sorun eş, kv değil...

Pardon ama siz bu konuda neredesiniz? Çalışıp para veren dışında başka hiçbir sıfatını yok. Ne eş olarak kocanızda ne anne olarak çocuğunuzda ne kendi evinize gelip giden üzerinde söz hakkınız kalmamış farkında mısınız?

Eşiniz güzellikle konuşulabilecek birine benzemiyor ama siz daha iyi bilirsiniz bi deneyin. Olmadıysa ben olsam inada bindirirdim gider çocuğu kreşe yazdırır kv ye de çok yoruluyordum kıyamadım sana derim. Bunu da yapamayacaksanız çocuğunuz seneye zaten normal anaokulu yaşında olacak. Eşime resti çeker ya işten çıkıp ben bakacağım ya kreş annen seçenekler arasında yok derdim.

Nasıl yürüdüğü belli değil mi? Konu sahibi kendi isteklerini kendisi bile önemsememiş her şeye he demiş. Yoksa böyle bir adamla normal bir evlilik nasıl yürüsün.

Gercekten cok zor durum. Esinizle konussaniz sizi duyacak durumda bile degil sanki. Annesi ile konussaniz dicem o da ogluna toz kondurmuyomus. Kayinbabaniza mi anlatsaniz acaba esinizin tavrini eger objektif biriyse ise yarayabilir. Baska aklima birsey gelmedi. İnsan boyle seyler oldugunda aile olamadigini hissediyor, gercekten cok kotu.

Müsaadenizle ben bi çıkıyorum, biraz işim var.

Bunu yazmaya geldim.
Madem kendi paranızı biriktiremiyorsunuz,çıkın işten.Şu an çalışmanızın hiç bir getirisi yok,aksine götürüsü var.Tek maaşla iki eve baksın bakabiliyorsa. Siz oyun gruplarına götürür yine sosyalleştirirsiniz çocuğu,kimseye de minnetiniz olmaz.
Bu şekilde olan size oluyor. Kocanızin hem cebi doluyor,hem anasına yağdırıyor.

Sen de annen için kardeşin için birşryler al. Telefonla konuşurken canin ne istiyor hemen alalim de. Cumleyi ilk duydugunda geçirdiyi his ona yeter de artar bile. Tamam aileye destek olmali ama anlattiğiniz gibi size inat yapar gibi yapmasi ne saçma. Malesef erkeklerin 99 faizinde az ya da çok bu durum var. Laf anlatarak birşeyleri değiştiremezsin. Ayni şeyleri yaşamasi lazim

Tlc deki anasının kuzusu programı gibi ögh böyle adamlar adamın ömrünü bitirir.

Çok mantıklı ama işten çıksa da iyice ezer bu adam .kendi çoluk çocuğundan keser bence çıkmasin işten . Parasını kendi alıp biriktirsin. İleride lazım olacak gibi .

Korkmuyorum eşim olayları ailesine farklı anlatıyor. Sanki ben annesi birşey istemişte para gidiyor diye kavga çıkarıyormuşum gibi yansıtıyor. Halbuki sorun para değil tabi ki annesi alsın ama sorun bana inat yaparak gıcıklığına annesine ne istiyorsun diye sorması ve istediği şeyi zorla bulmaya çalışması manav manav gezdirmesi. İlaç olsa acil durum olsa gezelim ama öyle bir durum yok ortada.

Çok mantıklı ama işten çıksa da iyice ezer bu adam .kendi çoluk çocuğundan keser bence çıkmasin işten . Parasını kendi alıp biriktirsin. İleride lazım olacak gibi .
Zaten eşimin sürekli konuşmasından dolayı işten çıkmak istemiyorum arabaya binsem en ufak kavgada beni beğenmiyorsun ama benzinini ben dolduruyorum ki geziyorsun diyor bunları yaşadığım için işten çıkmak benim için son çare olur.

Eşiniz gerçekten çok sorunlu sizin hayatınızı tamamen kontrol altına almış malesef . Kendinize yardım edecek bir tek sizsiniz umarım içinizde o gücü bulursunuz.

Normalde de düşkündü annesine ama çocuga baktıktan sonra tamamen farklı oldu. Örneğin bize gelir kv, benim sormam gerekirken eşim benden önce davranır anne ne istiyorsun ne içersin rahat otur minder getireyim vs vs konularını çok yapıyor. İster istemez bende daha çok uzaklaşıyorum eşimden ve ailesinden bunu belli ettiğimde de kıskanç bir eş olduğumu düşünüyor ve açık açıkta sen böyle yaptıkça ben daha çok bağlanıyorum aileme diyor.

Vallaha catlayacam artık ya .
Niye bosayip atmiyorsunuz bu adamlari

Ayrıca evinizde kimsenin kalamayacağını belli edin lütfen sesiniz çıksın ya ne demek kışın bizde kalacak ortalığı dagitirdim kim karar veriyor ya evimde niye onun annesiyle yaşamak zorundayim bağlanıyorsa gitsin anasıyla yaşasın koyun kapının önüne

Zırnık kadar umrumda olmazdı
Bu mesajı da verirdim
Tek yaptığı sizi kışkırtmak
Zerre ilgilenmeyin bakın ne olacak

Bence hiç denemesin.Oğluna toz kondurmayan yine oğluna arka çıkar..

Yıllık izninizi kullanma şansınız varsa 1 hafta kullanın ve o ara çocuk sizde diye bilinirken yarım gün kreşe verin baktınız yürüyor tam güne çevirin ve devam edin. Çocuk sizin de çocuğunuz ve en iyisini anne bilir ne baba ne kv.. Parasını peşin ben ödedim deyin istedikleri kadar zırlasınlar.. Not:Benim yapmışlığım var kv birden görümcelerin yanına İstanbul'a gideceğim, annene bırak diye pat diye söyleyince annem o ara köydeydi ve ben yaptım 2 yaşındaki çocuğu kreşe verdim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…