Sihirli Küre

ballooo bu ne yaa beni korkutmaaaa .)))) bu küre bizi yicek muhahahah sacma var bunda biseee olamaz la böle biseeeekötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

bu bana daha once gelmisti bi arkadastan ayni sizin gibi sinir olmustum valla
bende bir turlu anlamadim benim hangi sayiyi tutacagimi ne biliyor ki
ama farkettigimi bir sey var ayni sayiyi bir daha yapin yine biliyor cunku her defasinda o resimler de degisiyor

hi birde kizlar hicbirsey yapmayin alttaki 0 sayisina odaklanin her tikladiginizda o 0 daki sekil ne ise o resimde o cikiyor

hehehe yine ben kizlar bir sey daha farkettim cok buyuk yaniltmaca var bu olayi cozucem 12345678 deki sekiller ve bunun katlari hep ayni her bastiginizda degismiyor ama 0 li 9 lu rakamlardaki sekiller degisiyor zaten degisirkende 0 da ne varsa 9 dada o var yani ne yaparsaniz yapin cikicak sonucunuzdaki rakamlara hep ayni resimler ekleniyor dogal olarak her yaptigimizda o resim cikmak zorunda biraz karisik oldu benimde anlatirken kafam karisti nan:lepi:
0 9 18 yani 9 un katlarina hep ayni resim var oda her bastiginizda degisiyor yaptiginiz bu sekilde ki her matematik islemindeki sonucada ayni resimleri koymuslar.zaten NE YAPARSANIZ YAPIN CIKAN SONUC 0 9 VE 9 UN KATLARI DOGAL OLARAKDA ONLARDA AYNI ANDA DEGISIYOR:lepi:
ay ben kafayi yiycem repimi isterim cozdum isteeeeeeeee

BEN BIR DAHIYIM
:lepi::teytey:

Son düzenleyen: Moderatör:
hehehe yine ben kizlar bir sey daha farkettim cok buyuk yaniltmaca var bu olayi cozucem 12345678 deki sekiller ve bunun katlari hep ayni her bastiginizda degismiyor ama 0 li 9 lu rakamlardaki sekiller degisiyor zaten degisirkende 0 da ne varsa 9 dada o var yani ne yaparsaniz yapin cikicak sonucunuzdaki rakamlara hep ayni resimler ekleniyor dogal olarak her yaptigimizda o resim cikmak zorunda biraz karisik oldu benimde anlatirken kafam karisti nan:lepi:
0 9 18 yani 9 un katlarina hep ayni resim var oda her bastiginizda degisiyor yaptiginiz bu sekilde ki her matematik islemindeki sonucada ayni resimleri koymuslar.zaten NE YAPARSANIZ YAPIN CIKAN SONUC 0 9 VE 9 UN KATLARI DOGAL OLARAKDA ONLARDA AYNI ANDA DEGISIYOR:lepi:
ay ben kafayi yiycem repimi isterim cozdum isteeeeeeeee

BEN BIR DAHIYIM
:lepi::teytey:

ZEynooo gell bakk asii çözdüü olayıı.Alkışlayalımmalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

fazla alkisa gerek yokkkkkkkkkkk kizlar ben mutavazi bir insanim:eek:
(((cekilin nan ordan amma zekiyim haaaaaaaaaaaaaaaa
bir numarayim:lepi:
ay ay havalandim uctum yandannnnnnnnnnnn )))))
delikafadulden:lepi:
repimi unutmayin lutfennnnnnnnn
balkafadan 3 kere isterim
zengin olcam hehehehe

fazla alkisa gerek yokkkkkkkkkkk kizlar ben mutavazi bir insanim:eek:
(((cekilin nan ordan amma zekiyim haaaaaaaaaaaaaaaa
bir numarayim:lepi:
ay ay havalandim uctum yandannnnnnnnnnnn )))))
delikafadulden:lepi:
repimi unutmayin lutfennnnnnnnn
balkafadan 3 kere isterim
zengin olcam hehehehe

:dilcikar:ula tamamda bu kadarrda şımarmak olmaz .yeter daa kıskanıyom :roflol::roflol:

40 defa yaptım hepsi doğru ya nasıl oldu bu:1shok:

X