Sizin de kocanız sorumsuz mu?

yaa bakin simdi bende merak ettim durumu ne oldu simdi ins. duzelsin birakin ya yazik ikinci kocalarida goruyoruz

inş gerçekten düzelmiştir tabi ,dileğimiz onu sebebsiz yere boşatmak değil ki,ama böyle bir insanın da neyine güvenip hemen çocuk yaptı bu böyle basit bişeymi, ya yine aynısı olursa ki ben adamın düzeldiğine hiç inanmıyorum,2 ay sonra ne değişti merak ettim ama neyse herkez ne ederse kendine eder..

Son düzenleme:
Ya insan nasıl olur da böyle sorumsuzluğun dibine vurmuş bir admdan çocuk sahibi olur yaaaa :bbo: Buyrun burdan yakın yani!!!!!!!!! Ev geçindirmekten aciz, bu kadar zayıf kişilikli bir adamdan nasıl çocuk sahibi olunur! Annelik bu kadar basit bir şey mi!!!!! Kusura bakmayın ama sorumsuzluğun dibine vurmuş iki insan birbirinizi iyi bulmuşsunuz.. Yazık ki olan çocuğa oluyor böyle evliliklerde..Yazık...

1 haftadır annemde kalıyorum arayıp sormuyor ailem boşan diyor ben de öle düşünüyorumm..
[sıze="2"]süpersin senora ne yapıcagını bulmussun tekrar denemıssın ama olmamıs,tek basına evın hem erkegı hem kadını olup sefıllerı oynamaktansa kendı basına aılenın yanında prenses olursun hıc sıkma canını.... [/sıze]

senora24 e mesaj attım arkadaşlar inşallah bizi bilgilendirir bende merak ettim..

bak benim kocamda senin ki gibi aramızdaki fark senin ki borcu kendi adına yapmış.benim kocam beni borçlandırdı ve ödemedi 5 yıllık evliyiz.o kadar pişmanım ki bu evlilii bu kadar uzattıgıma çoktan bitmesi gerekiyodu.her zaman içimde bir umut kalmıştı bi ğün düzelecek normal bir insan olacak diye yok ama huyly huyundan vaz geçmiyo boşan o heriften ,çocuk olunca arada emin ol durum içinden çıkılmaz bir hal alıyo benim 2 tane var onlara babalarını nasıl anlatacağımı bile bilmiyorum.

:KK43:((((( ooooooooooooooooooooooooooooooffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff moral bulmaya geldim ama baktımki herkes kocalarından boşanmak üzere burda. ben boşanmak istemiyorum kurtarmak istiyorum daha 1 sene yeni oldu :KK43:

Bende çalışıyorum ve eşimle beraber borçlarımızı ödüyoruz ama eğer eşim böyle bişey yapsa kesinlikle taviz vermem.Zaten eşim maaşını aldığı gibi bana gelir nereye ne ödenecek diye sorar öyle harcama yaparız.Sen eşini boşa canım ailesini ön planda tutan adamdan koca olmaz.

:KK43:((((( ooooooooooooooooooooooooooooooffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff moral bulmaya geldim ama baktımki herkes kocalarından boşanmak üzere burda. ben boşanmak istemiyorum kurtarmak istiyorum daha 1 sene yeni oldu :KK43:

boşanmayın, yuvanızı bozmak için kurmadınız, bol bol dua edin, inşallah düzelecektir.

merak ettm dogrusu hamılelik tickeri var,boşandı mı yoksa başka biriylemi evlendi ki?

Bravo valla bizde saf saf okuyoruz
insan bir bilgilendirir...
o sorumsuz adama
babalıkta pek yakışır :S
sinir oldum

Ne boşanması
arkadaşların dediğine göre
şuanda hamileymiş :S

Ben esime kızıyorum calısmıyor diye ama bu arkadasın esi de maasallah borc ustune borc yapıor hemde calısmıyor.Birde hamile mi klmıs hayret.

benim anlamadığım ailesine kredi çekiyor. sen borcunu ödüyosun.emeğine yazık değil mi arkadaşım? diyecek bi söz bulamadım doğrusu

Aileler yardıma gelse nolur adamın içinde olacak sorumluluk yoksa sonranda monte edilen bir şey değil. Ayrıca böyle her sıkıştığında arkasını toplayan birini varlığı ile böyle yaşamaya devam edecektir bence. Bir de böyle sorumsuz biri nasıl baba olacak çok merak ettim. Biraz düşünerek hareket edelim artık bilinçlenelim yahu sırf çocuk yapabiliyoruz Allah bize o yetiyi verdi diye yapmayalım bu çağda ya.

