Songül'ün Diyet Günlüğü

songulu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2011
251
0
baktım orda burda başka topikte olmuyo bende kendi günlüğümü açsam iyi olacak artık bu yaza 62 kg ile girdim zayıflıcam derken 64 oldum stresten :) sonra bi hışımla 1 ayda 57 oldum sona yine şimdi 58 bu gün ablamlar ile son istafımı yapıyorum güzl bi ziyafetten sonra ..yarın yenşi bir gün önümde sınırsız bir zaman var hedef haftada yarım kilo ayda 2 kilo eder :) 3 ay sonra hedefime ulaşırım er geç :)
hedefim 52-53... ve 36 beden ve 19 bmı ya ulaşmak :)
ve öğrendiğim bazı şeyler oldu bunları yarın kural halinde belirlicem :) sonrada günlük kalori hedeflerimi ayarlıcam :) birden düşürmeyi denediğimde kilo vermek duruyo yavaş yavaş azaltıcam :) kaçamaklarım olacak ama sınırlı şimdilik bunlar :) katılanı beklerim :)

Kolay gelsin inşallah istediğin kiloya ulaşırsın :)
Ben 73 kiloyum (boyum 178) hedefim 65 olmak ama bir zaman limitim yok açıkçası.. şimdilik doğum günüme kadar 70in altına düşmek istiyorum o kadar (25 ekim) bakalım yapabilecek miyim :)
bu sabah 72.9dum yarın sabah için hedefim 72.5 yavaş yavaş gideyim öyle gram gram sorun yok, hep öyle verdim zaten :KK70:

Son düzenleme:
1)günde 10 bardak su içilecek
2) akşam yatmadan önce 30 dakika spor
3)(okul ve dersane sayesinde)günde 1-1.5 saat yürüyüş
4)özel çay günde 1 bardak (15 kuru üzüm.2 kuru kayısı.biraz yeşil çay .tarçın .elma sirkesi 2-3 damlave 2-3 damlada limon kaynat ve iç )
5)günde 3 batdak yeşil yada siyah çay
6) günde 1 bardak tarçınlı süt yatmadan önce
7)saat 19.00 dan sonra yemek yemek yok
8)günlük kcal hesabım 2100 normal olarak bunu aşmıcam
9) günde 1200 kj nin altına inilmicek
10) 3 öğün ve 2 öğün ve 2 ara yapılacak
11) hergün tartılıcam (bunun yanlış olduğunu biliyorum ama yoksa koy veririm kendimi )
12) hep mutlu olucam :)

Kolay gelsin inşallah istediğin kiloya ulaşırsın :)
Ben 73 kiloyum (boyum 178) hedefim 65 olmak ama bir zaman limitim yok açıkçası.. şimdilik doğum günüme kadar 70in altına düşmek istiyorum o kadar (25 ekim) bakalım yapabilecek miyim :)
bu sabah 72.9dum yarın sabah için hedefim 72.5 yavaş yavaş gideyim öyle gram gram sorun yok, hep öyle verdim zaten :KK70:

kel kilo verme kankişi olalım :) ikili takip edelim birbirimizi yavaş vermek en sağlıklısı zaten :)

4)özel çay günde 1 bardak (15 kuru üzüm.2 kuru kayısı.biraz yeşil çay .tarçın .elma sirkesi 2-3 damlave 2-3 damlada limon kaynat ve iç )
11) hergün tartılıcam (bunun yanlış olduğunu biliyorum ama yoksa koy veririm kendimi )

en çok 12, madeeyi beğendim. En önemlisi bu sanırım :)) başarılar dilerim canım.

en çok 12, madeeyi beğendim. En önemlisi bu sanırım :)) başarılar dilerim canım.

