gibi geç saatlerde yemek yemiyorum bana zararlı olan herseyden uzak tutuyorum artık kendimi. diyet listemin dışında da hiçbirşey yemiyorum.günde 5 kupa bardağında yeşil çay içiyorum.evde hareketsiz kalmamaya çalışıyorum kendiğimi temizliğe verdim iyice:)) akşamlarıda yarım saat yürüyüş yapıyorum.bende hedeflediğim kiloya düşeceğim inşallah..buarada fotoğraflarını koyman bizi daha da motive edecek.en kısa zamanda görmek istiyoruz.

sende çok azimlisin pes etmee :)) şişman kadın mutlu kadın diyorlaryaa o kocaa bi yalannnnnn :)) en kısa zamanda fotoları eklicemm bu benide motive edicek sanırım. bu arada 1 haftadır daha dikkat ediyorum 2 kilo verdim :))

sevi tebrik ederim arkadaşım
ama lütefen geriii alma lütfeeeeeeeeeeeen
çünlü ben o hatayı yapanlardanım
önce 69 dan 61 e indim
sonra 61 den 70
sonra 70 den 66 ya
şimdide 66 dan 74 e
inanamıorum kendime
tabi bu saydıklarım yaklaşık 1.5 yılda oldu ama
şuan kendimi nie tutmadım die çok kızıorum:eek:lmaz:

zazez teşekkürederim arkadaşım:KK66: bende o kiloları tekrar almak istemiyorum:KK43:( senin hikayen oldukca inişli ve çıkışlı. kiloyu kesinlikle vermek istediğinden emin ol ve HEMEN diyete başlaaaa :eek:klava: tekrar 60 olabilirsin bence seni destekliyorum... mesela neler yapıyorsun diyet yaparken ?

X