♡ Shaun T Workouts, Fitness Blender, Leslie...♡ Spor ile Sağlıklı Yaşam Diyenler Buraya ;)

15.jpg Çok güzel :KK68: Fazladan yanında yağlar taşımak zorunda değil :KK68: Düşünsenize kilolu olmak demek her an sırtında kocaman kocaman damacana ile su taşımak gibi, ne kadar zor bir şey aslında :KK67: Neden her an yanımızda fazladan kilo taşımak zorundayız ki, elbet herkeste bel fıtığı boyun fıtığı var, olmasa şaşırmak lazım. her an hamallık yapıyoruz. bel mi dayanır boyun mu :KK67:

Eki Görüntüle 1692192 Çok güzel :KK68: Fazladan yanında yağlar taşımak zorunda değil :KK68: Düşünsenize kilolu olmak demek her an sırtında kocaman kocaman damacana ile su taşımak gibi, ne kadar zor bir şey aslında :KK67: Neden her an yanımızda fazladan kilo taşımak zorundayız ki, elbet herkeste bel fıtığı boyun fıtığı var, olmasa şaşırmak lazım. her an hamallık yapıyoruz. bel mi dayanır boyun mu :KK67:
ay resmen kendi kendimi doldurdum. fazladan 10 kilo taşıyorum yanımda. kalkayım da spor yapayım biraz :KK70:

Eki Görüntüle 1692192 Çok güzel :KK68: Fazladan yanında yağlar taşımak zorunda değil :KK68: Düşünsenize kilolu olmak demek her an sırtında kocaman kocaman damacana ile su taşımak gibi, ne kadar zor bir şey aslında :KK67: Neden her an yanımızda fazladan kilo taşımak zorundayız ki, elbet herkeste bel fıtığı boyun fıtığı var, olmasa şaşırmak lazım. her an hamallık yapıyoruz. bel mi dayanır boyun mu :KK67:
aynen ben de koca bir damacana taşıyorum ya sırtımda.seninki gene 10 kilolukmuş :)

Insanty workout mu focus 25 i yoksa jillian mı tavsiye edersiniz? Önceliğim kilo vermek! Ya da farklı önerebileceğiniz bir program var mı?

Merhaba devam mı T25 e nasıl sonuçlar alıyosun ? , ben ilk başta insanity gibi ağır sporlarla başladığım için hem çok kilo verdim hemde çok sarktı vucudum , bunu bir hafta denedim uzun zaman önce ama çok hafif geldi insanityden sonra , ama şu anda derslerden dolayı kısa süreli bir spor yapmalıyım , sizce T25 sıkılaşmama yarar mı ?

Merhaba devam mı T25 e nasıl sonuçlar alıyosun ? , ben ilk başta insanity gibi ağır sporlarla başladığım için hem çok kilo verdim hemde çok sarktı vucudum , bunu bir hafta denedim uzun zaman önce ama çok hafif geldi insanityden sonra , ama şu anda derslerden dolayı kısa süreli bir spor yapmalıyım , sizce T25 sıkılaşmama yarar mı ?
t25 yaparak ciddi anlamda şekilli zayıflayıp gençleşen insanlar var etrafımda. yağ oranını düşürüyor ve sıkılaştırıyor. bu da haliyle gençleştiriyor. tavsiye ederim düzenli yaparsan harika olur. ben düzeni bir türlü tutturamasam da elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum. tabi devamlılık çok önemli, o yüzden sonuç alamadım hala.

t25 yaparak ciddi anlamda şekilli zayıflayıp gençleşen insanlar var etrafımda. yağ oranını düşürüyor ve sıkılaştırıyor. bu da haliyle gençleştiriyor. tavsiye ederim düzenli yaparsan harika olur. ben düzeni bir türlü tutturamasam da elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum. tabi devamlılık çok önemli, o yüzden sonuç alamadım hala.

Anladımm çok teşekkür ederim 15 tatilde başlıcam inşallah elimden geldiğince de devam edicem :)

Konumdan ayrılıp başka bir konuya devam etmiştim :KK43:
Şimdi o konu da kapanınca geri geldim
Artık buradan devam :KK66:

[th]Gün[/th]
[th]Focus T25 Alpha[/th]
[th]Mistik[/th]
[th]...[/th]
[th]...[/th]
[th]...[/th]
[th]...[/th]
[tr]

[td]1[/td]
[td]Cardio[/td]
[td]✔[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]

[/tr]
[tr]

[td]2[/td]
[td]Speed 1.0[/td]
[td]✔[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]

[/tr]
[tr]

[td]3[/td]
[td]Total Body Circuit[/td]
[td]✔[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]

[/tr]
[tr]

[td]4[/td]
[td]AB Intervals[/td]
[td]✔[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]

[/tr]

[tr]

[td]5[/td]
[td]Cardio & Lower Focus[/td]
[td]✔[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]

[/tr]

[tr]

[td]6[/td]
[td]Dinlenme[/td]
[td]✔[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]

[/tr]
[tr]

[td]7[/td]
[td]Stretch[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]

[/tr]

[th]Gün[/th]
[th]Focus T25 Alpha[/th]
[th]Mistik[/th]
[th]...[/th]
[th]...[/th]
[th]...[/th]
[th]...[/th]
[tr]

[td]1[/td]
[td]Cardio[/td]
[td]✔[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]

[/tr]
[tr]

[td]2[/td]
[td]Speed 1.0[/td]
[td]✔[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]

[/tr]
[tr]

[td]3[/td]
[td]Total Body Circuit[/td]
[td]✔[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]

[/tr]
[tr]

[td]4[/td]
[td]AB Intervals[/td]
[td]✔[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]

[/tr]

[tr]

[td]5[/td]
[td]Cardio & Lower Focus[/td]
[td]✔[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]

[/tr]

[tr]

[td]6[/td]
[td]Dinlenme[/td]
[td]✔[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]

[/tr]
[tr]

[td]7[/td]
[td]Stretch[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]
[td]...[/td]

[/tr]

Ne zamandır yapıyorsun? İlk hafta tablosu mu öncesi de var mı?

İlk msjları okumamışım utandım.
Alpha bitti sanırım nasıl sonuç aldın?
Alpha bir kere yaptım ama düzenli değildi. Şimdi yeniden başladım.6.Gün dinlenmedeyim :KK66:

sen de başladıysan eğer listeye ekleyebilirsin kendini

ilk alpha sonra beta sonra gamma sonra da gamma hybrid yaparız
daha bunun insenity si var. hepsini bitirdiğimizde süper olacak :KK66:

Alpha bir kere yaptım ama düzenli değildi. Şimdi yeniden başladım.6.Gün dinlenmedeyim :KK66:

Aynı videolardan mı yapılıyor bunlar?

İlk günün olsaydı başlayalım derdim. Hangi programa başlasam hala karar veremiyorum yerimde sayıp duruyorum.

İlk günün olsaydı başlayalım derdim. Hangi programa başlasam hala karar veremiyorum yerimde sayıp duruyorum.
fark etmez ki. sen de bitirdikçe listeye eklersin kendini. benim yarın 7.günüm.
en iyisi focus :KK66: bence alfadan başla ve bu listeye yaptıkça ekle derim :KK66:

3 program arasında yaşadığım kararsızlıktan sonra focusa karar verdim. Çok zaman kaybettim bu akşam başlıyorum. Hemen alfanın program tablosunu indireyim.

X