Siz olsanız napardınız?

Benim yürüdüğüm yollarda yürümeden neden böyle yapmak zorunda kaldığımı anlayamazsınız maalesef 😞😒
Neden konu açıyorsunuz
Ne kazarası Allah aşkına ben de hiç inanmadım. Adamın durumunu bile bile belki de düzelir i htimali ile yapmış işte 🤷🏻‍♀️
Belki düzelir diye bile düşünmemiştir.kimse saf değil.herkes neyin ne olduğunu biliyor.burada tepki çekmek istemeyen hemen sallıyor yok kazayla, yok korunarak, yok beni kandırdı, yok söz verdi.basbaya koca meraklısı bir kadın var karşımızda.erkek olsun, boşta kalmayayim da diyor işte.durum bu.bari benim gibi açıksözlü olun.herkes kaçak dövüşüyor.evet ben boşta kalmak istemiyorum, hayatımda erkek olmayınca kendimi çok boşlukta hissediyorum, hatalı davranabiliyorum deyin.en azından arkasında durun.

Çok yakın bir arkadaşım çok şanslısın böyle eşin var diyor düşünün, çocuklarla ilgili evde destekçi, geliri iyi, hiçbirşeyimi eksik etmez, bizi düşünür hep. Benim çözemediğim bu adam cidden sevgisini gösteremiyor daha doğrusu söyleyemiyor mu? Tanıyan kişiler için öyle olduğu düşünülüyor. Çünkü bana karşı kötü hareketi yok, şiddet yok. Benim beklentilerim söylemesi yönünde... onu da 10 gündür yapıyor 🤷‍♀️
Tamam madem düzeldi.şahane bir erkeğe dönüştü konuyu yorumlara kapatın bari😁

Çok yakın bir arkadaşım çok şanslısın böyle eşin var diyor düşünün, çocuklarla ilgili evde destekçi, geliri iyi, hiçbirşeyimi eksik etmez, bizi düşünür hep. Benim çözemediğim bu adam cidden sevgisini gösteremiyor daha doğrusu söyleyemiyor mu? Tanıyan kişiler için öyle olduğu düşünülüyor. Çünkü bana karşı kötü hareketi yok, şiddet yok. Benim beklentilerim söylemesi yönünde... onu da 10 gündür yapıyor 🤷‍♀️
Madem mükemmel kocanız sürekli onu öveceksiniiz neden konu açtınız. Mükemmel kocanızla mükemmel evliliğinizin tadını çıkarın işte

Sizin galiba bosanma imkaniniz yok. Zaten ikinci evliligi "ortada kaldiginiz" icin yapmissiniz. O yüzden evliligi devam ettireceginizi varsayarak yaziyorum: Esinizin tedavi olmasi lazim. Bagimliliklar söz vererek birakilmaz. Madem dediginiz gibi iyi taraflari da var onlari güclendirmeye gayret etmeli. Kiziniza bagirmasina kesinlikle izin vermeyin. Etrafinda alkollu olmasina da izin vermeyin. Esiniz kendi bozuk aile ilisikisini sizin ailenizin icine kopyalamasini kesmeniz lazim, yoksa bu sizin cocuklarinizin da "normali" olucak. Dedigim gibi esiniz icin bireysel terapi ve aile terapisi. Yoksa bu bir iki ay düzelir gibi olur sonra ayni devam eder.

O zamanlar farklıydı... şu 10 gündür benim hareketlerimden anladığı için alkolü de bıraktı, olması gerektiği gibi davranıyor. Pervane oluyor etrafımda... sürekli yapma böyle diyor. Sarılıyor vs. Ama böyle yapması daha da kötüleştirdi durumu... çünkü neden 7 yıldır yapmadı yapabiliyorken, neden kaybedeceğini görünce yapmaya başladı 🤕
6 ay alkolik bir insanla evli kalıp boşanan biri olarak söylüyorum ki, alkolik biriyle evlenerek baştan çook büyük bir hata etmişsiniz zaten. Ayrıca 10 gün içmedi diye bıraktı sanıp sevinmeyin, bana psikolog demişti ki, alkolik biri hep riskli, 2 yıl içmese bile birden başlayabilir tekrar, hiçbir zaman alkol bağımlısı olmayan bir insan gibi olamaz.

