Sibel Can Miami Dönüşü Evde Nasıl Bir Şokla Karşılaştı KK Hatunları Tahmin Ediyor!!!

ayol adamın ne hırsızlığını bırakmışsınız ne ib..liğini :sinifsinif: ben garışmam. :umursamaz:-tatlicadiarzu-

bize dava acacagina karisina acsin,milletin agzina o veriyo lafi,,,,,,,,,,

dime kediiii,ne guzel konustum dimeeeeekaydirigubbakcemile3

ayol adamın ne hırsızlığını bırakmışsınız ne ib..liğini :sinifsinif: ben garışmam. :umursamaz:-tatlicadiarzu-
gızım biz ettimi dedik adı üstünde tahmin yani ne yapmış olabülürkü düyozz :dilcikar:

bize dava acacagina karisina acsin,milletin agzina o veriyo lafi,,,,,,,,,,

dime kediiii,ne guzel konustum dimeeeeekaydirigubbakcemile3

valla iyi demişin aplam sırnaşık şey

sibel abla da iki gün sora topuğuna yemezse çok şaşırcam çok konuşuyo :ecrin_bebek:

Bence hizmetçinin donu kocasının kafasında,kocasının donu evin köpeğinin ağzında,evin köpeği saksıdaki toprakları eşelerken kapı bi açılmıştır,içeri Sibel girerken kapı eşiğindeki bir su birikintisine basarak direk saksıdaki köpeğe toslamış ve bilekliği köpeğin tasmasına takılı halde evde iki tur attıktan sonra yıpranmış donunun yerine köpeğin ağzındaki donu alıp giyerkene bi bakmış kiiii,o da neeeee,evdeki perdeler sigara dumanından gri olmuş:1shok::1shok::1shok:

Bence hizmetçinin donu kocasının kafasında,kocasının donu evin köpeğinin ağzında,evin köpeği saksıdaki toprakları eşelerken kapı bi açılmıştır,içeri Sibel girerken kapı eşiğindeki bir su birikintisine basarak direk saksıdaki köpeğe toslamış ve bilekliği köpeğin tasmasına takılı halde evde iki tur attıktan sonra yıpranmış donunun yerine köpeğin ağzındaki donu alıp giyerkene bi bakmış kiiii,o da neeeee,evdeki perdeler sigara dumanından gri olmuş:1shok::1shok::1shok:

bu ne laakafamçokkarıştı

:roflol::roflol::roflol::roflol:

Ya daaaaa,Sibel kocasını Hakan Uralın üç buçuk yaşındaki karısıyla strip poker oynarken bastı :ecrin_bebek:

bu adam sibel canı bir kez aldatmıştı zaten ve sibelde affetmişti. bence 2.ye heleki evde yapmaya cesaret edemez diye düşünüyorum ona şey ister şakkıdı adam bide ne gördüyse söylesin demiş dimii? yani bi irkekle yakalanmışda olamaz. ay çok merak ettim yaw ne gördü acep -tatlicadiarzu-
bence işin içinde uyuşturucu var CADIARZU sibel eve geldiğinde adamı herhalde kafa hoşken buldu. yada bir gece öncesi sulhi evde kokain partysi verdi ve sabahda sibel gelene kadarda toparlanamadı kafamçokkarıştı

Cem Yılmazın dediği gibi, önce şöförle,sonra bahçıvanla sonra hep beraber uşak la..kaydirigubbakcemile3
Kesin sibel can Sulhi yi uşakla bastı........
:jeyyar:kaydirigubbakcemile3

Ben öğrendim sebebinisositososito
Meğer bu Sulhi var ya,naylon çorap giyip yatarmış,Sibelin yokluğunu fırsat bulup onun çoraplarını giymiş..,
E sibel de geldiğinde kalbura dönen çoraplarını görünce vermiş dilekçeyi:lepi:

Meğer bu Sulhi var ya,naylon çorap giyip yatarmış,Sibelin yokluğunu fırsat bulup onun çoraplarını giymiş..,

Vay anasını yewrım kaydirigubbakcemile3

bi erkek mi acepCADIARZU delikafadulden

çoraplar ne renk acaba cartiyerleri de vardır demi :roflol: :roflol:

aaa olcak iş mi şimdi bu

aaaaaaaaa kısslar nerdesiniz yawwwww. daha dava sonuçlanmadıkine,bırakmışsınız hemen konuyu:eek:klava:

X