Şok diyet önerileri

kardelen3176

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2021
103
128
30
Kızlar ben 2 doğum yaptım üst üste benimle beraber yapan arkadaşlarda var 60 kiloyla hamile kaldım 85 çıktım çocuğum üç yaşına giricek hayla 73 üm bütün arkadaşlar zayıfladı giçbirşey giyemiyorum bana Şok diyet verirmisiniz yaptığınız çok acil şimdiden yardımcı olan arkadaşlarıma teşekkür ederim 🌺 ha birde sezeryanla doğum yaptım göbeğin erimesi için spor varmı yaptığınız

Kızlar ben 2 doğum yaptım üst üste benimle beraber yapan arkadaşlarda var 60 kiloyla hamile kaldım 85 çıktım çocuğum üç yaşına giricek hayla 73 üm bütün arkadaşlar zayıfladı giçbirşey giyemiyorum bana Şok diyet verirmisiniz yaptığınız çok acil şimdiden yardımcı olan arkadaşlarıma teşekkür ederim 🌺 ha birde sezeryanla doğum yaptım göbeğin erimesi için spor varmı yaptığınız
Merhaba🌸 Ben 68 ile 12 martta başladım ve şuan 61 kiloyum😊 ekmek ve şekeri tamamen kestim ve günde yaklaşık 4 litre su içiyorum. İnstagramda ise pamela reif var. Spor programları paylaşıyor youtubeden o videoları açıp spor yaptım çok etkisini gördüm. Umarım yardımcı olmuşumdur 💕

şok diyet hiç tavsiye etmem
Bence diyetisyen eşliğinde kilo verin
Hem daha sağlıklı hem de daha kolay verirsiniz.
Şok diyette verdiğinizi çok çabuk geri alıyorsunuz.

Merhaba🌸 Ben 68 ile 12 martta başladım ve şuan 61 kiloyum😊 ekmek ve şekeri tamamen kestim ve günde yaklaşık 4 litre su içiyorum. İnstagramda ise pamela reif var. Spor programları paylaşıyor youtubeden o videoları açıp spor yaptım çok etkisini gördüm. Umarım yardımcı olmuşumdur 💕
Çok teşekkürler canım başka birşey yapmadın değilmi birde açlık olmadımı

Çok teşekkürler canım başka birşey yapmadın değilmi birde açlık olmadımı
Açlık olmuyor çünkü sabah kahvaltısında gerekirse 2 yumurta yiyebilirsin. Peynir zeytin falan doyana kadar yiyorum. Akşam ise aynı şekilde sebze veya tavuk doyana kadar yiyorum. Açıkçası Karatay diyetinden yola çıktım ben. Netten araştır istersen Karatay diyetiyle kilo veren cok 😊

Protein ağırlıklı beslenme hem tok tutar hem de sarkma olmadan zayıflanır.
Güne en az 2 bardak suyla ve yeşil çayla başlayıp uyandıktan en fazla 1 saat içinde kahvaltını yaparsan ve 3 öğün beslenirseniz (08.00 - 12.00 ve 18.00) günlük hafif tempoda 45 dakika yürüyüşle kalıcı ve sağlıklı kilo verirsiniz.
Sabah:
haşlama yumurta lor peyniri yeşillik çiğ kuruyemiş kuru meyve örn: 5 fındık yada 2 ceviz veya 2 kuru incir gibi) zeytin yenilirse yağlı kuruyemiş yenilmemeli

Öğlen:
Bakliyat yemeği (etli-etsiz) bol salata ayran kefir vs ( yada kırmızı et haşlanmış bakliyat) Yeşil çay

Akşam :
Balık tavuk yada sebze yemeği yanında yoğurt ayran kefir vs.

Günlük 20 kg başına 1 lt su olacak şekilde tüketmek, 2 fincandan fazla yeşil çay 2 fincandan fazla türk kahvesi içmemek böbrekler açısından faydalı olacaktır.

tabi bu liste genel bir liste kişilerin kilosu yaşı varsa rahatsızlığına göre değişir. Amaç lifli proteinli ve sağlıklı beslenerek alışkanlık haline getirmek günlük harcanan bazal metabolizmadan kalori açıklığı bırakarak sıkılaşarak kilo vermek mümkündür.

Normal bir kadının 70-90 gr protein 25-35 gr lif alması gereklidir.

Birde kan değerleri normal değilse eksiklik varsa ne kadar dikkat edilse de kilo vermek zor olacaktır.
her şeyi güzel yapıyoruz değerler güzel suyu az içersek yine kilo vermek zor olur.

X