En harika koca sizin kocanızmış biz olsak asla bırakmazdık yapıştırdık adama(!)
İkinci çocuk kazayla oldu-karar verdim yaptim- ben yapmadım kocam yaptı gibi bahaneler sizin bir bireyin daha hayatını harcadığınız gerçeğini değiştirmez.cocuklara yazık

Bir soz var: cocugun g.tune, kocanin sozune guven olmaz diye.. erkeklerin evlenince sunu birakcam bunu yapicam demesi yalan bajim yalan.. noluyor yani evlenince sihirli bir degnek mi geliyor😐😂
Hepsi bir yana ama
Kizina kizmasi
Bagirip cagirmasi uzucu birsey… sen ne halt ediyorsun o kizarken?

Bak cocugun iyiligi icin olur birseyler konusulur ok ama bagirio azarlamak
Neden masum yavruya🙄 bir anne olarak rahat durabiliyor musun?

hanımefendi kızınıza bağırıyormuş, kötü davranıyormuş, nasıl kötü hareketi şiddeti yok ya?

Bir soz var: cocugun g.tune, kocanin sozune guven olmaz diye.. erkeklerin evlenince sunu birakcam bunu yapicam demesi yalan bajim yalan.. noluyor yani evlenince sihirli bir degnek mi geliyor😐😂
Hepsi bir yana ama
Kizina kizmasi
Bagirip cagirmasi uzucu birsey… sen ne halt ediyorsun o kizarken?

Bak cocugun iyiligi icin olur birseyler konusulur ok ama bagirio azarlamak
Neden masum yavruya🙄 bir anne olarak rahat durabiliyor musun?

Bir de şey var çocuk olunca sigarayı bırakacağım yalanlar :KK70:

Allahim
Nasip
Etme😐😂

Vay ne kocalar varmis hakket.. daha napacak? Seni sevmiyor sarilmak bile istemiyor, daha kotusu cocuguna bagirio cagiriyo ama evet disardan iyi gozukuyor ve maddi olarak geliride iyi.. bu yuzden cok sanalisin masallah subhanallah💞

Tekrar okur musunuz rica etsem? Düzenleme yaptım 😒

Düzenleme yapmamissin ki sen, konuyu yumusatmissin.
Ilk yazdiginda cocugu bilerek yaptigini yazmistin. Babasininda annesine böyle oldugunu bastan beri biliyormussun.

Ahahaha gülesim geldi, konuyu alintilayan olunca, senin yaptigim degisiklikler kaliyor.

Alkol bağımlısı ama sarhoş olmuyor asla alkol onun için su, kola gibi bir şey olmuş. İnsan olarak mükemmel biri her kadının isteyeceği tarzda evde her işe yardım eder. Bazen o yapar yemekleri, çocuğa da bakar. Ama babasının da bu durumda olduğunu öğrendikten sonra kafam allak bullak oldu. Maalesef benim de ailem yok. Ana baba ayrı, anneyle görüşmüyoruz babam da bipolar bozukluk hastası babannemle yaşıyor. 2. Evlilik yapma konusunda evet haklı olabilirsiniz ama koca delisi olduğumdan değil sığınacak birine ihtiyacım olduğumdan yaptım. Ki 4 sene sonra açıkçası sürpriz şekilde hamile kaldım. İsteyerek değil, spiral kaydığından hamile kalmışım, düşük yapıyorsun dendi ama baktık ki düşmemiş 😒 o vesileyle doğdu 2.ci. isteyerek olmadı...
E tamam sorun yok o zaman... Sarhoş olmuyor, her işe yardım ediyor, insan olarak mükemmel fln eeeee sorun ne??

