Sizin de kocanız sorumsuz mu?

madem sizde boşanmak bahsettiniz bende ona göre yazayım.
bu adamdan cacık olmaz.
ne sorumluluk biliyor ne de evde 2,80 yatmaktan rahatsızlık duyuyor.
o keyfinin siz hayatta kalmanın derdindesiniz.
ne kadar yürür ki bu şekilde..

oyun sitesinin moderatörü olmuş, herhalde ona göre başarı bu, banada pek değişecek bi tipmiş gibi gelmedi:çok üzgünüm:

ben çok sabrettim çok dayandım fazlasıyla hep dedim sonradan pişman olmayayım dedim kan kusup kızılcık şerbeti içtim dedim yıllardır. ama artık bi yerden patlak veriyo.. hep benden gitti yaşım daha 24 yüzümde mutsuzluğun vermiş olduğu bi yaşlılık var inanın ben elimden gelen herşeyi yaptım biterse hiç üzülmeyeceğim pişmalığım olmayacak

canım işin gücün var, çocugun yok, boşansam üzülmem diyosun, eşinde işine gelirse diyor, seni ayrılmaktan alıkoyan bişey olmalı

Sorumsuz ve bencil insandan hayır gelmez.işine gelirse diyerek nesine güveniyor bu adam evine ekmek bile getiremeyen bir erkek evinin sorumluluğunu taşımayan bir erkek erkek midir kocamıdır....çocuk olmamasıda iyi bir açıdan böyle sorumsuz adamlar ne çocuğu ne evi ne de evin hanımını hakedemez.çocuk da onun sorumsuzluklarından nasibini alır senin hayatını hiçe saydığı gibi çocuğunun hayatınıda hiçe sayar sırf kendi için yaşar kendi gizli saklı hayatını sürdürür durur.Allah yardımcın olsun hakkında hayırlı olanı versin.

beni alıkoyan bişey yok benim korkum çevremden işte bak boşandı geldi gibi sölentilerden korkuyordum ama ailem destek çıkınca daha çok rahatladım.

okurken cinlerim tepeme bindi kötükedihüso
yerden göğe haklısın Çok üzgünüm çoook
katlanılmaz bi insan bu yahu
üstelik ehlikeyf internet bağlatmalar falan
ya insan utanır karıma külfet oldum sırtına benim yüzümden yük bindi diye
bide beğenmiyorsan git diyebiliyor pişkin pişkin
e yani bencede boşan.yasakkelime

beni alıkoyan bişey yok benim korkum çevremden işte bak boşandı geldi gibi sölentilerden korkuyordum ama ailem destek çıkınca daha çok rahatladım.

canım ay bu korkuylada ömrünü mahfetmeye değer mi, insanın hayatı bi tane , başka hayatımız yok, bunu başkaları ne der diye heder etmek ne kadar doğru, bence içine sinmiyorsa bırak, yoluna devam et

Son düzenleme:
zaten eşin senin bu korkularının çok iyi farkında olduğu için bu kadar rahat işine gelirse diyebiliyor.onun borçlarından bir kuruş bile ödeme evden değerli eşyalarını al hacizde gelirse o düşünsün kimsenin aman boşandı geldi şöyle oldu böyle oldu demelerine de aldırma herkes konuşur boş boş.en azından biraz ayrı yaşayın başına sardığı bunca sorunu tek başına yaşasın.sen çalış kazan biriktir onada beş kuruş gösterme.çalışıyorsun kimseye muhtaç değilsin o sana muhtaç.

Tek kelime diyeceğim sana arkadaşım. Boşan gitsin. Kolaymı bunu demek derseniz de bal gibi bu kadar kolay işte. Yaşadıklarımı tekrar yaşamış gibi oldum okurken ya Koca borcu ödemeye gelmişiz dünyaya sanki. Böyleleri neden evlenirde başımızı yakarlar bilmem ki...

çevreye göre yaşama cnm hiç dert etme bunu
çünkü birgün öyle bir evlilik yaşarsın ki
ozamanda derler 2.evliliğini yaptı ve çok mutlu derler
3 senedir yaptığın bu fedakarlıkların mükafatını ileride karşına çıkacak iyi ve sorumlu bir eşle alırsın inşallah :Saruboceq:

en doğru kararı vermişsin zaten canım
böyle bir insanla ömür geçmez

bide seni mecbur kılıyor sanki borç senin borcunmuş gibi.. ben boşuna katlanmışım diyorum şimdi olan boşa giden 3 yılıma oldu yanarım da ona yanarım...

ne cekıyorsun kahrını kı..işin var cocugun da yok ..sal gitsin ne halı varsa gorsun..

en büyük şansımda çocuk olmaması gerçi bana kalsa çoktan olurdu da o istemedi bana farkında olmadan bi iyilik yapmış....

merhaba arkadaşım eğer kredi senin üzerine değilse bakma arkana kaç derim . en sevmediğim erkek tembel çalışmayan karısının eline bakan erkek zaten o sana yol vermiş anladığım kadarıyla beğenmiyorsan git demiş . bari batıcaksa tek batsın sen paçanı kurtar.

allah yardımcın olsun

eve haciz gelecek eşinde kalkıp ona buna tel alıyo ..işin çok zor ya aileler yardım edecek yada bitecek altından kalkamazsınız tek başınıza..

uzun bi muddet ailenizde kalin ve esinizide borclarla birakin ..yoksa sorumluk alacafi falan yok .bu donem iceridinde de gizliden gozlemleyin ..egerki gercekten bi degisim varsa .yeniden denenebilir .fakat yoksa.secim senin ya boyle devam ediceksin yada burada noktalicaksin .unutma tek dul sen olmicaksin sen kendinden emin olduktan sonra gonlun egore rabbim daha hayirli insanlar cikaricaktir.dua ile umitkar ol.simdi kararini veremezsen sonrasi cok zor olu inar ..a.y olsun

bekara koca bosamak kolaydir derler...ben bekar degilim o yüzden bosa bacim..
seninkinde sorumsuzluk tavan yapmis....
sana begenmiyorsan cek git diyen bi adama nereye kadar tahammül edebilecegini saniyosun..
mademki ailende arkanda niye katlanicaksinki...
adam borc icinde yüzerken kardesine bide kalkip telefon aliyo öyle böylede degil anam milyarlik telefon..
kardesim zorun ne derdin hangisi bu adama kılavuz gerekmiyo...
az cok sonunun neye varacagi bellli...
yol yakinken kendinide bitirmeden vazgec sen bu sevdadan....
evine bakmayan borcunu düsünmeyen sorumluluk bilmeyen adamdan kimseye ne koy olur ne kasaba....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…