sorun eş, kv değil...

Annesi size kalmasın kışın eşiniz gidip orada kalsın hatta çocukta kalsın sizde iş çıkışı gidin yemeğinizi yeyip birkaç saat çocukla vakit geçirip evinize dönün...en azından bunu teklif edin..yada 2.alternatif eşinizi komple annesine iade edin alın çocuğunuzu yolunuza bakın ne halleri varsa görsünler

Çok gıcık oldum eşinize

en gıcık erkek versiyonu

gereksiz inat anlamsız davranışlar

ben olsam kreş bulurum madem çalışıyorsunuz sormadan kendi paranızla kayıt yaptırın
Kv ye de teşekkürler canım kv cim artık çocuğum kreşe gidecek diyin

4 yasinda çocuğa kaynana ne verecek Allah aşkına?
Sanki bana oyun terapisti.
Basında bekçi olur.
Benim şuan bebeğim 10 aylık olacak ise gidiyorum bakıcı var evde tek yaptığı şey güvenliğini saglamak.
Ben gelene kadar temel fiziki ihtiyaclarini karşılıyor.
Kaynana da en fazla öper sever iste.
O yaştaki çocuğun sosyallesmeye oyun arkadaşına ihtiyacı var.
Şuan anneme gelince benim bebeğim bile bakıyorum 9 yaşındaki yeğenimin peşinde.
Onun bizden küçük olduğunun farkında onunla eğleniyor.
Bir ara iki kuzeni vardı onlar geldi hemen onlarina yanına doğru emekledi.
Cocuk çocuğu şak diye biliyor.
Artık gidin kreşe yazdirin.

Çocuk yerine eşinizi kreşe verin..

Iyy ömür torpüsü .Tek kendisinin anası var galiba .Eminim esiniz bir günde böyle olmadı .Bence bir çözümü yok sen takmycaksn.Simdiden adın kiskanca çıkmış

İşte, eşiniz bunları yapıyor, siz memnun değilsiniz. Ne yapıyorsunuz değiştirmek için? Sorun para olsun bi zahmet, sanki ağaçtan toplanıyor.

Doldursun bi zahmet, sokakta sallaya sallaya erkeğim diye gezmeyi biliyor bunlar.

Valla benim oğlumda dese senin için fizana giderim bende derim pirlantada leke var oğlumda yok hiçbir konuda böyle hissetmemiştim ama sanki senin eşin benim ilerdeki oğlum gibi hissettim ne yalan soylim.Allah hayırlı evlat versin herkese
...

Kreş konusuna gelince haklısın hem küçük çocuk babaaneyle napicak.akranlariyla olması gerekiyor gelişimi açısından da iyi olur. Bu konuda sadece eşin karar veremez o seninde çocuğun..ve söz konusu onun gelişimiyse eşini dikkate alma derim

Senin de ağzın yok karşılık verecek be kızım sen buraya dert anlatmaya gelmişsin o zaman bize de çözüm değil Allah yardımcın olsun demek düşer.

Kreşe ihtiyacı olan eşiniz bence
Ya resti çekersiniz ya da bu adamın saçmalıklarını çekersiniz.

3 yasindaki cocuga evde bakmak gercekten ona iyilik degil. Esiniz cok bencil, ne bu anneye yaranma cabasi?
Allah yardimciniz olsun.

Eşin tam sopalik

Çocuğun eğitimi hakkında eşiniz kadar sizin de söz sahibi olmanız lazım.
Kocam kreşe gitmesin dedi olayını kabullenmemekle başlayabilirsiniz.

Bacım damarına basmak İçin yapıyor. Zaten okula gitmesine az kalmış, görmezsen gel. Sana şov yapıyorlar önemsemezsen aldıkları zevk azalır

Yerinde olsam baktirirdim
Isten gelince de anne ne yemek yaptin aciktim
Utuleri yaptin mi
Bulasiklari makineye attin mi
Camasirlari yikadin mi diye bezzdirirdim
Baktin sitem ediyor
E cocuga bakiyon ev isine de yardim et yoruluyorum ben de cekil
Esinde birsey derse
Kv kp yaninda de ki annenin yaptigi seyleri daha cok begeniyorsun ben artik yapamicam de
Yada zaten yaptiklarimi begenmiyorsun annen yapsin de cik isin icinden

Eş deıl 13 yaşındaki ergen yıgenım sanki .Delimi ne .Sen bir guzel kavga et ama saygı cercevesınde bır kemdıne gelsın o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…