Size art niyet var mı??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eleştirilerini bile kibarca ve anlayışlı yapan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Ama bazılarınız ne kadar acımasız gerçekten çok şaşıyorum. Neyse yine de herkese vakit ayırdığı için teşekkür ederim.

Aslında salona girer girmez elini tutmaya çalışmakla o kızların gözünde bayaa kezban moduna sokmuşsunuz kendinizi.
Buldumcuk tipler herkese itici gelir. Arkasına sahiplidir yazın herkes rahatlasın.
Bu ilişki bittiğinde hem sevgilinizi kaybetmiş olacaksınız hemde insanların gözünde çizdiğiniz berbat ötesi imajla hayatınıza devam edeceksiniz.

keşke terapi alıp toparlanmadan ilişkiye başlamasaymışsınız.
bu derece kıskanç biri ile olmak - ne travması olursa olsun - çok zor ve her anlayış bir gün biter.

diğer kızların samimi tavırlarından kastınız ne ? ölçünüzü anlamak için soruyorum ama lütfen samimiyetle cevap verin.

Şu cümleler linç yiyeceğini düşünen birinin cümleleri gibi değil bence. Ayrılmayı bile düşünmüşsünüz.
Konuda da sizin yaşadıklarınız değil sevgilinizin çocukluk travmaları yazıyor. Sanki onu haksız bulacağımızdan eminmişsiniz de adamı çok da gömmeyelim diye araya travmasını sıkıştırmışsınız gibi olmuş.

Yaşadıklarınız üzücü elbette ama sevgilinize davranışlarınızı haklı çıkarmıyor yine de.
Durum bu kadar vahimse önce bir uzman yardımı alıp sonra yeni bir ilişkiye başlasaydınız keşke.

Tam olarak merkeze girer girmez yapmadım aslında. Arabadan indik zaten merkezin önündeydik hemen. Kapıdan girerken de koluna girdim. Normalde de zaten ya koluna girerim ya elini omzuma atar. Ama benim huyumu bildiği için inadına yaptığımı düşündü.

Yine yorum beğendiremedik

Yorumlarım beğenilmeyince çok üzülüyorum ben, psikolojim bozuluyor. Konu sahipleri hiç yorumcularla empati yapmıyor. Hep bi eleştiri hep bi beğenmeme

Yani tam olarak nasıl anlatayım bilemedim ama bana işlem yaptırıp çıktığını söylüyor hep ama belli ki muhabbet ediyorlar ben ona kızdım bana söylememesine. Çünkü kızla senli benli konuşuyorlar. Kız bak saçlarımı kestirdim ben de falan dedi. Tamam bunlar normal şeyler tabii ki ama bana sohbet muhabbet ettiklerini söylememişti. Hatta ben aşkım deyince kız bana bayağa şaşırarak baktı. Aslında ondan sonra ben iyice sinir oldum.

Yine yorum beğendiremedik

Yorumlarım beğenilmeyince çok üzülüyorum ben, psikolojim bozuluyor. Konu sahipleri hiç yorumcularla empati yapmıyor. Hep bi eleştiri hep bi beğenmeme
:) Yok beğenmemek değil ya vallahi siz de beni anlayın insan üzülüyor bazı yorumlara gerçekten. Ben zaten kendimi çok ifade edebilen biri değilim.

:) Yok beğenmemek değil ya vallahi siz de beni anlayın insan üzülüyor bazı yorumlara gerçekten. Ben zaten kendimi çok ifade edebilen biri değilim.
Şaka yapıyorum yav

Bu kadar hassas olmayın. Dandirik bi internet sitesi burası. Aklımıza eseni yazıyoruz sonra kapatıp çıkıp normal hayatımıza dönüyoruz.

işlem yaptırırken konuşuyorlardır tabi ki, insan sosyal bir varlık çünkü.
kızla senli benli konuşmasında da bir sakınca yok.
kız sizin kendinizi belli etme çabanıza bakmıştır bence, yazılarınızdan o havayı ben bile aldım.
bu kadar takıntı iyi değil, çok sağlıksız bir durum içindesiniz. gayet sıradan şeyleri sanki adamı yatakta basmış gibi anlatıyorsunuz.
kendinizi şifalandırmanız lazım.
yoksa bu olmazsa başkası, o olmazsa diğeri derken her ilişkide daha da kötü duruma düşersiniz.

Söyleyecek çok cümlem var ama yorumları okumadım, benim yerime yazanlar olmuştur. Psikolojik destek al ya düzel ya düş adamın yakasından bunları yapan bir erkek olsa hayvan damgası yemişti çoktan

sizin de haklı olduğunuz yerler vardır belki , ilişkinizi bilemem. ama yazdığınız kadarıyla siz aşırı şekilde kısıtlayan,kıskanan tarafsınız. açık yazmak gerekirse gittiğiniz yerler onun çevresi , hayatı orda geçmiş ve orda geçecek. sizinle heryerde mıç mıç görünmek istememesi normal . cool ve seviyeli durmak istiyor olabilir. sizin her istediğinizi yapmak zorunda değil. çocuk gibi eline koluna yapışmalar falan bilemedim. ayrıca sizin istediğiniz profili çizse bile ayrılık durumunda olacakları da hesap edin. çevresine karşı mahçup olmak istemez. ve adam bu , neden değiştirmeye çalışıyorsunuz ki ? zaten değişmeyecek , kavga ettiğinizle kalacaksınız. bu şekilde kabul etmiyorsanız ayrılın . psikolojim normal değil demişsiniz , kusura bakmayın da kimse sizin sorunlarınızı çekmek zorunda değil.

Sizin kadar olmasa da bende eşimi birçok konuda kıskançlıkla bunaltıyordum. Bununla ilgili psikologdan terapi aldım. Şimdi ilişkimiz daha sağlıklı... Sizde daha önce yaşadığınız travmalarınız için terapi alabilirsiniz. Aksi takdirde sevgiliniz sizden soğuyabilir.

İşe yarıyor gerçekten terapi di mi? Ben de durumumu toparlayayım en kısa zamanda tekrar başlayacağım teşekkür ederim.

Evet haklısınız daha çok farkına vardım şu an zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…