Sizce evliligime devam etmelimiyim dusuncelerinizi merak ediyorum

E yuva kavramını yanlış öğreniyor olmasinlar? Kadının esir erkegin egemen olmasi gibi mesela.
Berbat bir eş belki ama mükemmel baba. Onlara karşı onların yanında asla öyle değiliz hiç öyle anlamalarına mahal verecek harekette bulunmadık inşallah doğru yapıyorumdur

bide çocuk olmadanda böylemiydi o zamanlarda nasıl dayandınız ayrılmayı düşündünüz mü
Yo öyle değildi hatta çocuklar varken bile öyle değildi daha güzeldi herşey. Aslında böyle olmasının tek sebebi doğuya taşınmış olmamız İstanbulda yaşıyorduk çiçek gibi hayatımız vardı 2 3 yıldır kaynvalidemlern yanına geldik. Onları gördükçe havalandı annem babam fln. Öyle de devam ediyor maalesef.

Sizce bana bagirip cagirip sonra gunlerce bulundugum odaya bile girmemesi normalmi.benim bitirmeyi dusunmeme sebeb olan sey en cok da bu.hayatim omrum bosa geciyor gibi bir eziyet olarak goruyorum bunu.bende hicbisey yapmiyorum cunku suclusu ben degilim.
Çok normal. Ne giyeceğine karar veren o; ona karşı çıkınca esip gürleyen, buna izin vermeyen o. Öyle kafana göre odaya kapanmanı hoşgörür mü? Hiç gelemez öyle kadın triplerine.

Usenmiyorum da nerden baslicagmi bilmiyorum.gidicem memlete ev tutucam sonra tekrar gelip ev mi tasicam?sonrada bosanma isinimi gerceklestircez

Usenmiyorum da nerden baslicagmi bilmiyorum.gidicem memlete ev tutucam sonra tekrar gelip ev mi tasicam?sonrada bosanma isinimi gerceklestircez
Anlasmaliya razı et boşan git en temizi. Hicbisey gelmiosa elinden en kotu ihtimal tshirtle etekle cik disari bi iki tokat ye rapor al uzaklastir evden ac davayi.

Merhaba sevgili hanimlar.ben 5 yillik evliyim 35 yasindayim cocuk yok.esimle cok uzun yillar sevgililik donemi yasadik birlikte cok sey paylastik.kendisi oldukca muhafazakar namazinda orucunda bir insandir.sevgiliyken yasadigim sorunlar evlilgimdede tabiki devam etmekte.maddeler halinde siralayacak olursam.1.kiyafetime cok karisiyor yazin kisakollu giyemiyorum pantolonuma karisiyir yani soyle soyleyim sizlere tesetturlu gibi giyiniyorum asla kisa kollu pantolon giydirmiyor bu yillardir boyleydi ben bastan tavizi vermistim olgunlasamadigim zamanlardan..2.karakter olarak sert ofkeli ben eger bir konuya itiraz edersem bagirip cagiran biri asla kibarca konusup konuyu kapatamaz.3.yasadigim yerde hickimsem yok ailem baska sehirde onun ailesiylede anlasamiyoruz yani cok yanliz hissediyorum kendimi.4.bizim maddi problemlerimiz olmasina ragmen annesine ara ara maddi yardimlarda bulunuyor cesitli yollardan fakat normalde ben buna birsey demem ama annesi malesef bizim evliligimize hicbir katkisi olmadi bunuda gectim cok kotuledi beni esime.evliligimiz gecmiste cok sarsilmisti onun cikardigi problemlerden dolayi ve bizim nasil oldugmuz asla umrunda degil oglunuda isi duserse arar normalde aramaz sormaz cagirmaz.saydigim sebeblerden oturu ayda 1 kavga ederiz 3 4 gun hic konusmayiz.bence cok sık kavga ediyoruz.ben artik dayanamamaya basladim asiri derecede mutsuzum sizce ayrilmanin vakti geldimi.tesekkur ederim simdiden yorumlarinizi merakla bekliyorum
Herkes gibi terapist dicem ama senin eşin gitmez bence

Berbat bir eş belki ama mükemmel baba. Onlara karşı onların yanında asla öyle değiliz hiç öyle anlamalarına mahal verecek harekette bulunmadık inşallah doğru yapıyorumdur

Iyi bir baba once cocuklarinin annesini mutlu eden babadir cunku cocuklar annelerinin mutlulugundan besleniyorlar.

O zaman kadına neden yanlış yorumda bulunuyorsunuz? Bu sebepler evliliği bitirmek için yeterli değil demişsiniz öncesinde. Çocuğunuz olmasa 1 dk durmam diyorsunuz şimdi.
Ben yandım madem başkası da mutlu olmasın der gibi.
Benim hayatım tamamen bu insanla birebir aynı değil asla benziyor dedim sadece. Yaşamadığım şey kalmadı bu evlilikte

Muhafazakar ile dindar kelimesini ayırt etmek gerekiyor işte.
Muhafazakar kendine hiç bir şey katamamış, olduğu yerde sayan kişilerdir. Dini bakış açısı ile ilgili olan bir durum olduğunu düşünmüyorum.
Dinle asla ilgisi olmadığı halde kızının, eşinin kıyafetine karışan bir sürü sözüm ona çağdaş muhafazakar tanıyorum.
Boşanma meselesine gelince, siz en iyi kararı verirsiniz. Eğer çekilemediğini düşünüyorsanız yaş gençken ayrılıp yeni bir hayat kurmak daha akıllıca.

Merhaba sevgili hanimlar.ben 5 yillik evliyim 35 yasindayim cocuk yok.esimle cok uzun yillar sevgililik donemi yasadik birlikte cok sey paylastik.kendisi oldukca muhafazakar namazinda orucunda bir insandir.sevgiliyken yasadigim sorunlar evlilgimdede tabiki devam etmekte.maddeler halinde siralayacak olursam.1.kiyafetime cok karisiyor yazin kisakollu giyemiyorum pantolonuma karisiyir yani soyle soyleyim sizlere tesetturlu gibi giyiniyorum asla kisa kollu pantolon giydirmiyor bu yillardir boyleydi ben bastan tavizi vermistim olgunlasamadigim zamanlardan..2.karakter olarak sert ofkeli ben eger bir konuya itiraz edersem bagirip cagiran biri asla kibarca konusup konuyu kapatamaz.3.yasadigim yerde hickimsem yok ailem baska sehirde onun ailesiylede anlasamiyoruz yani cok yanliz hissediyorum kendimi.4.bizim maddi problemlerimiz olmasina ragmen annesine ara ara maddi yardimlarda bulunuyor cesitli yollardan fakat normalde ben buna birsey demem ama annesi malesef bizim evliligimize hicbir katkisi olmadi bunuda gectim cok kotuledi beni esime.evliligimiz gecmiste cok sarsilmisti onun cikardigi problemlerden dolayi ve bizim nasil oldugmuz asla umrunda degil oglunuda isi duserse arar normalde aramaz sormaz cagirmaz.saydigim sebeblerden oturu ayda 1 kavga ederiz 3 4 gun hic konusmayiz.bence cok sık kavga ediyoruz.ben artik dayanamamaya basladim asiri derecede mutsuzum sizce ayrilmanin vakti geldimi.tesekkur ederim simdiden yorumlarinizi merakla bekliyorum
Geç bile kalmışsın

Cocuk da yokken ne de güzel olur boşanıp hayatına devam etmek..Hala düsünüyor olman bile sacma..

X