Son bir ima

Siz bilirsiniz tabii ama ilgisi olmayan adama yürümek de biraz zaman kaybı değil mi? Ona yürüyeceğinize çevreyi bir daha gözden geçirin bence.

Size karşı hiç bir duygusu olmayan dümdüz takvim hediye eden adama, yürümek,koşmak neden?
Sadece söylediğinizle kalacaksınız, aranızda soğuk rüzgarlar esecek,asla eskisi gibi olmayacak reddedilmenin acısını çekeceksiniz.Sessizce uzaklaşmak, bakış açısını değiştirmek, başka insanlarla tanışmak belki olaya dışardan bakıp mantıklı kararlar almanızı sağlar.Mesafe belki karşıdaki adama yoklugunuzda birşeyler hissettirir........

Muhtemelen sevgi anlayisimda bir sikinti var. Suana kadar ki iliski geçmisimi de gozden gecirirsem... öyle işte..

Hala yürümekten bahsediyosun hodri. Adamın sana karşı en ufak bir duygu belirtisi yok ve sen hala daha bir şeyler yapma peşindesin. Ya azıcık ışık görsem vallahi koş dicem ama yok yani. Duvar takvimi nedir ama yani dümdüz anlamsız çabasız sırf almış olmak için alınan basit bir hediye ve sen daha diyorsun ki not kağıdına ne yazayım? Önceki yorumların birinde duygularını ona bu kadar belli etmediğini söylemiştin ama bence o hissediyor ve o yüzden sana sıradan biri gibi davranıyor kendince sınır çiziyor yani ben taa burdan hissettim sen nasıl anlamıyorsun aklım almıyor

Canım benim ima'nın ilk şartı ortada kanıt bırakmamaktır. Yani adamın kafasına bir acaba düşüreceksin, gidip de ilanı aşk mektubu yerine geçecek romantiklikte bir kart vermeyeceksin çocuğa aşkının net nişanesi olsun diye.O yüzden hediyeyi içinde romantik bir not olmadan ver, karşı taraf açıp ne olduğunu anladığında 'yatak odanda sana beni hatırlatacak birşeyler olsun istedim' de mesela hafif muzip bir tavırla, sonra gül ve konuyu tamamen değiştir.

Anam! Flört level : bordo bereli.

Ben daha anca "senle zaman gecirmeyi cok seviyorum. Ehi" diyebiliyorum. Bunu nasil diyeyim kardes

Ben daha anca "senle zaman gecirmeyi cok seviyorum. Ehi" diyebiliyorum. Bunu nasil diyeyim kardes

Ben ilişkilerin flört ve ilk sevgililik zamanlarında okeyimdir ama ilişki azıcık yıllanıp bi 1-1.5 yılı geçince batırıyorum genelde. Bana da birilerinin el atması lazım bence.

Dersin aslında, özellikle çift anlamlı kelimeler seçiyoruz ki burada aşırı masumca söylemiş de olabilirsin. Başucu lambası almışsın sonuçta adama. Portmantosuna koymasını beklemiyorsundur.

Dümdüz duvar takvimi alan, hatta aynısından kendine de aldığını söyleyen adama ; şu tip bir hediye verip imada bulunmaya değer mi , kararsız kaldım.

Galaksi projektörünü kendi evinizde tutup, gelen misafirlerinizle yıldızları izlemekte bir seçenek.

Adama da tarçınlı kurabiye alın bir paket yılbaşı için, olsun bitsin. Kendime alırken sana da aldım dersiniz.

Tesekkurler

Ya tam gerizekali aşık gibi olacak ama ben ikimiz de aynı şeye bakacağız, kullanacağız diye tatlı bulmuştum kendisine aynısını almasını

Ya tam gerizekali aşık gibi olacak ama ben ikimiz de aynı şeye bakacağız, kullanacağız diye tatlı bulmuştum kendisine aynısını almasını

ama bu kadarda saf aşık olmayın lütfen.
çok üzerler sizi.
şunu düşünmediniz yani aldığı hediyenin o kadar saçma sapan olduğunu biliyor ki aynsından kendime de aldım diyerek normalleştirmeye çalışmış.
şuraya bir anket açın isterseniz ömrü boyunca birine duvar takvimi hediye almış yada birilerinden böyle bir hediye almış olan var mı diye..

Aynenn yaa o kadar umursamamış ki kendine alırken bir tane fazladan almış. Ekstra düşünmemiş yani hediye de bi çaba yok. Sanırsın marketten ekmek alırken bir tane fazla almış gelmiş gibi

Sizinle ilgilensin istiyorsanız, birden mesafe koyun, soğuk yapın. Aklını karıştırın. Her zaman işe yarar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…