Sizce sınıf arkadaşım benden hoşlanıyormu?

medinegirginer23

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2023
57
13
23
Diğer kızlara çok ters davranıyor ama bana nedense hep nazik davranıyor. Mesela geçen gün gülerek seni bir kaç gündür görmüyorum çok özledim demişti ve bunun gibi bir sürü şey.. derste sürekli izliyor ben bakınca da gülerek kafasını çeviriyor. Diğer kızlarla sohbet ederken de konuyu bir şekilde bana getirip benim iyi biri olduğumu, sevdiğini vs dile getiriyor çevremdekiler benden etkilendiğini söylüyor ama nedense ona sürekli kötü davranıyorum o iyi davrandıkça ben daha kötü davranıyorum sizce bu çocuk benden hoşlanıyor mu?

Sana karşı bir şeyler hissediyor tabi ne yoğunluk ta bilemeyiz. Ama diğer kızlara ters davranması red flag. Duygu hissetmediği kızlara ters davranmak zorunda değil.

Diğer kızlara çok ters davranıyor ama bana nedense hep nazik davranıyor. Mesela geçen gün gülerek seni bir kaç gündür görmüyorum çok özledim demişti ve bunun gibi bir sürü şey.. derste sürekli izliyor ben bakınca da gülerek kafasını çeviriyor. Diğer kızlarla sohbet ederken de konuyu bir şekilde bana getirip benim iyi biri olduğumu, sevdiğini vs dile getiriyor çevremdekiler benden etkilendiğini söylüyor ama nedense ona sürekli kötü davranıyorum o iyi davrandıkça ben daha kötü davranıyorum sizce bu çocuk benden hoşlanıyor mu?
Kafasına silgi de atıyor musun?

Kızlara düzenli olarak ters davranan erkeklerden nefret ederim. Sanki anaokulu çocuğu oldu olacak kızların saçını da çeksin tam olsun. Durduk yere bir insana seni özledim denilmez büyük ihtimal hoşlanıyordur.

18 yaşındayım ters davranmamın sebebi de biraz soğuk biriyim genel olarak herkese ters davranıyorum
Soğuk insanlar diğer insanlara ters davranmazlar, sorunlu insanlar diğer insanlara ters davranırlar. Ve genelde bu tipler zamanla dışlanırlar. Ergenliğin göbeğindesin anlıyorum ama tersliğiyle de övünmez insan.

Soğuk insanlar diğer insanlara ters davranmazlar, sorunlu insanlar diğer insanlara ters davranırlar. Ve genelde bu tipler zamanla dışlanırlar. Ergenliğin göbeğindesin anlıyorum ama tersliğiyle de övünmez insan.
Övünmedim olanı söyledim ayrıca tersten kastım soğuk davranmamdı zaten önüme geleni terslemiyorum merak etmeyin

Kaçıncı siniftasiniz

X