skinny jeans+yürüyüş=süper bir vücud

Canım ben 30 kilo verdim doğum kilolarından kurtuldum belim tahta gibi incevik yağ yok bekar kız gibi lakin bacaklar hamur gibi ve gevşek...şuan değişik bi yürüyüşe b\şlafım bir anda koşturmayan program ilk hafta 30 dakka yürüyosun her hafta koşma dakkanı artırıyorsun veeeee 1 ay sonra 15-20 dakka kesilmeden koşuyosun şuan onu yapıyorum ama platese zaman zor ayırabilirim her koşudan sonra en önemli bacak hareketleri yapıyorum
valla sen bilirsin cnm ama yapmanı öneririm..düşün yani 2 günlük sonuçlarım bunlar..benimde bacaklarım ve kalçamda sorun ölçülerden de anlaşıldığı üzre :)

Screenshot_2016-07-13-14-59-33.jpg

Kızlarr benim gibi arka üst bacak hamstring kasıyla başı belada olanlar burayaaaa...arkada fazla yağlar varsa sıkı olsun istiyorsanız bu alet süper bişey bunun uugun fiyata 200 tl ye olanıda var düşünüyorum ben sizce nasıl

Eki Görüntüle 1857855
Kızlarr benim gibi arka üst bacak hamstring kasıyla başı belada olanlar burayaaaa...arkada fazla yağlar varsa sıkı olsun istiyorsanız bu alet süper bişey bunun uugun fiyata 200 tl ye olanıda var düşünüyorum ben sizce nasıl
kızzz para vermek yerine ayy dediğimi yapsanaa parada cebine kalsın :KK70:

21 günlük program bitince sporu bırakıyor musunuz ? Vücut eski haline dönmez mi ?

21 günlük program bitince sporu bırakıyor musunuz ? Vücut eski haline dönmez mi ?
merhaba
hayır bırakıyorum demedim ki :)
planım şu: 14 gün skinny ,14 gün karın için olan pilates sonrası normal genel pilates yada call :)
tabiki bırakınca hoppp eski hala dönüyorsun..

3/14 tamamdırrr :))) bugün daha iyiyidim alışıyorum sanırım

merhaba
hayır bırakıyorum demedim ki :)
planım şu: 14 gün skinny ,14 gün karın için olan pilates sonrası normal genel pilates yada call :)
tabiki bırakınca hoppp eski hala dönüyorsun..
İşin en kötü tarafı da bu zaten onca zahmet , emek , sonra yapmayınca eskiye dönmek . Bende bir süre mari winsor buns&thigh yaptım . İstikrarlı olur güzel sonuçlar alırsınız inşallah , başarılar .

pofu pofu 2/21 yapıldı arkadaşım sporu bırakmak zaten hayatimizin hatası olur himmil mi olalım be yaaaa
Fit olcak fit

gecikmeli olarak GÜNAYDIINN :KK49::KK49::KK49::KK15::KK15::KK15:
sabah sporumu yaptım (+10 dakka fazla),gerçekten rahatladığımı hissediyorum :KK70:
pilates de 4. günüm bugün :)
yansın kara yağlar :halay::halay::halay:

X