Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı limonu kesin deneyin

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

temmuzsendromu

sil baştan başlamak gerek
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
1.250
14
kızlar bende de önceden çok feci sivilce çıkıyordu roaccutane kullandım hiç kalmadı diyebilirim kırmızı lekeler ve tek tük hala çıkanlar için de limonu pamuğa damlatıp her sabah yüzümü siliyorum çok faydalı inanın arkadaşlarım bu ralar yüzüne ne sürüyosun diye soruyolar

limonu akşamları yapsan daha iyi sabah uyguladıktan sonra cilt çok gerilir nemlendirici kullanman sivilkceli olsan da şart yag ve nem farklı olaylar hem güneş görünce cvitaminin leke atma riski de var

limondaki asit zaten gözenekleri temizliyor limon zaten sivilceler için öneriliyor o yzden bi sakıncası yok bende limonu denemiştim bi zararı olmadı ama yararıda olmadı gerçi he cilt farklıdır

limonu yüzünüzü ılık suyla bi güzel yıkayın ondan sonra sürün derim ben öyle yapıyordum sonrada bu havada balkona çıkıp elimde yelpazeyle yarım saat serinletiyordum yüzümü sivilceleri söndürüyo ama çoooook fena yakıyor limon ciltte gerilme çok kısa bi süre oluyor zaten bi saat bile değil mesela
aslında faydalı bi yöntem ama çok sabır gerektiriyor allah hepimize şifa versin

peki izleride geçiriyormuydu kırmızı lekelerin?
Birde nasıl kullancaz sürdükten snra yıkıyacak mıyız yoksa kalcak mı?

bende limonu kullandım ve çok iyi geldi arkadaşlarda farketmişti ama ben limonun içine biraz da tuz katıp öyle sürüyordum. Tuz zarar verir filn diyorlar ama ben bir zararını görmedim.

bende uyguladım limonu parlatıyor temizliyor,heleki gece sürüp yattıgımda yıkıyasım gelmiyor sabah,sanki yıkayınca o görünüm kayboluyor.
Ayrıca şuda dikkatimi çekti burnumun üzerinde hafifden nasıl diyim dogum lekeleri olurya öyle lekeler vardı kullandıgım ürünlerden oluşan limon kullanınca onlar hafif yok oluyor gibi ama sonra tekrar görünüyor.devamlı uygulasam diyorum bir zararıda olurmu diye korkuyorum.
DEVAMLI UYGULAYAN VARMI?

Limonun hem iyi hem kotu ozelligi varmis, benim guzellik uzmanin limonun bakteriyi besledigini soyledi, ayni zamandada kurutucu ozelligi varmis..

limondaki sitrik asit sivilcelere iyi gelir.limon kullanmak istemeyenler aspirinde kullanabilir mesela onda da var.söndürüyor sivilceleri.

o zman arkadaşlar gece sürüp sabah kalkınca yıkarsk sorun olmas sanırım doru mu? bu arada madem limon asitik özel. sahip içine biras ılık su katıp uygulayalım :teytey:

bende lımon kullanıyorum kıslar sıddetle tavsıye ederım cok sıvılcem oluyo benım gece yatarken lımonu suruyorum pamukla sabahta yıkıyorum sıvılceler hemen yok oluyo

X