Sizin de kocanız sorumsuz mu?

arkadaşım allah kolaylık versin ufak şeylerde bile insan sıkılıyor seninkide cabası burayı eşim yanımda onun tavsiyesi :kendine kredi çek eşini kefil yap boşa sonrada ödeme ödesin eşşek bayramdan sonrada gel bize kutlayalım

Hoşgeldin öncelikle çok sinirlendim çokkk:eek:klava:

Kusura bakma arkadaşım ama sendede suç var ne diye evin kirasını ödüyor.Maaşının hesabını veriyorsun.Salla maaşı makyaj malzemesine ona buna o düşünsün ne olacağını adama bak..

Sen çok sorumluluk almışsın haddinden fazla.Hiç kendini üzme kafanı dinleyip unutmaya çalış,en iyisi boşanmak zaten

İnşallah senin üzerine senet falan yoktur.Yoksa bir kuruş bile verme

kızlar ya şimdide barışmaya çalışıyor benle ben bi haftadır telefonumu kapalı tutuyorum bana ulaşamasın diye kalkmış annemi aramış yalvarıyormuş bizi barıştır diye. annemde yapmadan önce düşünecektin demiş ben bişey yapamam demiş annem sen kendin nasıl bozduysan öle düzelt demiş.
şimdi diyorum ki benim düşünceme göre para bitti tüm gerçekleri anladı ancak dank etti kafasına ben yine barışim bunla yine borçlarımı ödesin diye düşünüyordu. ne kadar acı bişey ama 3 yıldır beni değil paramı seviyormuş bu adam ....

ÇALIŞAN KADIN OLUNCA BEYLER DAHA RAHAT OLLUYOLAR AİLERİNE DAHA ÇOK HARCAYA BİLİYOLAR SİZİNKİDE BORCU SİZE YIKMIŞ AMA AİLESİNİ GÖNLÜNÜ YAPMAYI BİLMİŞ BENİMKİDE ÖYLE AMA BEN ÇALIŞMIYORUM MESLEGİM VAR AMA BAKTIMKİ EŞİM AİLESİNE MEYİLLİ PARA KONUSUNDA AİLEDE YOK DEMİYO(saĞ OLSUNLAR) ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN KEŞKE BU YAZILANLARI ERKEK AİLELERİ OKUSA DA ANLASALAR ...benneyaptımki

BAK CANIM SENİN SORUNUN 3 AYLIKKEN BAŞLAMIŞ VE 3 YILLIK EVLİSİN DEVAM EDİYOR..

sen sanıyormusunki düzelicek... isterse bir 30 yıl geçsin düzelmez canım....

balık baştan kokar.....

yada karga b.. yemeden durmaz derler bu sözleri boşamı demişler canım...

seninki düzelmez oh yalanın

bini bin para .....faizler borçlar umrunda değil evde oturup internete girecek ohhhhhhhhh başka bence yol başındayken bırak tek

erkek o değil ...

kabullenmek zor olsada varsın olsun böyle ömür boyu çekmektense bırak gitsin....

Arkadaşım sakın barışma insan olsa senin evden gideceğin xzaman keyfin bilir deezdi. SDediğin gibi parası bitti sen çalışırsın ödersin barışması bu nedenle lütfen böyle evlilik olmaz bunlar çok acı şeyler.

Lütfen kenini kandırıp ona inanıp geri dönme...

Ben de evliyim 2,5 yıllık evliliğin ne demek olduğunu biliyorum Şükür iyi bir evliliğim var bunu yazma nedenim bazen boşan dediğimde tepki gelebiliyor ama evlilik dediğin birlikte büyümek,beraber çoğalmaktır, Beraber üzülmek beraber gülmektir.

Eşin çok bencilmiş

eminim çok severek evlendin aileni karşına bile aldın belki evlenirken...evlendikten sonra onsuz yaşayamam diye korkman sürdürmüş 2.5 yıl bu evliliği bence.çok iyi yapmışsın boşa gitsin.bazen ben bile düşünüyorum buna benzer sebeblerden benimkisi seninkinin sorumlu versiyonu karı koca çalışalım eşimin ailesini görelim...eskiden tek maaşın yettiği günlerde o adamlar ben karımı çalıştırmam diyip eve kapatırlar kendileri ise sananmı hesap verecem lan ben çalışıyorum derlerdi...ekononik şartlar gereği o adamlar mutasyona uğradı bugünkü halini aldı...sakın dönme...seni kandırmasına izin verme

eminim çok severek evlendin aileni karşına bile aldın belki evlenirken...evlendikten sonra onsuz yaşayamam diye korkman sürdürmüş 2.5 yıl bu evliliği bence.çok iyi yapmışsın boşa gitsin.bazen ben bile düşünüyorum buna benzer sebeblerden benimkisi seninkinin sorumlu versiyonu karı koca çalışalım eşimin ailesini görelim...eskiden tek maaşın yettiği günlerde o adamlar ben karımı çalıştırmam diyip eve kapatırlar kendileri ise sananmı hesap verecem lan ben çalışıyorum derlerdi...ekononik şartlar gereği o adamlar mutasyona uğradı bugünkü halini aldı...sakın dönme...seni kandırmasına izin verme

Sanırım konu sahibi arkadaş eşini affetmiş ve hatta 15 haftalık hamile..
Hayırlısı olsun..:Saruboceq:

