Sizce evliligime devam etmelimiyim dusuncelerinizi merak ediyorum

Konu sahibi şunu merak ediyorum başlarda size kıyafet konusunda baskı yaptığında hiç tepki verdiniz mi veya karşı geldiniz mi direndiniz mi direk kabul mu ettiniz onun tepkisi ne oldu belki tavır koysaydınız sizi kaybedeceğini anlayınca geri adım atardı

eşiniz muhafazakar olsa 5 yıl sevgili olmazdı. Neyde konu bu değil. Eşiniz kıskanç biri , ailesi de toksik aile. Karar sizin . Bir insanın sevgililikte ki kötü huyları evlenince x2 oluyor.

Konu sahibi şunu merak ediyorum başlarda size kıyafet konusunda baskı yaptığında hiç tepki verdiniz mi veya karşı geldiniz mi direndiniz mi direk kabul mu ettiniz onun tepkisi ne oldu belki tavır koysaydınız sizi kaybedeceğini anlayınca geri adım atardı
Bir anda olmadi.yildan yila isledi yavas yavas bir anda bunu istese tabiki ayrilirdim.hadi 5 yilim cop olmasin hadi 6 7 derken farkina varamadim iste olayin

Muhafazakar erkek eşinin giyimine karışmaz,eşiniz muhafazakar değil,muhtemelen dışarıda açık giyinenlere bakıp evdekini kapatmaya çalışan hödüğün biri. Bu da boşanmak için yeterli,sonraki maddeleri okumadım bile

X