Alkol bağımlısı ama sarhoş olmuyor asla alkol onun için su, kola gibi bir şey olmuş. İnsan olarak mükemmel biri her kadının isteyeceği tarzda evde her işe yardım eder. Bazen o yapar yemekleri, çocuğa da bakar. Ama babasının da bu durumda olduğunu öğrendikten sonra kafam allak bullak oldu. Maalesef benim de ailem yok. Ana baba ayrı, anneyle görüşmüyoruz babam da bipolar bozukluk hastası babannemle yaşıyor. 2. Evlilik yapma konusunda evet haklı olabilirsiniz ama koca delisi olduğumdan değil sığınacak birine ihtiyacım olduğumdan yaptım. Ki 4 sene sonra açıkçası sürpriz şekilde hamile kaldım. İsteyerek değil, spiral kaydığından hamile kalmışım, düşük yapıyorsun dendi ama baktık ki düşmemiş 😒 o vesileyle doğdu 2.ci. isteyerek olmadı...
Niye simdi kaza diye yalan söylüyorsun. Bilerek yaptim dedin ilk yazdiginda

Söylemek istediğim herşeyi Katibin Ruhu Katibin Ruhu yazmış. Madem sığınacak yerin yok. Biraz daha bekle bakalım. Biraz para biriktirmeye çalış. Hemen boşan diyemiyorum 2 çocuk var, çaresizlik var. Allah yardımcınız olsun. Para biriktir diğer şeyleri göz ardı etmen gerek. Bırak ölene kadar içsin. Yıkılana kadar gitsin.

Merhabalar Herkese, 7 yıldır evliyim ve bu 2. Evliliğim... Eşimle aramızda 11 yaş var, kendisi alkolik ve bunu kabul etmiyor. Evlenmeden önce söz verdi bırakacağına ama bırakmadı.Evlendiğim günden beri bekar hayatı devam ediyor resmen, benimle hiçbirşey paylaşmıyor, sohbet etmiyor.Elimi asla tutmaz. Seni seviyorum demez. Gece sarılmayı bile istemiyor uyuyamıyorum diyor. Ailesiyle görüşmüyordu neden görüşmediğini dahi bilmiyordum kayınvalidem vefat edene kadar... Ve şimdi öğrendim ki babası da aynı şekilde imiş alkol ve kumar bağımlısı... Uzun zamandır üstünü kapadığım bu konular maalesef artık kapatılamaz duruma geldi. İlk evliliğimden olan kızıma bağırmaya ve kötü davranmaya başladı.Bu benim canımı yakıyor artık. Öfke problemin var dedim zorla psikiyatriye götürdüm ama doktora ben iyiyim demiş, haliyle doktorda kendinde problem görmeyen kişiye yardım edemem diyerek gönderdi. 2. Çocuğumu 4 yıl sonra kaza sonucu oldu ama kendi çocuğu olduktan sonra az da olsa değişti bazı hareketleri... Diğer kızıma çok iyiydi ama artık bağırıp çağırıyor ara sıra. Ve bu kızım ona baba diyor kendi babası arayıp sormuyor bile. 2 aydır cidden kafam çok karışık ne yapsam bilemiyorum. Kendide farkında durumun ve ne hikmetse 7 yıldır yapmayan ben gösteremiyorum diyen adam şimdi yani 10 gündür hepsini yapmaya başladı. Böyle yapması kafamı daha da karıştırdı madem yapabiliyordu neden benden sakındı hepsini... Daha önce yapamıyorum diyen adam ne oldu da yapmaya başladı birden. Alkolü de bıraktı 10 gündür içmiyor. Gözüm hep üstünde ama biliyor. Yerimde olsaydınız napardınız? Fikirlerinize ihtiyacım var, belki benim göremediğim bazı konuları görürsünüz sizler... Şimdiden teşekkürler 🥺
2. Evliliği alkolik biri ile bile bile mi yaptınız, yazıklar olsun, o kız evladınıza nasıl kıydınız , o Çocuğa bunları yaşatmaya hakkınız yok , o kadar bencil bir annesin ki 2. Evliliği yaparken zerre evladını düşünmeden bir alkolikle evleniyorsun, acilen o çocuğu o evden uzaklaştır Allah için 🤬

O zamanlar farklıydı... şu 10 gündür benim hareketlerimden anladığı için alkolü de bıraktı, olması gerektiği gibi davranıyor. Pervane oluyor etrafımda... sürekli yapma böyle diyor. Sarılıyor vs. Ama böyle yapması daha da kötüleştirdi durumu... çünkü neden 7 yıldır yapmadı yapabiliyorken, neden kaybedeceğini görünce yapmaya başladı 🤕
Senin gibi annelere yazıklar olsun, o kız evladı ne olacak ha , burda önemli olan adamın peşinde pervane olması mi , o çocuğun psikolojisi ne olacak !!!

X