Evet ya. Bu topici açtıktan iki ay sonra bir de çocuk yapmaya karar vermişler. Biz de boş boş akıl ve teselli vermeye çalışıyoruz. Ne diyeyim herkes ektiğini biçer.

sanırım biz kadınların en kötü yanı herşeyi çabuk unutmak iki tatlı söze kanmak........

canım cok şaşırdım anlattıklarına böle bişe olabilir mi hiç bir erkek eve yakışmaz senin sölediğin sorumsuzluk ötesi
benim eşim senin anlattıgının tam tersi borcumuz var bizimde bizim büfemiz var büfe işini bilirmisiniz bilmem hep nakit para ve yüklü paralarla işler döner ödeme günü geldiğinde parayı denkleştirene kadar suratı düşer keyfi kaçar veya gece evde susar konuşmaz uykusu kaçar ama ne yapar eder öder borcunu aksatmaz hiç
allah sana sabır versinnn

ben böyle başlık açıp yakarıp sonra da hamile olan herşeyi düzelten ama son duurmları da yazmayan boşuna insanlara burada yorum yaptıranlara sinir oluyorum.. Barıştım hamileyim yaz insanlarda boşuna akıl vermesinler.. Böyle sorumsuz bir insandı madem neden bebek yaptın hee değildi neden böyşe yazdın aklım almadı benim.. Benim eşim böyle biri olsa aylar içerisinde çovcuk yapmayı kenara bırak çoktan boşanırdım... Neye güvendi de yaptı acaba...

yaa bakin simdi bende merak ettim durumu ne oldu simdi ins. duzelsin birakin ya yazik ikinci kocalarida goruyoruz

ben böyle başlık açıp yakarıp sonra da hamile olan herşeyi düzelten ama son duurmları da yazmayan boşuna insanlara burada yorum yaptıranlara sinir oluyorum.. Barıştım hamileyim yaz insanlarda boşuna akıl vermesinler.. Böyle sorumsuz bir insandı madem neden bebek yaptın hee değildi neden böyşe yazdın aklım almadı benim.. Benim eşim böyle biri olsa aylar içerisinde çovcuk yapmayı kenara bırak çoktan boşanırdım... Neye güvendi de yaptı acaba...

evet ama demekki konu sahibi arkadaşta kocası gibi sorumsuz biriymişki hemen çocuk işine girmiş...konu sahibi arkadaş sen durumundan memnunmusunki bide öyle bi adama çocuk veriyosun..
işte al birini vur ötekine...
tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş kızlar...
ne diyimki başka

sorumsuz insanlardan nefret ederim...heleki sorumsuz erkek....

bir yuva kuran,aaile kuran adamın en başta sahip olması gereken şey sorumluluktur...

ne bu ya bide beğenmiyorsan git demiş...1 dakika durmam şahsen o lafın üzerine....bu arkadaşta affetmiş ve üstüne çocuk sahibi olmaya kalkmış bu sorumsuz adamdan....acaba çocuğuna karşı nası bi sorumluluk örneği gösterecek bu zatı muhterem merak ediyorum:nazar:

okuyunca eşinize nasıl kızdım anlatamam.canım birsey soracagım inş.krediyi sen kendi adına çekmemişsindir?fisfisfis..eger sen kendi adına çektiysen yandın.....eşin çok sorumsuz biriymiş evliliğini sürdürsen de değişmeyecek hep senin çabalamanla bu evlilik sürecek hep sen kendinden taviz vermiş olacaksın sen yıpranacaksın...hayat kısa kahır dert çekmeye değmez derim ben....

ben 3 yıllık evliyim ama daha 1 ay evde oturmadım hep çalıştım kimin için boş değmez biri için. kendi parasının hesabını asla vermez benim maaş günümde oturur hepsini sorar ne yaptın kirayı ödedinmi şunu yaptınmı diye.. ben buna çalışacağıma diyorum oturayım annemin evinde kendi paramı kendim yerim ayrıca çocuk istemiyor çünkü neden çocuk olursa ben çalışamam para getiren olmaz sırf bu yüzden çocuk istemiyo. böle bi evlilik yaşayacağıma bekar yaşarım. zaten aramızda ne saygı ne sevgi hiçbişey kalmadı yani kurtarılacak bi tarafı yok bu sorunlar bitirdi herşeyi eskiden olsa korkardım aa ne yapıcam ben onsuz ama artık o kadar yıprandımki o kadar güzel nefret ettirdiki kendinden artık geri dönüşü yok bu işin. ben kafamda bitirdim.

inanılır gibi değil tam da bu yazdıkların için yorum yapıcaktım çok üzülmüştüm ama baktım imzada bebek görünüyo :1shok: :1shok: kafamçokkarıştı:bbo:

ne diyeyim allah yardımcınız olsun

[/QUOTE]
inanılır gibi değil tam da bu yazdıkların için yorum yapıcaktım çok üzülmüştüm ama baktım imzada bebek görünüyo :1shok: :1shok: kafamçokkarıştı:bbo:

ne diyeyim allah yardımcınız olsun

aynen yaa akannehir gerçekten büyük cesaret sallantıdaki evlilikleri cocukla bağlayıp (sözde)kurtarmakta moda oldu :1shok:

X