Kontakt Lens Solotica lens kullananlar ya da kullanmayı düşünenler fikirlerinizi bekliyorum

Arkadaşlar ben solatica hidrocor mel veya esmeralda almak istiyorum, bugün lensçime gittim ve birkaç firma dışında hiçbir yerde numaralı olarak solatica satılmadığını çünkü yasaklatıldığını söyledi. Renkler orijinal olsun diye fazladan boya koyuyorlarmış ortaya enfeksiyon çıkıyormuş, yorumların çoğunda da gözlerde batma olduğunu okudum. Sizce 1 yıllık almalı mıyım? Değer mi? Tecrübelerinizi paylaşır mısınız?
Canım ben yaklaşık 6 senedir solotica numaralı kullanıyorum belirli firmalardan alıyorum bir problem yaşamadım yanlız ambar bende çok batma ve kuruluk yaparken mel de hiç bir problem yaşamıyorum nedeni ne olduğunu bende bilmiyorum

Merhaba, bugun numarasiz solotica hidrocor avela siparisim geldi, gozlerim kahve (koyu degil) bende tahminimden cok daha acik ela durdu ve daha koyu birsey istiyordum ama dogallik konusunda gordugum en basarili renk olabilir, uyguna verebilirim sadece 1 kere denedim ve acilmamis solisyonu da var. ocre kullanmistim onunla veya koyu durdugunu dusundugunuz baska bir renkle de degisebilirim, adresim besiktas

a>
ela göze mavi lens

Eklentiler

• 20171214_214118.jpg
    20171214_214118.jpg
    33,8 KB · Görüntüleme: 392
Selam kızlar yarin göz doktoruna gideceğim inşallah. En son 1 derece miyoptum aynıdır sanırım. Ilk defa numarali lens kullancam şeffaf istiyorum bana yardımcı olur musunuz birsürü marka seçenek var en rahatı kullanılışlısı hangisi?

Merhaba, carsamba (27 aralik) günü türkiye distributorunden hidrocor ocre yillik-derecesiz lenslerim geldi tekini denedim çok güzel çok dogal ama goz rengim cok acik kahve oldugu icin bende belirgin bir renk degisikligi yapti, ilgilenen olursa a mail atabilirmi çok uyguna vericem

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, carsamba (27 aralik) günü türkiye distributorunden hidrocor ocre yillik-derecesiz lenslerim geldi tekini denedim çok güzel çok dogal ama goz rengim cok acik kahve oldugu icin bende belirgin bir renk degisikligi yapti, ilgilenen olursa a mail atabilirmi çok uyguna vericem
Lens satışı ve iletişim bilgisi paylaşmak yasaktır.

kizlar selamlar, benim gozlerim koyu kahve. ama siyahimsi degil oyle. mavi lens istiyorum ama whitewalker gibi de durmasin yani ahaha
hidrocor topazio ve solflex topazio arasinda kaldim.
bir de aylik hidrocorlar cikmis. deneyen var mi onu? aylik oldugu için normal hidrocor kalitesinde olmayabilir diye düsündüm. solflexler cok mu yapaydir? hidrocor da simdi cok para, yakismazsa nolucak :/ yardim bekliyorum bilenlerden :KK17:

Eve gittigimde atabilirim anca
Aslinda boyamasi falan güzel gibi rengi dışında yapı olarak dogal durdu dimi cnm? sence kristal olanı mi alsam gri lensler mavimsi duruyo bende. Topazio çok cart çıkar diye korkuyorum,ama bembeyaz kotu de durabilir madem çok opaklar.bilemedim. napsam? Çok tşkler foto için de :))

Sizin gozunuz koyu renk oldugu icin guzel duracagini dusunuyorum benim goz rengim ela oldugu icin renkler acik duruyor

Eklentiler

• 20180112_155339.jpg
    20180112_155339.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 652
Arkadaşlar mrb bende de hidrocor topazio var 290 aldım yıllık ben hasta kaldım coookk çok yakışırdı ama eşim birakmiyo disarda kullanmamı da isteyen olursa 150 ye verebilirm

X