Size ihtiyacım var 😔

Evet.. Ama çok iradeli değilim maalesef 2 Gün çalışıyorum sonra 3 gün yok derken tekrar tekrar sürekli ders çalışma çabası veriyorum hayatım gidiyor bi taraftan 25 yaşındayım atancam derdiyle bu sefer de kaçırdığım diğer şeyler için pişman olmak istemiyorum
Evlenmeden ya da en azından nişanlıyken bi şeyler olsun istiyorum Allah yardımcımız olsun inşallah
Ben de sizin gibiyim 2 gün motiveyim 3. Hevesim kalmıyor 2 aydır derse başlayamadım zor sınav farkındayım ama savaşmak lazım . Hiçbir şeyi kaçırmazsın emin ol herşey zamanında güzel ben bilinçsiz evlendim üstene de 2 çocuk çok büyük sorumluluk aldım ama benim ablam 32 yaşında halâ evlilik düşünmüyor valla evlenmek pekte sanıldığı kadar kolay değil. Önce KPSS veyahut kendini garantiye al sonra evlen🥰🙏🏻

Lohusa iken finallere girebilen biri her seyi başarır bence...kpss yi çalış ilk sene olmasa obur sene olur
Evet ilk bölümü büyük kızıma hamileyken 2. Bölümü küçük kızımla lohusayken bitirdim inşallah bunu da yapabilirim çalışmadan bilemem kazanıp kazanamayacağımı ☺️Şansımı zorlayacağım 🙏🏻Yorumunuz için teşekkür ederim 🥰

Evet ilk bölümü büyük kızıma hamileyken 2. Bölümü küçük kızımla lohusayken bitirdim inşallah bunu da yapabilirim çalışmadan bilemem kazanıp kazanamayacağımı ☺Şansımı zorlayacağım 🙏🏻Yorumunuz için teşekkür ederim 🥰

Yaparsın bence endişelenmeyi bırak sende o potansiyel var...

Çovuklardan ve ilgisiz eş yüzünden 2020 de ki sınavı kazanman zor olabilir ancak şimdiden ufak ufak başlasan 2022 de çok rahat edersin. Çocuklarda büyümüş olur.

10 günlük lohusa iken finallere giren 2 çocukla sınava da çalışır. Hiç de işe yaramaz değilsiniz aksine gayet azimli buldum sizi. Allah zihin açıklığı versin. Çalışın kazanın inşallah

10 günlük lohusa iken finallere giren 2 çocukla sınava da çalışır. Hiç de işe yaramaz değilsiniz aksine gayet azimli buldum sizi. Allah zihin açıklığı versin. Çalışın kazanın inşallah
Bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim çalışıp çabalayacağım inşallah olur 🙏🏻🥰

X