Son düzenleme:
o borc ödense bile eşinizde bu huy varken daha çok 25.000 lerin kahrını çekersiniz...
bu dünyaya eşinizin sorumsuzluğunun ceremesini çekmeye gelmemişsinizdir eminim.çocuğunuz yoktur inş.allah yardımcınız olsun.her şeyin hayırlısı...

arkadaşlar bu siteyi uzum zamandır takip ediyorum ama üye olmak bugüne kısmetmiş.,
benim sorunumda eşimle.. ah zaten bu erkekler evleneli 3 yıl oldu bu 3 yıl içinde mutlu olduğumuz zamanları toplasanız 2 ay bile yoktur. benim eşimin tek sorunu sorumsuz olması gerçi tek sorunu demeyelim hdaha çok var..evlendiğimizde ailesi hiçbir şekilkde yardım etmedi bize bütün evi ikimiz kurduk neyse. benim bu akıllı kocam bekarken k.k.borcu varmış temerrüt faizine girmiş. kalktı gitti kredi çekti. bide ödül verir gibi ailesine de çekti oldumu borç 20.000 tl. ev kira aldığımız maaş toplasanız 2.000 yok.. neyse kavga kıyamet bunlar 3 aylık evliyken olan şeyler düşünün artık huzur yok. neyse onada katlandım borcuna ortak oldum.. ödüyoruz ama bi türlü taksitler eksilmiyo.. meğerse bizimkisi ödemiyor faize biniyor ödenen parada faize gidiyo.. 3 yılk oldu ödüyoruz borç 25.000 düşünün.. neyse 4 ay önce işten çıkarıldı onun sebebide uzun anlat anlat bitmez. tazminatı almış benden gizli banada 2 ay sonra vercekler diye kandırıyor. bankalar hergün arıyor haciz geleck sen git ıpone al kardeşine tel.al. parayı harca gel. bide int.bağlatıyo eve evde oturmayı aklına koymuş ya canı sıkılmasın neyse yine kavga vs..
adam int.başından kalkmıyor bu defada iş aramaz bankalar hacize gelecek ne olacak diye sorduğmda beğenmiyorsan git diyen biri... en son tartışmamızda aileri çağırdık biz boşanmak istiyoruz neyse konuşuldu işler tatlıya bağlandı ama onun süreside 1 hafta oldu yine döndük başa. arkadaşlar çok uzun oldu.. kusura bakmayın çok doluyum ne yapacağımı bilemiyorum bana bi yol gösterin bu arada 1 haftadır annemde kalıyorum arayıp sormuyor ailem boşan diyor ben de öle düşünüyorumm..

Allah yardımcınız olsun yaşadıklarınız gerçeten çok zor benim halamın kızıda evli eşi sürekli iddia oynuyor ve kaybediyor eşi fabrikada çalışıyor 700 lira falan maaş alıyor 1,5 yaşında bir kızları da var ama adam çok sorumsuz çocuğunun rızkıyla gider iddia oyna kaybeder kirasnı ödeyemez adamın abisi öder ablası öder borçlarını, bebeğin bezlerini mamasını sütünü halam alır geçen aylarda eve internet bağlatmış çok ihtiyacı varmış gibi nsanlar daha sonra çalışmıyorlar çalışmak istemiyorlar bazen sokakta çocukların çalıştığın görür onlar için üzülürüz ya aslına çocuklara sorumluluk küçük yaşta verilmeli kazanmanın haketmenin paranın değerini anlamalılar

boşanmak en doğrusu gibi görünüyo..
hamile de olsan
böle sorumsuz adamdan baba olur mu zaten mahfeder çocuğu...

biraz sonuçlarına katlansın hatalarının
başka türlü anlamaz zaten

ben boşanmanın en son çözüm olduğunu düşünüyorum.Ama sona gelinmiş gibi gözüküyor..:KK43:

X