Tüp Bebek Merkezleri Şişli Memorial Tüp Bebek Merkezi'nde tedavi görenler

Güzeldi, bir şikayetim olmadı. Buruk hissettiğim tek şey, her opuda daha da az yumurta çıkması. Bu sefer sadece 5 tane toplandı. Buna da şükür, ne diyeyim
İhtiyacımız olan bir tane öyle düşünün inşallah 5. Güne size evlat olacak embriyo ulaşır. Yarın mı netleşicek sayı?

Teşekkür ederim. Çarşamba belli olacak. Sonra da uygun olursa pgt’ye gidecek.
Hadi hayırlısı inşallah. Biz 2017 senesinde bu sayfada çok aktiftik hepimizin er ya da geç kucakları doldu sizlerede nasip olsun inşallah.
Şimdilerde tedavi olanlardan kk’ya üye olan yok sanırım:)

Hadi hayırlısı inşallah. Biz 2017 senesinde bu sayfada çok aktiftik hepimizin er ya da geç kucakları doldu sizlerede nasip olsun inşallah.
Şimdilerde tedavi olanlardan kk’ya üye olan yok sanırım:)
Geçen sene bile daha aktifti buralar. Şimdi çok boş kalmış. 😅 Pes etmeden devam diyorsunuz. İnşallah bizim de dolar kucağımız.

Merhaba hanımlar , benim doktorum ipek hoca. ilk tüp bebek denemem dün maalesef negatif olarak sonuçlandı. Dondurulmuş embriyolarım var, yeni ay ile beraber onu transfer edecekler. Doğal siklus ile olduğu için ara vermemize gerek yok dediler , ancak ben kararsız kaldım.

pembefilika pembefilika embriyoların ne durumda? Çarşamba günü belli olacaktı sanırım.
Şöyle bir şey oldu: 5 yumurta toplanmıştı, hepsi embriyo oldu. Çarşamba günü Hakan Bey, 2 tanesinin genetik test için uygun olduğunu, 2’sinin gelişimlerini durdurduğunu, 1 tanesinin de geriden geldiğini söyledi. Onun da gelişip biyopsi alınacak kıvama gelmesi çok düşük bir ihtimal ama yarın (Perşembe) yine konuşalım dedi. Ve sonraaaa dün 3.embriyom da genetiğe gitti. 🤗 Şimdi 3 taneden sağlıklı gelen olsun diye dua ediyorum 🙏🏼

Merhaba hanımlar , benim doktorum ipek hoca. ilk tüp bebek denemem dün maalesef negatif olarak sonuçlandı. Dondurulmuş embriyolarım var, yeni ay ile beraber onu transfer edecekler. Doğal siklus ile olduğu için ara vermemize gerek yok dediler , ancak ben kararsız kaldım.
Merhaba bende 2. Transferimi ara veremeden oldum banada öyle söylendi. Zorlanmadım açıkçası doğal olduğu iÇin ilaçlarda az olduğu iÇin salı günü test günüm. Kendinizi yıpranmış hissetmiyorsanız bence deneyin.

İyi akşamlar aranızda kisti olup ilaçlı transfer hazırlığına başlayan oldu mu? Tedaviniz nasıl sonuclandı?

Merhaba bende 2. Transferimi ara veremeden oldum banada öyle söylendi. Zorlanmadım açıkçası doğal olduğu iÇin ilaçlarda az olduğu iÇin salı günü test günüm. Kendinizi yıpranmış hissetmiyorsanız bence deneyin.
Bende başladım tekrardan , henüz transfer sürecine 10 gün falan var. Umarım olumlu sonuç alırsınız 🤲🏻 😊

Merhabalar benim ilk denemem negatif oldu geçen ay. Bu ay tekrar transferim var Buda negatif olursa ek bazı testler isticez dediler kromozom pıhtılaşma vs gibi. 2. Negatiften sonra isteniyormuş bu testler hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi acaba hangi testler ücret ne kadar devlette yapılıyor mu vs.
Bu testlerin hepsi her ne olursa olsun en başta zorunlu olmalı .. Rahim filmi gibi düşünün .
Keza transfer sonucunuzu beklemeden trombofili panel testini devletin “tıbbı genetik” bölümünden (tüp bebek sürecinde olumsuz denemem üzerine istediler) diyerek de yaptırabilirsiniz .
Allah nasip ederde hamile kalırsanız belki doz olarak kan sulandırıcı kullanmanız şart olacak .. Trombofili bunu gösterir , heterozigot/homozigot gibi kanın işleviyle alakalıdır .
Keza inşAllah olumsuz bişey olmaz da karyotip analize(kromozom) testine başvurmazsınız ..
Keza bu testte herhangi bi pürüz çıkarsa embriyolara direk pgt yapmak şarttır …
Yani tüp bebek sürecine başlamadan her kadın/erkek dosyası donanımlı olmalı ..

X