Size art niyet var mı??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Höööfff içim şişti okurken adam 7aydır iyi dayanmış kusura bakmayın çekilecek gibi değilsiniz yapacağı yoksa da yapar bu baskıyla

Mırıc
Sevgilin yakışıklıymış sen de güzelsindir mutlaka. Bırak o seni kıskansın. Adamın yapası yoksa da kafasına sokuyosun. Yapacak olan her türlü yapar. Kıskançlık yaptığınız şeylerde somut bişey göremedim. Samimi konuşuyomuş, konuşabilir. Kur mu yapıyo, hayır. Bu şekilde sadece kendini mutsuz ediyosun. İlişkinin tadını çıkar. Sorun çıkarmayı bırak. Kendin için.

Cocuk gibisiniz cekilmezsiniz ozguven yerlerde guvenledigin adamla birlikte olma yani fitnes egitmeni ne bekliyorsun tabiki etrafinda guZel ve ona asilan kizlar olacak ozaman boyle biriyle birlikte olmayin yani kendizi okadar ezik bir duruma sokmussunuzki adam cok hakli fesat ve coxukca davranislar elini tutmaya calisma askim demeler dogal olun ya dogal ve ozguvenli olsaniz zaten adam baskasina bakmaz duzgun biriyse ama bence coktan sogumustur bu davranislardan dolayi

İlişkideki tavrınız çok çok yanlış. Ne yaşamış olursanız olun onları arkanızda bırakın artık. Öncelikle kendinize güveniniz olsun. Karşı tarafa güveniniz yok belli ki, bari kendinize güvenin bunu da Ona belli edin. Her hareketten bir paye çıkarmak, bu kadar kontrolcü olmak çekilir gibi değil karşı taraf için. Size fazla dayanamaz bu şekilde.
Adama devamlı çok yakışıklısın herkesin gözü sende imajı vermek o kızlar çok güzel ondan böyle vs laflar etmek kendinizi küçük düşünüyorsunuz bence.
Yerinde olsam onun salonundan ayrılırdım, ilişkimi bu kadar mıç mıç yaşamak yerine herkesin kendi alanlarının korunduğu bir ilişki haline getirirdim.

Erkek arkadaşın girdiğiniz ortamlarda seni kıskanmıyor da sana ne oluyor... 31 yaş için anlattıkların çok fazla böyle etraftaki kızları tehlike olarak görmen falan. Eskiden yaşadıkların çok iz bırakmış sendr. Kendini telkin et ve eziklikten kurtul. İşe yaramıyorsa destek almalısın. Hiçbir erkeği fanusa koyup saklayamazsın

Biraz sıkıntılı erkek arkadaşınız. Hem ne demek üye ile ilişki yasak? Başka bir salona gidin madem sizde

Evlat olsan cekilmezsin adam iyi hala seninle berabermis yapma bacım. Adamın egosunu şişirme kendini de ezik duruma düşürme

Gerçekten yanlış yoldasınız.Adam arkadaşlarının içine sokmuş,ailesiyle tanistirmis sizin halen takıldığınız şeylere bakın.Bir insana ya güvenirsiniz ya da güvenmezsiniz.Guvenmiyorsaniz herkes yoluna gider.Erkek arkadaşınızın bir açığı olsa sizi o merkeze götürür müydü?Üstelik bunu sizin sağlığınız için kendi istemiş.Hayatina o kızlardan birini almak isteseydi onlardan biriyle olurdu sizinle değil.7 bin takipçisi varmış.Salona onlarca güzel kız geliyormuş.Heyecan peşinde olsaydi her gün biriyle takılırdı.Ne bir ilişkinin sorumluluğu altına girerdi ne de sizin sebepsiz kaprislerinizi çekerdi.Fazla naz aşık usandırır bu sözü daha önce hiç duymadınız mı?Bütün bu çocukça kiskancliklariniza rağmen alttan alabiliyorsa o adam sizi gerçekten seviyor olmalı.Ne kendinizi üzün ne de sevgilinizi.

Aa benim fitness hocası sevgilim vardı. Gözümün önünde kızlarla vıcık vıcık konuşuyordu. Ben rest çektim. "İlişkimizi alenen yaşarız" diye. "Üye ile ilişki yaşadığım için atarlar beni" dedi. Beraber çekilmiş fotomuzu müdüriyete gösterdim. Çocuktan ayrıldım. Kaypak erkekten nefret ederim. Spor salonuna bir daha gitmedim. Çocuk bir kaç ay sonra mesaj attı. Cevap yazmadım. Sonrasında o spor kulübünden ayrılmıs ya da atılmış bilmiyorum.
Zaten ne yaş, ne fizik, ne karakter, ne hayat olarak benzemiyorduk. İşte duygusal boşluktan gereksiz yaşadığım bir ilişki oldu.

Teşekkür ederim. Gerçekten haklısınız. Sırf ben üzüldüm diye yaptığım şeyin çocukca olmasına rağmen geldi bugün haftaya seni tekrar götürcem elele gircez içeri dedi. Ben yaptığın davranışa sinirlendim yoksa hiçkimse hiçbişey senden önemli değil dedi. Çok utandım açıkcası hepiniz haklısınız. Bundan sonra böyle saçma sapan şeyler için yıpratmıycam ilişkimi.

özellikle yaşınıza takıldım yanlış anlamayın. bu yaşta insanların bu şekilde birbirlerini gereksiz kıskanmaları bana çok itici geliyor. bir insan zaten sizin yanınızda olmak istiyorsa olur, istemiyorsa zincirle bağlasanız tutamazsınız. sürekli kıskançlık olan bir ilişkinin bir adım sağlıklı ilerlediğini hiç görmedim. herkese "bakın bu benim sevgilim" diye göstermeden de gayet normal ilerleyebilir ilişkiniz, güvenmiyorsanız ve ya şüphe duyuyorsanız da zaten bitirin gitsin

Şu cümleyi erkek arkadaşıma kurduktan sonra eğer ayrılmazsa zeka seviyesinden şüphe duyarım. Üzgünüm ama sizinle yaşamak çok zor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…