Gelin İç Giyim Soru: jartiyer ayak kokması:)

Keşke bu konuyu geyik bölümüne açsaydın,eski rumuzun bumuyani ydi,yemek tarifinden anladım.Dalga geçiyorsun galiba buradaki arkadaşlarla.Daha önceki rumuzunda evliydin ve tüp bebek konularına yazıyordun şimdi çocuklar olmuş büyümüş bile,hayal dünyasında geziyorsun galiba artık.

hıc bırsey olmaz sekercım kokmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz sonucta ayakkabın yenı eskı olsa belkı derdım

Bence de önemli bi ayrıntı.Çünkü eşinle odaya gireceksin ayakkabılar çıkacak piss bi koku.Ayrıca duş yap diyenler o jartiyeri sen çıkarttıktan sonra giymenin bir anlamı da yok.

Yuh. Evleniyorsunuz ya o adam sizin herşeyinizi görecek ayağım kokarsa nolcak derdi mi olurmuş?! :S :KK70:

Yok canım kokmuyo yanı en azından benım kokmadı. Gelinliğimin altına jartiyer giydim ten rengi ince olanlardan, sabah 9.30 aksam 21.30 arası uzunda bı sure ama koku olmadı, jartiyer gercekten cok rahat oluyo, hem terletmıyor hemde ayakkabı acıtmıyo, hemde gecenın sonunda sızı harıka gösteriyo :)))))))

ama hani düğünden eve geldikten sonra o halde yatağa girilmez önce güzel bi duş alınır terden ölüyorsun çünkü duştan çıktıktan sonra jartiyerini giy kocanın karşısına öyle çık

Son düzenleme:
düğünde o kadar oynadıktan sonra terlenir elbet :)) ama bekarlar bilmeden konuşmasın :) o günün heyecanı plan program dinlemiyor. duş alayım makyajımı sileyim derken saçımı bile açamadığımı bilirim :)

ayrıca kokabiliriz yani kocamız sonuçta yabancı değil :))) o kadar sene yaşayacaksın bir ömür geçecek birlikte.

X