Sizce bu çocukla iletişimi kesmeli mi?

pembepepe08

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2018
3.247
4.210
Konuyu anlayamadınız galiba. Karakter olarak yavşak bir tip geldi bana. Grubun içinde ben de olduğum için dolayısıyla bu durum beni de ilgilendiriyor.
Siz beni anlamadınız galiba size göre nasıl davranırsa ona göre hareket edersiniz size aynı hareketi yaparsa tersler görüşmezsiniz bu kdar basit.Bana nasıl davrandığı ilgilendirir beni diyorum.

lilay5

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2020
989
1.411
arkadaş olarak görüyorsam ve benimle o tarz bir iletişime girmediyse çokta umrumda olmazdı açıkçası
ama yukarıdaki yoruma çok güldüm, grup içinde sona kalmışsam da üzülürdüm bir miktar :-)

Chickennova

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2016
5.273
8.663
Mesafenizi koyarsınız.
Hal hatır sorma vs mesajı kesersiniz.
Ama arkadaşlığı bitirecek bı durum yok şu an.
Uzaktan mirket gibi izlemek gerek bakalım daha o olmazsa o kim... O sıra kime gelecek.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 149 gün geçti.

Peynirdelisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2013
3.692
5.826
Kızlar aklıma bir şey takıldı. Üniversitede okuyorum. Pandemiden önce kampüste büyük bir arkadaş grubu edinmiştim. Aralarında kız da var erkek de. Kısa bir süre içinde samimiyetimiz ilerlemişti. Aralarından bir erkek arkadaşımız bir kız arkadaşımızla sevgili olmuştu. Neyse sonra ayrıldılar. Bu çocuk bir süre sonra grubumuzdan başka bir kıza açılmış. O kız da onu kabul etmemiş, diğer kız arkadaşımızın eski sevgilisi olduğu için falan. Neyse sonra pandemi girdi araya. Pandemide de başka bir kız arkadaşımıza açılmış. Bana çok itici geldi bu durum. Yani o olmazsa o, o olmazsa o diye mi bakıyor acaba? Ben de o çocuğa arkadaşım dostum diye bakıyordum, mesaj falan da atıyordum. Özellikle bu son hareketi bana hiç güven vermedi. Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce bu çocukla arkadaşlık ilişkisi kesilmeli mi?
Kesersen komik duruma düşetsin
Herkese acıldı Bi bana acılmadı küstüm🤭

Pamukpamuk44

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2021
134
29
37
Aşk hayatı sizi ilgilendirmez.dostluk ayrı boyut.sadece sevilmek istiyor bu da çok doğal.o yaşlarda zaten ciddi bir ilişki olmaz