Sizce eşimi inceden inceden kışkırtıyorlar mı?

sessizprenses98

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2021
111
70
25
Bu meseleden daha oncesi de var da anlatmak uzun sürer. Ben bazı sağlık sorunlarından dolayı sağlık sorunumun tekrarlamasinda eşimin ailesinin de bir miktar payı var onların evine gitmiyorum. Ama eşim normal ailesiyle ilgileniyor. Geçende kayinvalidem durumu bildiği halde benim onları istemediğimi sormuş bizi mi istemiyor diye ve beni çağırdığını söylemiş. Bu akşam da görümcem geçende beni sabah erken kalktığım görüp kahve içmeye cagiracaktim ama gelmez diye çağırmadım demiş? Sürekli ne yaptıklarını söylemlerinin ne anlamı var? Bana göre eşimin gözüne girmekten başka bir şey değil. Eşim de diyor ki seni çok seviyorlar ölüyorlar. Bence beni sevseler sagligimla oynamazlardi.

Bu meseleden daha oncesi de var da anlatmak uzun sürer. Ben bazı sağlık sorunlarından dolayı sağlık sorunumun tekrarlamasinda eşimin ailesinin de bir miktar payı var onların evine gitmiyorum. Ama eşim normal ailesiyle ilgileniyor. Geçende kayinvalidem durumu bildiği halde benim onları istemediğimi sormuş bizi mi istemiyor diye ve beni çağırdığını söylemiş. Bu akşam da görümcem geçende beni sabah erken kalktığım görüp kahve içmeye cagiracaktim ama gelmez diye çağırmadım demiş? Sürekli ne yaptıklarını söylemlerinin ne anlamı var? Bana göre eşimin gözüne girmekten başka bir şey değil. Eşim de diyor ki seni çok seviyorlar ölüyorlar. Bence beni sevseler sagligimla oynamazlardi.
Ben olsam yerinizde eşime " ailenle arama girmeni istemiyorum, ne benden onlara laf götür, ne de onlardan bana getir. Bizi bize bırak" derdim. Evli olduğunuza göre bazı sorumlulukları almış bı bireysiniz. Hem eşiniz de bu duruma saygı duyar yani umarım.. bence hiç umursamayin, madem bı karar vermiş ve uzak durmussunuz, onların ne dedigiyle hiç ilgilenmeyin

Eşin surekli onlarin seninle bi problemi yok onlar seni cok seviyorlar sen onlari sevmiyorsun demek istiyor.Esinin aileside bak biz ona yaklasmaya calisiyoruz ama o bizi sevmiyo uzak duruyo bizden demek iseniyo heralde

Eşinizi kışkırtıyorlar ona iyi görünmeye çalışıyorlar. Valla ben de böyle şeyler yaşadım asla taviz vermediğim için evliliğimin ilk yıllarında çok kısa zaman yaşadım, bir ara laflar gelmeye başlamıştı çocuk olduğunda. dedim ki hiç durmam boşanıyoruz, taviz vermedim o cümleyi kurduktan sonra eşim yalvar yakar tuttu beni ailesiylşe de konuştu bir daha kimse bana karşı en ufak bir söylemde bulunmadı. Benim ekonomik özgürlüğüm vardı durmazdım da bira zdominantım. blöf değildi yaptığım. Geç evlendiö yöneticiydim işi bıraktım çocuğum için. Ben bunu yapıyorsam bana kimse laf söyleyemez söyletmedimde. Ben size de aynı şeyi yapın demiyorum gerçekten gidebilecekseniz yapın bakın nasıl hepsi süt dökmüş kedi oluyorlar.

4 mart 2022 de açtığınız ve forum kurallarına aykırı olduğu için kapatılan konunuz.

Merhaba.. Bu yaz yengem doğum yapacaktı ve bir gün eve sabun getirdi al bunu kullan sonuna kadar bitir. Doğumu kolay olsun diyeymis. Bir müddet kenarda durdu. Kullanmadigim için şakayla karışık tersler gibi kullanmamı söyledi bir daha. Ondan sonra annemler kullanmaya başladı bende birkaç kez banyoda gördüğüm için ellerimi yıkarken kullandım. Nikahimdan önceydi sanırsam. Daha sonra eşimle nikahlandik başlarda daha iyiydik sonraya doğru düğün hazırlıklarımi zor yaptım sağlık sorunlarından ve tartışmalarimizdan. Düğünden sonra da sağlık sorunlarıyla uğraştım uzun süre hala da ara sıra aksilikler buluyor. Öyle mi denk geldi yoksa bağlantısı var mı diye aklımı kurcaliyordu bazen. Sonra önceki akşam abim dükkan kasasında alumin folyoya sarılmış demir para buldu. Yengem onu bulduktan sonra midesi kotulesmis. Ardından benim olabilir demis. Sonra hayır benim değil demiş. Sonra onun olduğunu itiraf etmiş. Hıdırellez de biz karınca yuvasından toprak toplayıp demir para ile para cüzdanımizda tutunca parasız kalmadım hiç demiş. İyice güvenim sarsıldı siz ne düşünüyorsunuz?

Sağlık sorunlarınızın sebebini kapatılan konunuza dayandırıyorsunuz sanırım. Ancak uygunsuz içerik olduğu için üzerine konuşmamız uygun olmaz. Şayet bu yönde bir şüpheniz ve inancınız varsa dualarınızı okuyup geçebilirsiniz.

Her şeyi farklı bir yöne çekmek ve aklınızda kurmak sağlıklı bir düşünce tarzı değil.

Gelelim tekrar eden sağlık sorununuza. Tekrarlayan vajinal enfeksiyon la eşinizin ailesinin ne alakası var ?

Eski konularınız

https://www.kadinlarkulubu.com/search/20427225/

Son düzenleme:
4 mart 2022 de açtığınız ve forum kurallarına aykırı olduğu için kapatılan konunuz.

Sağlık sorunlarınızın sebebini kapatılan konunuza dayandırıyorsunuz sanırım. Ancak uygunsuz içerik olduğu için üzerine konuşmamız uygun olmaz. Şayet bu yönde bir şüpheniz ve inancınız varsa dualarınızı okuyup geçebilirsiniz.

Her şeyi farklı bir yöne çekmek ve aklınızda kurmak sağlıklı bir düşünce tarzı değil.

Gelelim tekrar eden sağlık sorununuza. Tekrarlayan vajinal enfeksiyon la eşinizin ailesinin ne alakası var ?

Eski konularınız

https://www.kadinlarkulubu.com/search/20427225/
Alakası yok. Her konu birbirine bağlantılı olmak zorunda değil. Her gun çeşitli şeyler yaşıyoruz. Yorum yapan herkes ne sorduğumu anlamis. Sağlıklı düşünce olup olmadığini söylemek size kalmadi. Saygılar..

Alakası yok. Her konu birbirine bağlantılı olmak zorunda değil. Her gun çeşitli şeyler yaşıyoruz. Yorum yapan herkes ne sorduğumu anlamis. Sağlıklı düşünce olup olmadığini söylemek size kalmadi. Saygılar..

Ben bazı sağlık sorunlarından dolayı sağlık sorunumun tekrarlamasinda eşimin ailesinin de bir miktar payı var onların evine gitmiyorum.

Bende 2 durum arasında bağlantı kuramadığım için size sordum zaten.

Bu akşam mi geçen sabah mi
? Ne dediğin anlaşılmıyor

X