sağol cnm yavaş yavaş olcak inşallah :)

sabah eve gelene kadar hiç bişi yemedim o yüzden sabah la öğlen bir çıkmak zorunda kaldı yine :KK43::KK43::KK43:
-2 tane poğaca
-yarım kk peynir
-4-5 petibör üstüne fıntık ezmesi
-1 tane haşlanmış yumurta (baharat ve 1 çay kaşığı zeytinyağı döktüm üstüne :)
-kocaman 1 kupa şekersiz çay
aslında bi diyette çok saçma bu yazdık larım biliyorum ama insan saat 6 da evden çıkıpta 2.5 ta girince eve böyle oluyo :KK43:(

selam songülcüm sanırım yaşın küçük .
günlügü
me gelmişsin hoşgelmişsin iadeyi ziyaret yapyım dedim .:KK34:
mesajlarına gözüm takıldı .. iznin olursa bana göre bi düzeltme yapayım dedim tabi uymak sana kalmış:KK71:

bugüzel
bence sporu yatmadan deyilde günün daha erken satlerinde yapmalısın .
buda güzel ..
kuru üzümü bu karışımdan çıkar canım kan şekerini alt üst etmesin ...
buda güzel
yatmadan önce süt içmeni pek tavsiye etmem ki,l aldırır diye biliyorum fakat yagsız olursa göz yumula bilir ..
buda güzel eger yapabiliyorsan saati 18 çek .
bak buna böyle oldum :KK53: sen kaç kilosun ki 2kl ihtiyacın var. kilo almasın . ben 65 kiloyum ve 1400. kl civarında harcıyorum
bu dogru belli bir kl. altıan inamk iyi deyi,ldir ..
bunu anlamadım 3 ana 3 ara ögün yapabilirsin
bencede hergün tartılma ama haftayada bırakma

bak bu çok güzelmiş

sağol cnm yavaş yavaş olcak inşallah :)

sabah eve gelene kadar hiç bişi yemedim o yüzden sabah la öğlen bir çıkmak zorunda kaldı yine :KK43::KK43::KK43:
-2 tane poğaca
-yarım kk peynir
-4-5 petibör üstüne fıntık ezmesi
-1 tane haşlanmış yumurta (baharat ve 1 çay kaşığı zeytinyağı döktüm üstüne :)
-kocaman 1 kupa şekersiz çay
aslında bi diyette çok saçma bu yazdık larım biliyorum ama insan saat 6 da evden çıkıpta 2.5 ta girince eve böyle oluyo :KK43:(

songülcüm .seninde dedigin gibi bu mönü hiççç diyet mönüsü deyil ..:KK19:
başta bildigin gibi o saate kahvaltı kalmaz daha dogrusu aç kalınmaz sonras böyle saldırırsın yediklerinde direk depoya gider...

Son düzenleme:
Kolay gelsin cnm umarım en kısa zamanda istedigin kiloya ulaşırsın :KK70:

selam songülcüm sanırım yaşın küçük .
günlügü
me gelmişsin hoşgelmişsin iadeyi ziyaret yapyım dedim .:KK34:
mesajlarına gözüm takıldı .. iznin olursa bana göre bi düzeltme yapayım dedim tabi uymak sana kalmış:KK71:

songülcüm .seninde dedigin gibi bu mönü hiççç diyet mönüsü deyil ..:KK19:
başta bildigin gibi o saate kahvaltı kalmaz daha dogrusu aç kalınmaz sonras böyle saldırırsın yediklerinde direk depoya gider...

Kolay gelsin cnm umarım en kısa zamanda istedigin kiloya ulaşırsın :KK70:

aeben abla çok teşekkür ederim uğraşmışsın bide yorumlmışsın .tecrubelerinden elimden eldiğince faydalanmaya çalışıcam :)
SiLentLyy sanada çok teşekkür ederim :) sağolun :)

çok heyecan yapıyorum bu perşembe sabahı ile başladım düzenli olarak tartılmıcam 1 hafta.aslında çarşamba öğlenden başladım ama düzenime o zman pek bi işe yaramadı :)
çok heyecan yaptım :) inşallah veririm

X