Son bir ima

Eh o tavra dogru gidiyorum zaten. Eskiden mesaj atardim, bulusma teklif ederdim kestim hepsini. Isin gusel yani artik ondan da mesaj beklemiyorum, gelirse sasiriyorum hatta.

Vallahi bence de super fikir de bunu diyene kadar acik acik ben denden hoslaniyorum da diyebilirim yani...
E siz ima demişsiniz. Direkt konuşacaksanız neden kafa patlatıyoruz.
Ya ciddiyim vermeyin o güzelim hediyeyi bu adama.
Derdi bana düştü. Çok bozuldum.

Hahaha yok yani, sizin dediginizi yapamam anlaminda dedim.
Bi dakika ya, bu hediye nasıl bir şey? Ben de geçen yılbaşında mı doğum gününde mi ne eşime böyle bir şey aldım. Açınca odanın tavanı yıldızlarla doluyor ama çiçek sepetinden alınmış alelade bir şey. Ben sizin hediyenizi teleskop gibi devasa bir hediye olarak düşlediğim için taktım bu kadar. Çünkü en büyük hayallerimden biri teleskop sahibi olmak.
Kayınpederim sordu bekarken. Ne hediye alalım sana diye. Teleskop dedim hiç düşünmeden. Adam baktı kaldı yüzüme. Meğer nikah için takı maksatlı sormuş
Onların evi deniz manzaralı. Bana arada bir dolunay fotoğrafı falan yolluyor bunu öğrendiğinden beri ama hâlâ teleskop yok.
Sizin hediye de böyle çok pahalı bir şeyse, ondan dedim vermeyin diye. Benim hediyem gibi bir şeyse verin gitsin. Not bile yazmayın.

Ben olsam o ozel hediyeyi asla vermezdim. Assirinin asirisi siradan bir hediye alir “merry xmas” falan yazar verirdim ama ben uyuzum accık

He bu arada oyle terapist olmaz olsun, ver gitsin diyen terapist mi olur ya?

Sizin hediyeniz gibi bir sey. Yildizlar ve guzel renkli nebulalar. 35 euroluk birseydi

Ifsa olmaktan korktugumdan cok fazla detay vermek istemiyorum. Margeret hanima ozelden yazmanin yolunu ariyordum ama bulamadim... acikcasi cevabi o kadar da etkileyecek bir soru degil ayrica.

Cevabin o kadar etkilemeyecegini dusunmen tamamen asyalilari tanimamandan kaynakli. Yoksa bir Cinli ile kuracagin iletisim yolunun bir Koreli ile kuracagindan coook farkli oldugunu bilirdin.

Ifsa olmaktan korktugumdan cok fazla detay vermek istemiyorum. Margeret hanima ozelden yazmanin yolunu ariyordum ama bulamadim... acikcasi cevabi o kadar da etkileyecek bir soru degil ayrica.

Siz yurtdışındasınız, adam uzak doğulu ve buna rağmen sadece adamın hangi ülkeden olduğunu söyleyince ifşa olacaksınız öyle mi ?

Erkek bakış açısıyla size ne söylediler ? Sitede sizin gibi konuları olan üyeler de erkeklerin olaya bakışını öğrenmiş olurlar.
Ay sormayin....gerizakli, creep, kaltak.... neler neler dediler. Acik acik konusmuyorum, ima yoluyla kafa karistirmak istiyorum diye. Onu da yanlis anladilar, sanki adama zarar vermek istiyormusum gibi. Sadece aklina dusmek istemistim oysa.

Galaksi projektörü diye aratınca 600 tlden başlayan lamba türü ürünlere denk geldim. Abinizi feda ettiğinize göre yanlış ürünlere baktığımı düşünüyorum.
Doğru ürünün linkini paylaşabilir misiniz ?

Yok yok sonradan anladım ürünün ne olduğunu. Ben de teleskopik bir şey sanmıştım. Abim gene bize kaldı ama olsun:)

Guncelleme: Dun kendisiyle gorustum. Bana hediyesini verdi. Guzel bir duvar takvimi. Hediyeyi dumduz verdi. Kendisine de aynindan almis, onu da dedi.. Neyse ben dun kendisine biraz yurumeyi denedim. Otobuse birakti beni, tam binerken: "tesekkur ederim, seninle zaman gecirmeyi gercekten cok seviyorum, biliyorsun?" dedim. Eve gelince de takvimi duvara asip fotosunu cekip, "tesekkur ederiiim <3 " diye mesaj attim. (evet ben anca bu kadar yurumeyi becerebiliyorum).

Eger yarin gorusursek kendisine benim hediyeyi (galaksi projektoru) verecegim. Bana verdigi hediyeden, "beni 2023'te daha cok zaman gecirmek istedigin birine yolla" diyen bos bir kart cikti (o koymadi, takvimle gelen bir sey). Bu karti benim hediyenin icine koyup "karti dinlemeye karar verdim" yazacagim. Nasil fikir? Bir de bunun ustune Y yenGEnC in tavsiye ettigi gibi, "yildizlar geceyi aydinlatiyor sen de gunumu" yazsam, dozu kacirmis olur muyum? Olurum sanki di mi?

Duvar takvimi biraz ilginç bir seçim değil mi? İçine özel bir not koymamış. Verirken özel bir şey söylememiş. Yani insan birşeyler hissettiği birine duvar takvimi almazdı bence. Yani bence size karşı arkadaşlık ötesinde bir duygusu yok. Bu yüzden "günümü aydınlatıyorsun" tarzı bir cümle biraz fazla kaçabilir ama siz bilirsiniz.

Evet benimle ilgilenmediginin farkindayim. O yuzden yurume operasyonundayim.... Korkutmadan, usul usul... En onemlisi, ortak ortamimizda gerginlik yaratmadan. Yine de adamda yik olmazsa yapacak bir sey yok demektir. :/
Keske kullanicimi adimi pes etmeyen Naciye yapsaymisim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…